[quote name='myjuliette']To że zostało zamknięte to wiem ale ja chcę żeby zostały dopisane do puli która została zgodnie z tym ;)[/QUOTE]
przykro mi ,nie posiadam juz konta które mogłabym przesłać i na które mogłabym dopisać pieniadze dla Jamniczej Skarpety,
ale mozna je przelec bezpośdrednio na jakiegos potzrebujacego jamniczka lub jamniczkowatego.