Jump to content
Dogomania

danka1234

Members
  • Posts

    10402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by danka1234

  1. podaj link do kociego forum z informacjami na jego temat.
  2. linki do watków jamniczych sa w moim podpisie. chudziutki jest bidulek ale najwazniejsze ze juz bezpieczny.
  3. napiszcie tekst ogłoszeniowy to pomoge go ogłaszac. przydało by się jeszcze kilka zdjec do ogłoszeń ,jeśli jest taka mozliwość
  4. To Ondra widze razem z kolezanką zostały wyrwane z tego piekła. Dobrze ze ma taką opiekunkę w Brendzie, pewniej sie przy niej czuje. Proszę o konto,choc kilka groszy podeśle dla dziewczynek.
  5. poszła dzisiaj moja deklaracja dla Atosa za grudzień.
  6. Rozliczenie zakończonego bazarku numer 2 dla Saby; [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218358-ZAKONCZONY-na-potzreby-jamniczki-Saby-do-30-1-2011r?p=18073686#post18073686"][U]Biblia na DVD[/U][/URL] dochód z tego bazarku wyniósł-------------------196,00 potrącenie kosztów transportu Piła- Słupsk------120zł pozostało --------------------------------------------76zł które zostało już przelane na konto
  7. cudnie ze opuścił schronisko i może przeczekać w domu.
  8. wklejanie banerka; -kopiujemy banerek -wchodzimy w [URL="http://www.dogomania.pl/usercp.php"]Ustawienia[/URL] -nastepnie wchodzimy po lewej stronie w -edytuj sygnaturę -wklejamy banerek i klikamy -zapisz sygnature
  9. [quote name='bianka0']Dziękuję Danusiu :loveu: 120zł wyniósł Twój odcinek transportu Saby do Słupska.[/QUOTE] Tak ,jeszcze nie odliczałam tego bo nie wiem jak chcesz to rozpisać, dochód z bazarku i tak musi byc rozpisany cały.Potem chyba odejmiemy wydatki? Za koszty transportu potracę sobie z wpłaty z drugiego bazarku,na dniach rozliczę.
  10. Rozliczenie zakończonego bazarku numer 1 na potrzeby Saby; [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218618-ZAKONCZONY-Zamachy-%C5%9Awiata-na-DVD-na-leczenie-jamniczki-Saby-do-10-grudnia-2011r?p=18101764#post18101764"][U]Zamachy Świata na DVD.[/U][/URL] Z bazarku tego dla Saby przypadło 200zł. Prosze o konto do przelewu.
  11. fakt,jest śliczna nawet ogolona i w kołnierzu. ruszamy pomału z ogloszeniami?
  12. super wiesci,oby sie udało z tym domkiem.
  13. zaznaczam ,pomoge z ogłoszeniami jeśli bedzie potrzeba
  14. Tyle ze ten transport byłby byc moze mozliwy tylko 7 grudnia (kontaktowałam z osoba oferującą transport) no i trzeba by było dowiezc psa do Opola. Takie były byl realia transportowe na ten czas. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218847-oferuj%C4%99-transport-4-grudnia-trasa-pomorze-Opole-oraz-7-grudnia-Opole-pomorze[/URL]
  15. [quote name='Zofija']Proszę, poczekaj. Flipperka weźmie prawdopodobnie na dt na 2 tyg. Nilsson. W tym tygodniu. Wtedy będziemy coś więcej wiedzieć o jego zachowaniu i moze lepiej wtedy zacząć z ogłoszeniami?[/QUOTE] O zachowanie do innych samców pytam nie w związku z ogłoszeniami,do ogłoszeń bedę chciała gotowy tekst z powodu ostatnio zaistniałej sytuacji z której zamieściłam tresc z gotowego linku z informacjami nie uzgodnionymi z opiekunami psa,więc teraz zamieszczam tylko gotowe teksty podane przez opiekunów psa. Pytam o zachowanie do innych samców bo rozważałam mozliwosc wziecia go do siebie na tymczas bo akurat na dniach byłby być moze mozliwy w moją stronę transport ale jesli juz ma zapewniony dt to sprawa nieaktualna. Pomoc w ogłoszeniach w odpowiednim czasie oczywiście podtrzymuję.
  16. pomoge z ogłoszeniami tylko potrzebuje gotowego tekstu z informacjami które chcecie by w nim były zawarte. czy wiadomo jak zachowuje się do innych samców?
  17. Rozliczenie bazarku numer 3 wystawionego na długi na leczenie Pinesi ['] Z bazarku uzbierało sie 80zł które zostało wysłane na konto. http://www.dogomania.pl/threads/217673-Zakonc%C5%84czony!!Ubrania-na-d%C5%82ug-za-leczenie-Pinesi-KUP-TERAZ-do-27-listopada.?p=17993845#post17993845
  18. napiszcie tekst to pomoge w ogłoszeniach maluszka.
  19. [quote name='brazowa1']mniej miłosci na zdjęciach prosimy. Bo tak wyglada,jakby najlepszy dom juz suczka znalazła. Prosze psu nadepnąc na łapke,nastepnie nakrzyczeć,odgonic od michy,zamknąc w ciemnym schowku a potem fotki adopcyjne robić.[/QUOTE] Oby nikt nie wziął tych porad na poważnie.
  20. Na szczęście Sabcia lubi podrózować od nas z pomorza psiaczki zazwyczaj znajduja domy daleko ,zobaczcie jakie trasy pokonywały moje tymczasy Lutuś-przyjechał z Wrocławia -pojechał do Kielc Muszka-przyjechała z Poznania -pojechała do Holandii Lilithka - przyjechała z Trójmiasta- pojechała do Lublina Antoś -przyjechał z Warszawy-pojechał do Krakowa Neoś -przyjechał z Koszalina pojechał do Siedlc Plastuś-przyjechał z Poznania -pojechał do Warszawy Buliś-przyjechał z Poznania -pojechał do Warszawy Gonzo-przyjechał z Poznania -pojechał do Warszawy Tekla-przyjechała z Gdańska-pojechała do Łodzi od Kasi jamniki (Fredziu i Balbinka) również jechały do DS na drugi koniec kraju,do Bielska Białej
  21. cudnie ze sie nia zaopiekowali znajomi.
  22. [quote name='yunona']Kto późno przychodzi .....:placz: ;)[/QUOTE] Jeszcze nic straconego,zbieram zamówienia,postaram sie o dodatkowe zestawy. Juz widze domek sie klaruje dla Sabci...
  23. Tylko tytuł tzreba zmienić na optymistyczny.
  24. jak bedzie tekst ogłoszeniowy to pomoge z ogloszeniami.
×
×
  • Create New...