Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Dopisane :) Zapraszamy na bazarek dla Urgo, bo cichutko na nim... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238397-URGO-potrzebuje-finansów!!!-Pomóżmy!-Do-20-01-2013[/url]
  2. [COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial]"Początek cieczki wskazuje silne przekrwienie narządów rodnych, oraz silne obrzmienie sromu. Wkrótce potem zaczyna się krwawienie, które przechodzi od ciemnoczerwonego do jasnoczerwonego po 8 dniach. Kiedy ustaje krwawienie oznacza, że suka osiągnęła szczytowy punkt cieczki (...)" [url]http://piesikot.waw.pl/porady-lekarza-weterynarii/abc-posiadacza-psa/79[/url][/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#666666][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial]To będzie początek cieczki, dzisiaj jeden kastrat już na nią skakał :/ [FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT] U nas tylko jeden niewykastrowany, ale za to stary i sukami już się nie interesuje zbytnio. [/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#666666][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][/COLOR]
  3. [quote name='Hałabajówka']A jak mój pulpecik ?[/QUOTE] Złapany! Czeka na odbiór :)
  4. Udało się kilka nierozmazanych fotek pstryknąć :D [img]http://img339.imageshack.us/img339/7033/p1110663ir.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/5350/p1110664u.jpg[/img] [img]http://img819.imageshack.us/img819/1258/p1110666b.jpg[/img] [img]http://img845.imageshack.us/img845/3784/p1110671m.jpg[/img] i najlepsze, atak smoka :) [img]http://img22.imageshack.us/img22/2096/p1110683.jpg[/img]
  5. Śniegowe zdjęcia z dzisiejszego spacerku: [img]http://img22.imageshack.us/img22/2981/p1110682.jpg[/img] [img]http://img805.imageshack.us/img805/6803/p1110706.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/1135/p1110710b.jpg[/img] a tak sobie śnieżek z łapek zlizuje ;) [img]http://img820.imageshack.us/img820/1545/p1110711.jpg[/img] Nie znam się na sukach, bo zawsze psy miałam. Jak sika krwią to jest cieczka?
  6. No i na transport musimy uzbierać... Póki co doszły wpłaty: Enigma79 20 zł Rita91 10 zł Kundelkowa Skarbonka 150 zł __________________ razem 180 zł, bardzo dziękujemy! :) Wydane z tego na szczepienia 60 zł i trzeba karmę kupić na początek... Bardzo prosimy o wsparcie na transport i stałe deklaracje na utrzymanie Perełki w DT, płatnym co łaska ;)
  7. [quote name='magdola']Ponawiam pytanie:) hihihi[/QUOTE] Czarno-białe rozmazane?
  8. Im wcześniej tym lepiej dla niej, ale cóż...czekamy :)
  9. [quote name='MALWA']Napiszcie mi coś o nim, co to za piesek, skąd się wziął, ile ma lat, i czy było jakiekolwiek zainteresowanie psiną ........niestety ciężko mi przekopywać ponad 30 stron..[/QUOTE] Bardzo dziękujemy, [B]Myngey [/B]podeśle swoje konto :) Urgo mieszkał w raz z innymi psiakami, gołębiami i kurami na działce (takiej w środku pola, pełnej odchodów, bo nikt tam nie sprzątał), przykuty do ciężkiego łańcucha, nigdy nie spuszczany z niego, zaniedbany, strasznie zapchlony, do picia nawet w upały nie miał nic lub starą "wodę" z glonami. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3715/p6041951.jpg[/IMG] Prosto z działki pojechał do DT u [B]Myngey[/B], gdzie został wykąpany, wykastrowany, odmłodniał, wypiękniał i do niedawna wszystko z nim było w porządku (poza zębami), wyniki też miał dobre, ale ostatnio zdrowie zaczęło mu szwankować (doszedł do tego również stres związany z Sylwestrem i petardami, których bardzo się bał), Urgo nie jadł, sikał w domu, miał napady jakby padaczkowe, w moczu krew... Jest leczony, ale potrzebne są na to pieniążki i trzeba również zrobić porządek z jego zębami, które mogą mieć negatywny wpływ na cały jego organizm. Cały czas potrzebne jest również wsparcie dla Urgo na karmę. Jego wiek został oceniony początkowo na 8 lat, a ostatnio przez innego weterynarza na 10-12 lat. Po zębach nie można określić dokładnie, bo są w bardzo złym stanie. Z ogłoszeń odzew był, ale same nieodpowiedzialne domy niestety :(
  10. Tylko czemu nikt ich nie chce? :(((
  11. [quote name='Figunia']A mialam jeszcze nadzieje, ze to konto juz nie istnieje i pieniadze do mnie wroca... Teraz to juz nie wiem...[/QUOTE] W okolicach 20. grudnia [B]Lupi[/B] mówiła mi, że w ciągu 2 tygodni będzie mogła oddać pieniążki, bo będzie miała odblokowane konto - minęły 3 tygodnie, więc chyba lada dzień sunie dostaną zastrzyk "zamrożonej" gotówki.
  12. Doszły na moje konto wpłaty od: [B]Enigma79[/B] 20 zł [B]Rita91[/B] 15 zł Zaraz przeleję do [B]Myngey[/B] z tym co zostało jeszcze na moim koncie (ok 15 zł). Bardzo dziękuję w imieniu Urgo :)
  13. Doszło na moje konto również 10 zł od [B]Rita91[/B] na transport - bardzo dziękuję :)
  14. Śniegu troszkę napadało i nasza księżniczka bardzo niezadowolona ;) Nie wiedziała jak po nim chodzić, co chwila przystanki i zlizywanie śniegu z łapek :evil_lol:
  15. Gruba dziś złapana! Darła się w transporterku, że chyba z samochodu było słychać, jak przez wioskę jechałam :D Buda solidnie wygląda - gdybyś po Perełkę przyjechała, to możemy zajść, to byś na żywo najlepiej zobaczyła.
  16. [quote name='Figunia']Polecialo do jamniczek 120 zl. Czyli moja miesieczna deklaracja 40 zl pomnozona przez 3 m-ce (I,II i III). Musze oszczedzac hasla do przelewow, bo juz koncowka, a jestem za Baltykiem...[/QUOTE] Figunia przez pomyłkę wysłała na konto [B]Lupi[/B]... [B]Lupi[/B], wiadomo już, kiedy będziesz mogła zwrócić pieniążki? To będzie razem już 650 zł.
  17. [quote name='magdola']Z tego co wiem, to Lupi wystawiła juz bazarek....[/QUOTE] Zapraszamy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238397-URGO-potrzebuje-finans%C3%B3w!!!-Pom%C3%B3%C5%BCmy!-Do-20-01-2013[/url]
  18. Mój net (odpukać!) odzyskał swoją sprawność. Kurcze, myślałam, że [B]magdola[/B] będzie wystawiać, mogłabym jeszcze coś podesłać do bazarku?
  19. [quote name='Ellig']Justyna ja kupie duzy pakiet tylko dane , tekst i zdjecia sa potrzebne.[/QUOTE] Super! :) Im więcej ogłoszeń, tym większa szansa na dom.
  20. Masz jakieś nowe zdjęcia? Jakbyś napisała tekst, to kilka ogłoszeń zrobię przy okazji ogłaszania mojego szczyla.
  21. [quote name='elinka'][B]Cudak[/B], magdola zamierza zrobić bazarek ogłoszeniowy więc raczej tym razem nic jej nie będziesz mogła dosłać[/QUOTE] Jeszcze jeden bazarek dla Urgo się szykuje, który chyba właśnie [B]magdola[/B] zgodziła się poprowadzić :)
  22. [quote name='Myngey'][B]agusiazet[/B] - [B]cudak[/B] prosiła o przesłanie pieniędzy na moje konto. Dane wysłałam[/QUOTE] Jeśli nie jest to kłopot (rozpisywanie rozliczeń), to tak będzie lepiej i szybciej :) Bardzo dziękuję za wsparcie dla Urgo, mam nadzieję, że pomału uzbieramy na wszystko. [B]magdola[/B], jak będziesz otwierac bazarek, to mogłabym coś dosłac jeszcze?
  23. [quote name='Hałabajówka']A nie chcesz może ich adoptować hmmm ? jaki to prestiż za Bałtykiem będzie że takie stare kundliszony adoptowałaś ;) Skuś się, skuś :eviltong: co się mają marnować :)[/QUOTE] Jak nie [B]Figunia[/B], to chyba Ty będziesz musiała je adoptować ;)
  24. Tylko, żebyś z tego co łaska nie musiała na karmę dokładać :D Grubasek z niej jest, ale na szczęście nie jest leniwa, bardzo chętnie biega (na długiej smyczy, bo luzem nie ryzykuję jej puszczać) zaczepia psy do zabawy, więc jak ten ruch będzie miała zapewniony, to szybko powinna schudnąć.
×
×
  • Create New...