[quote name='jovi']Dostałam właśnie dobrą nowinę z węgierskiego klubu a'propos CACów z klasy championów , czy się liczą czy nie do championatu Węgier :
[B][I]" you can enter your dog into the champion class, because we accept CACs from [/I][/B]
[I][B]this class for the HCH title, if you are foreigner " [/B][/I]
Hurra , czyli wszystko jasne, LICZĄ SIĘ dla nas ![/QUOTE]
A to jest odpowiedź od Węgirkiego zawiązku, czyod klubu rasy ??