-
Posts
2123 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Chandler
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Chandler replied to emilia2280's topic in Schroniska
Z tego, co mówiła Zofia, to kontaktowała się z PiSdZ i psy mają być zabrane w ciągu tygodnia. Tak zrozumiałam. Wiem, wiem - psiaki miały być zabrane wcześniej, a nie zostały zabrane. Dogo juz zostało poinformowane. Śmiało można więc kontaktować się również z innymi organizacjami prozwierzęcymi., może będą bardziej skuteczne. Podać nazwy fundacji, telefony, kontaktowe i strony internetowe? Eeee, chyba nie ma potrzeby. Przedstawiciele tych organizacji są na dogo, co prawda nie wiem, czy w tej chwili, ale zapewne zaglądają do tego wątku i z pewnością mogą pomóc w bardziej skuteczny sposób niż podając namiary do PiSdZ, zwłaszcza, jeżeli zwierzętom dzieje się krzywda i cierpią. Może podjęły już jakieś działania, tylko o tym nie piszą... -
[quote name='sleepingbyday']jaki tam brad pitt. chodzi o klasykę![/quote] Klasykę kina :hmmmm:? Te Ray-Bany mnie mylą. Wiesz, ile osób nosiło te okulary w latach 70 i 80 :cool1:? Jakieś koło ratunkowe może?
-
Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']chandler, tak sobuie nieśmiało myślę, może czas na... ZMIANĘ TYTUŁU I PRZENIESIENIE WĄTKU :multi::multi:[/quote] To nie mój wątek SBD, tylko Kamy. Już do Niej napisałam pw, ale nie ma Jej w kraju. Napisała mi dzisiaj w pw, że może to zrobić po niedzieli. Troszkę jeszcze Cywilka może poczekać...;) -
:lol: Eeee tam na weekend... Thomas Stearns Eliot - The Naming Of Cats.
-
"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
...Ale najpierw trzeba mieć lepsze zdjęcia - mają być robione w sobotę. Trzymajcie kciuki, żeby w końcu były...:cool1: -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[B]Ada[/B] - w weekend mają być zdjęcia - teraz już na 100% (tak myślę). Wstrzymajmy się może kilka dni - dobre zdjęcia są bardzo ważne w ogłoszeniach. Co myślisz? -
Spełniły się nasze marzenia - Dżina ma wspaniały DOM ;-)
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia mają być robione w sobotę. Zobaczymy :roll:. -
Fuga z "Ostatniej Szansy" znalazla szczesliwy dom :)
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
Fuga będzie miała nowe zdjęcia (mam nadzieję, że tym razem nie obejdziemy się smakiem, bo nie wiem już, co zrobię...:roll:). Zdjęcia będą robione w sobotę. Chyba będzie też zmiana w allegro - tekst (spróbuję coś skontruować) i ... nie wiem, co jeszcze - tutaj zdaję się na Isadorę, bo Ona jest fachowcem w tym względzie. -
Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
-
A o wiośnie - coś tam śpiewał Maleńczuk...:eviltong::lol: Pierwsza zagadka nie jest rozwiązana :crazyeye:? I już są nastepne :crazyeye:?
-
Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
Oto NOWA CYWILKA (już nie przerażona i smutna :multi:) [SIZE=1]Teraz tylko tyle, bo muszę biec dalej...[/SIZE] [B]Śpiąca Królewna[/B] :lol: -
Ja nie powiem, kto rozpoczął zabawę w zagadki SBD :cool1:. W poście nr 7 jest Zofia (dla Ciebie nie było zagadką, gdzie Ona jest, a dla mnie było, bo napisu na koszulce nie widać. Po plecaku więc Zofię poznałam). Natomiast zagadka jest w tytule pierwszego wiosennego postu - "Jutro będzie wiosna. Niedługo bedzie maj. (Skąd to?)" Odpowiedź znam..., ale nie powiem :eviltong: (M........) Nie wiem natomiast gdzie jest rozwiązanie poprzedniej zagadki :roll:. ...I już się z Wami w TO nie bawię.
-
A mi się jakoś tak określenie "prasa brukowa" kojarzy z minimum informacji, a maksimum emocji i chyba raczej trzeba w tym kierunku podążać rozważając trendy...:hmmmm: Kiedy będą zdjęcia, to z chrupkami, tfu - z popcornem znaczy się przylecę?
-
Ja wiem, że to poważny temat Dziewczyny... Naprawdę wiem... Dzisiaj dzieje się ze mną coś dziwnego - co wejdę na jakiś wątek, to konam ze śmiechu, choroba jakaś, czy co...:oops: Jak przeczytałam teorię nr 1 SBD i poważną odpowiedź Zofii, że Bzibzia nie miała co niszczyć, bo wszystko już zniszczone, to się uspokoić nie mogłam. Jestem zniesmaczona swoim zachowaniem :shake:. Wczoraj były łzy, ciągle mi się chciało ryczeć, a dzisiaj...:oops: Jakieś niezrównoważenie emocjonalne- ot co!
-
Cywilka ma juz fantastyczny dom i jest szczesliwa.
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://christianbbs.net/behindsofa.gif[/IMG] Aż się Ciebie boję SBD...;) Nic nie dostałam jeszcze i nic nie wiem. P. Joanna pewnie jest teraz w pracy. Musimy uzbroić się w cierpliwość. [SIZE=3][COLOR=magenta]A Cywilka ma dom, trala lala lala...:multi:[/COLOR][/SIZE] -
[quote name='sleepingbyday']szpaki sa cudowne... [/quote] Wszystko na tych fotkach cudne, bo to Pani Wiosna..:loveu:. [SIZE=1]Jak mogłaś nic nie napisać o pięknym Sasinku Zofii :roll:?[/SIZE] [quote name='sleepingbyday'] inspirowac i kreowac trendy? a w czym?[/quote] W modzie na przykład? Będzie nowy konkurs może? [SIZE=1]Ja mogę dzisiaj dziwne rzeczy wypisywać :oops: - proszę o wyrozumiałość. Schodzi ze mnie wczorajsze napięcie.[/SIZE]
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[B]Fabia... :loveu: - a jak będzie zdrobniale?[/B] Przytachałam Ci SBD [IMG]http://www.animated-gifs.eu/kitchen-sandwiches/0004.gif[/IMG] Smacznego! -
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
Chandler replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[B]................................[/B] -
Fuga z "Ostatniej Szansy" znalazla szczesliwy dom :)
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']fuga - fudzinka -fudzia - fufinka :loveu: moę zjakis przyciagający tytuł, może cos zmienic w tym allegro?[/quote] Fufinka-Mufinka :loveu: [SIZE=1]Trochę Ci się język plącze SBD ;):lol:[/SIZE] Konkretne propozycje poproszę i się zrobi :). -
Fuga z "Ostatniej Szansy" znalazla szczesliwy dom :)
Chandler replied to Kama2's topic in Już w nowym domu
Suuuuper Isadoro. Nie będę Cię nękała :lol:. [SIZE=1]A wiesz, że Cywilkę Domek wypatrzył właśnie w Twoim allegro?[/SIZE] -
[quote name='sleepingbyday']tak, wygląda na to, że nic sie nie zagnieździło :p[/quote] ...oprócz strachu w "maminym" serduszku :evil_lol:. Ja się nie śmieję, ja tylko tak - dla rozładowania napięcia spowodowanego wypadkiem Zosi.