danka1234
Members-
Posts
10402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danka1234
-
podaj link do kociego forum z informacjami na jego temat.
-
Fliper-jamniś-POJECHAŁ DO DOMU W KRAKOWIE!!
danka1234 replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
linki do watków jamniczych sa w moim podpisie. chudziutki jest bidulek ale najwazniejsze ze juz bezpieczny. -
napiszcie tekst ogłoszeniowy to pomoge go ogłaszac. przydało by się jeszcze kilka zdjec do ogłoszeń ,jeśli jest taka mozliwość
-
poszła dzisiaj moja deklaracja dla Atosa za grudzień.
-
Rozliczenie zakończonego bazarku numer 2 dla Saby; [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218358-ZAKONCZONY-na-potzreby-jamniczki-Saby-do-30-1-2011r?p=18073686#post18073686"][U]Biblia na DVD[/U][/URL] dochód z tego bazarku wyniósł-------------------196,00 potrącenie kosztów transportu Piła- Słupsk------120zł pozostało --------------------------------------------76zł które zostało już przelane na konto
-
Fliper-jamniś-POJECHAŁ DO DOMU W KRAKOWIE!!
danka1234 replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
cudnie ze opuścił schronisko i może przeczekać w domu. -
Ozoneczek dostał w prezencie świątecznym nowy domeczek .
danka1234 replied to piesia's topic in Już w nowym domu
wklejanie banerka; -kopiujemy banerek -wchodzimy w [URL="http://www.dogomania.pl/usercp.php"]Ustawienia[/URL] -nastepnie wchodzimy po lewej stronie w -edytuj sygnaturę -wklejamy banerek i klikamy -zapisz sygnature -
[quote name='bianka0']Dziękuję Danusiu :loveu: 120zł wyniósł Twój odcinek transportu Saby do Słupska.[/QUOTE] Tak ,jeszcze nie odliczałam tego bo nie wiem jak chcesz to rozpisać, dochód z bazarku i tak musi byc rozpisany cały.Potem chyba odejmiemy wydatki? Za koszty transportu potracę sobie z wpłaty z drugiego bazarku,na dniach rozliczę.
-
Rozliczenie zakończonego bazarku numer 1 na potrzeby Saby; [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218618-ZAKONCZONY-Zamachy-%C5%9Awiata-na-DVD-na-leczenie-jamniczki-Saby-do-10-grudnia-2011r?p=18101764#post18101764"][U]Zamachy Świata na DVD.[/U][/URL] Z bazarku tego dla Saby przypadło 200zł. Prosze o konto do przelewu.
-
Fliper-jamniś-POJECHAŁ DO DOMU W KRAKOWIE!!
danka1234 replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
super wiesci,oby sie udało z tym domkiem. -
Fliper-jamniś-POJECHAŁ DO DOMU W KRAKOWIE!!
danka1234 replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
Tyle ze ten transport byłby byc moze mozliwy tylko 7 grudnia (kontaktowałam z osoba oferującą transport) no i trzeba by było dowiezc psa do Opola. Takie były byl realia transportowe na ten czas. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218847-oferuj%C4%99-transport-4-grudnia-trasa-pomorze-Opole-oraz-7-grudnia-Opole-pomorze[/URL] -
Fliper-jamniś-POJECHAŁ DO DOMU W KRAKOWIE!!
danka1234 replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zofija']Proszę, poczekaj. Flipperka weźmie prawdopodobnie na dt na 2 tyg. Nilsson. W tym tygodniu. Wtedy będziemy coś więcej wiedzieć o jego zachowaniu i moze lepiej wtedy zacząć z ogłoszeniami?[/QUOTE] O zachowanie do innych samców pytam nie w związku z ogłoszeniami,do ogłoszeń bedę chciała gotowy tekst z powodu ostatnio zaistniałej sytuacji z której zamieściłam tresc z gotowego linku z informacjami nie uzgodnionymi z opiekunami psa,więc teraz zamieszczam tylko gotowe teksty podane przez opiekunów psa. Pytam o zachowanie do innych samców bo rozważałam mozliwosc wziecia go do siebie na tymczas bo akurat na dniach byłby być moze mozliwy w moją stronę transport ale jesli juz ma zapewniony dt to sprawa nieaktualna. Pomoc w ogłoszeniach w odpowiednim czasie oczywiście podtrzymuję. -
Fliper-jamniś-POJECHAŁ DO DOMU W KRAKOWIE!!
danka1234 replied to Nilsson's topic in Już w nowym domu
pomoge z ogłoszeniami tylko potrzebuje gotowego tekstu z informacjami które chcecie by w nim były zawarte. czy wiadomo jak zachowuje się do innych samców? -
Życie Pinesi wisi na włosku ... Pineska odeszła ... [']
danka1234 replied to Pinesk@'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rozliczenie bazarku numer 3 wystawionego na długi na leczenie Pinesi ['] Z bazarku uzbierało sie 80zł które zostało wysłane na konto. http://www.dogomania.pl/threads/217673-Zakonc%C5%84czony!!Ubrania-na-d%C5%82ug-za-leczenie-Pinesi-KUP-TERAZ-do-27-listopada.?p=17993845#post17993845 -
Ozoneczek dostał w prezencie świątecznym nowy domeczek .
danka1234 replied to piesia's topic in Już w nowym domu
napiszcie tekst to pomoge w ogłoszeniach maluszka. -
Na szczęście Sabcia lubi podrózować od nas z pomorza psiaczki zazwyczaj znajduja domy daleko ,zobaczcie jakie trasy pokonywały moje tymczasy Lutuś-przyjechał z Wrocławia -pojechał do Kielc Muszka-przyjechała z Poznania -pojechała do Holandii Lilithka - przyjechała z Trójmiasta- pojechała do Lublina Antoś -przyjechał z Warszawy-pojechał do Krakowa Neoś -przyjechał z Koszalina pojechał do Siedlc Plastuś-przyjechał z Poznania -pojechał do Warszawy Buliś-przyjechał z Poznania -pojechał do Warszawy Gonzo-przyjechał z Poznania -pojechał do Warszawy Tekla-przyjechała z Gdańska-pojechała do Łodzi od Kasi jamniki (Fredziu i Balbinka) również jechały do DS na drugi koniec kraju,do Bielska Białej
-
Trafią do schroniska - Żwirek wrócił do swojego domu a Mika ma nowy dom.
danka1234 replied to bmj's topic in Już w nowym domu
Tylko tytuł tzreba zmienić na optymistyczny.