[quote name='Talcott']Dzięki, dzięki!!!! ale jak mnie z rodziny wy.... to dopiero będzie show![/quote]
W razie czego to mam wolny pokój.:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
[quote name='luka1']a na allegro tak go obserwują i obserwują - pogapić sie nic nie kosztuje.[/quote]
A moze w ostatniej chwili ktoś się zdecyduje,oby.
[quote name='Bila']Cudne "stróże":lol::lol::lol::lol::lol:. Zwłaszcza Gucio widać, że za Chiny nikogo nie wpuści:cool3:[/quote]
:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
dzieki anetko.poczytam sobie o tych środkach,może akurat,chociaz juz nie mam nadziei że coś się zmieni.
Obejrzeliscie do konca nagranie? co Tulcia jeszcze robiła podczas Waszej nieobecności?;)
[quote name='Koperek']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No i jak mnie tu nie kochać, prawda?:evil_lol:[/quote]
Oj, tak ,tak,szczególnie na młodych ziemniaczkach.:eviltong::loveu:
[quote name='ciapuś']Cioteczki i wujkowie bardzo potrzebujemy waszej pomocy
Mamy możliwość wybudowania boksu w którym będą dochodziły do sił najcięższe przypadki. Boks powstanie dzięki pracy osób pomagającym zwierzętom i trzeba zebrać fundusze jedynie na materiały.Po wyliczeniu wyszło nam że koszt takiego boksu to 1500 zł.Mamy już zapewnioną lokalizację i pomoc w budowie potrzebujemy jedynie a może aż wsparcia finansowego.
[I][B][COLOR=red]KTO POMOZE NAM W RATOWANIU TYCH NAJBARDZIEJ POTRZEBUJąCYCH[/COLOR][/B][/I][/quote]
Te wpłaty to na konto Ani?
[quote name='ciapuś']Cioteczki i wujkowie mam świetne wieści
Jamniś czuł się już na tyle dobrze że w sobotę pojechał do swojego nowego domku do Krakowa.Teraz będzie wraz ze swoim kolegą staruszkiem odpoczywał na zielonej trawce przy domku i nie musi się już niczym przejmować.
Ich nowej pani bardzo dziękujemy za wielkie serce.
Druga dobra wiadomość na jego miejsce w DT poszedł jamniś bez oczka[/quote]
To naprawde cudowne wieści.
[quote name='ecci']Gumiś już u mnie!!! Spacyfikowany w salonie, Kan mu kuchni nie odstąpiła!!!
[B]A mnie ząb rozbolał!!![/B]:placz:[/quote]
No i masz babo placek,spirytusem go zalej;)