-
Posts
2123 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chandler
-
Fakt - trudno uwierzyć - patrząc na ich wygląd, ale pewnie temperament mają podobny. Moje szorstaki codziennie nam przypominają, że mieszkamy z terierami :lol:. Zosia wróciła do Ciebie z dalekiej podroży SBD - wszystko wraca do normy. Za chwilę już nie będziecie pamiętały o operacji.
-
Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
Cywilka ma szansę na naprawdę dobry dom. Wizyta przedadopcyjna przełożona wstępnie na przyszły "łykend". [B]Pamiętajcie proszę o Cywilce.[/B] -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Fabia nadal czeka na dom :roll:. Przerażone psie dziecko... -
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Bliźniaki czekają na dom. Czekają niestety przez całe swoje dotychczasowe życie :roll:. -
Fuga z "Ostatniej Szansy" znalazla szczesliwy dom :)
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
Jeszcze nikomu nie drgnęło serce na widok Fugi :roll:. Czekamy... -
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Też jestem z wśród czekajacych. Ciężko się czeka, ale co zrobić :roll:. Piękna Dżina czeka na dom. -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
... Ale zdjęcia są kiepskie. Niestety, tak to już jest, że najpierw "zakochujemy " się w wyglądzie, co wcale nie znaczy, że pies musi być śliczny. Po prostu zdjęcia muszą pokazać to COŚ i dobrze, jak ich trochę jest, żeby było z czego wybierać. Wiem, wiem - marudzę..., trudno się czeka i tyle :roll:. -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Pamiętam o Fabii Ada, pamiętam... Czekam ciągle na zdjęcia i nie mogę już poradzić sobie z własną bezsilnością... Bez dobrych zdjęć i ogłoszeń sunia nie ma szans na dom... -
Jak tam Zosieńka? Dlaczego nie ma wieści? [SIZE=1]W avatarku mam 3 cairn terriery - Chandlera, Cler i Walkera. Moje ci one są i uwielbiam je. Wadomo :cool3: - to najpiękniejsze i najmądrzejsze szorstaki na świecie. Nie rozumiem dlaczego inni mówią to samo o swoich psach :roll::evil_lol:. [/SIZE]
-
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki miały znależć domy bardzo szybko. A tu czas mija, mija, mija...:roll: Jutro zapytam Isadorę jeszcze raz o allegro, bo wierzę, że roboty ma mnóstwo, ale dla bliźniaków czas nieubłaganie płynie. Jeżeli Isadora nie zrobi allegro w ciągu najbliższych 2-3 dni, to trzeba niestety szukać kogoś innego, kto pomoże w tej kwestii maluchom. -
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
No i fajnie - teraz jeszcze wyzwiska...:placz:;) Dżina... Pokocha Cię ktoś? -
Jestem w trakcie ustaleń Zofio. Ja o tym wyglądzie to pisałam w tym sensie, że ludzie zakochują się czasem w psiaku, bo śliczniasty jest, a pies, jak to pies - potrafi być upierdliwy :diabloti:, numery robić, skomplikowane ma to swoje psie wnętrze i trzeba to zrozumieć (z doświadczenia piszę :cool1::evil_lol:). Niekoniecznie przecież Bzibzia położy się na kocyku i będzie pachniała, raczej mi ona wygląda na taką, co to się w domku rozkręci.
-
Ale jestem zaskoczona, że pytasz... :evil_lol::evil_lol: Jutro tu wpadnę i Ci opowiem, resztę napisałam w pw.
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Czekam na nowe zdjęcia Fabii i może będę je miała w sobotę - niedzielę. Dobre fotki pomogą jej znaleźć dom... -
Fuga z "Ostatniej Szansy" znalazla szczesliwy dom :)
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
Fuga ciągle nie ma domu, niestety...:shake: Zakończyla się druga edycja allegro, lada chwila Isadorka wznowi nastepną. Złożyłam już zamówienie :cool3:. -
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Maluchy jeszcze nie mają allegro. Stoimy w kolejce u Isadory. Domki będą, już niedługo, no muszą być. Chociaż w ich przypadku zależy mi bardzo na czasie, bo to małe szczeniorki i każdy dzień bez opiekuna, to dla nich wielka strata. Co jednak zrobić? Trzeba czekać i już... -
Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
Znalazlam na dogo suuuuper osobę, która zgodziła się przeprowadzić wizytę przedadopcyją w przyszłym (na razie ewentualnym) domu Cywilki, o ile chętni do adopcji wyrażą na to zgodę. Mam nadzieję, że tak będzie... Tak więc ciepłe myśli przesyłajcie i pamiętajcie o Cywilce :). -
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
SBD - a co Ty tak krzyczysz :lol:? I modem mnie straszysz...;) Myślę, ze przyjdzie czas i na dom dla Dżiny. Będzie tak... :fadein:, bez dwóch zdań. -
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']melduję się... czekamy na nowe fotki.. ja ją chcę zobaczyż, jak ona wygląda...[/quote] Chcesz zobaczyć? A konkurs rozstrzgnęłaś :cool3:? Rozstrzygniesz - będą fotki. [B]A tak na poważnie - może coś nowego w sobotę będzie, w każdym razie zamówiłam.[/B]