-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial]"Początek cieczki wskazuje silne przekrwienie narządów rodnych, oraz silne obrzmienie sromu. Wkrótce potem zaczyna się krwawienie, które przechodzi od ciemnoczerwonego do jasnoczerwonego po 8 dniach. Kiedy ustaje krwawienie oznacza, że suka osiągnęła szczytowy punkt cieczki (...)" [url]http://piesikot.waw.pl/porady-lekarza-weterynarii/abc-posiadacza-psa/79[/url][/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#666666][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial]To będzie początek cieczki, dzisiaj jeden kastrat już na nią skakał :/ [FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT] U nas tylko jeden niewykastrowany, ale za to stary i sukami już się nie interesuje zbytnio. [/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=#666666][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT][/COLOR]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Hałabajówka']A jak mój pulpecik ?[/QUOTE] Złapany! Czeka na odbiór :) -
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Udało się kilka nierozmazanych fotek pstryknąć :D [img]http://img339.imageshack.us/img339/7033/p1110663ir.jpg[/img] [img]http://img195.imageshack.us/img195/5350/p1110664u.jpg[/img] [img]http://img819.imageshack.us/img819/1258/p1110666b.jpg[/img] [img]http://img845.imageshack.us/img845/3784/p1110671m.jpg[/img] i najlepsze, atak smoka :) [img]http://img22.imageshack.us/img22/2096/p1110683.jpg[/img] -
Śniegowe zdjęcia z dzisiejszego spacerku: [img]http://img22.imageshack.us/img22/2981/p1110682.jpg[/img] [img]http://img805.imageshack.us/img805/6803/p1110706.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/1135/p1110710b.jpg[/img] a tak sobie śnieżek z łapek zlizuje ;) [img]http://img820.imageshack.us/img820/1545/p1110711.jpg[/img] Nie znam się na sukach, bo zawsze psy miałam. Jak sika krwią to jest cieczka?
-
No i na transport musimy uzbierać... Póki co doszły wpłaty: Enigma79 20 zł Rita91 10 zł Kundelkowa Skarbonka 150 zł __________________ razem 180 zł, bardzo dziękujemy! :) Wydane z tego na szczepienia 60 zł i trzeba karmę kupić na początek... Bardzo prosimy o wsparcie na transport i stałe deklaracje na utrzymanie Perełki w DT, płatnym co łaska ;)
-
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Ponawiam pytanie:) hihihi[/QUOTE] Czarno-białe rozmazane? -
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Im wcześniej tym lepiej dla niej, ale cóż...czekamy :) -
[quote name='MALWA']Napiszcie mi coś o nim, co to za piesek, skąd się wziął, ile ma lat, i czy było jakiekolwiek zainteresowanie psiną ........niestety ciężko mi przekopywać ponad 30 stron..[/QUOTE] Bardzo dziękujemy, [B]Myngey [/B]podeśle swoje konto :) Urgo mieszkał w raz z innymi psiakami, gołębiami i kurami na działce (takiej w środku pola, pełnej odchodów, bo nikt tam nie sprzątał), przykuty do ciężkiego łańcucha, nigdy nie spuszczany z niego, zaniedbany, strasznie zapchlony, do picia nawet w upały nie miał nic lub starą "wodę" z glonami. [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3715/p6041951.jpg[/IMG] Prosto z działki pojechał do DT u [B]Myngey[/B], gdzie został wykąpany, wykastrowany, odmłodniał, wypiękniał i do niedawna wszystko z nim było w porządku (poza zębami), wyniki też miał dobre, ale ostatnio zdrowie zaczęło mu szwankować (doszedł do tego również stres związany z Sylwestrem i petardami, których bardzo się bał), Urgo nie jadł, sikał w domu, miał napady jakby padaczkowe, w moczu krew... Jest leczony, ale potrzebne są na to pieniążki i trzeba również zrobić porządek z jego zębami, które mogą mieć negatywny wpływ na cały jego organizm. Cały czas potrzebne jest również wsparcie dla Urgo na karmę. Jego wiek został oceniony początkowo na 8 lat, a ostatnio przez innego weterynarza na 10-12 lat. Po zębach nie można określić dokładnie, bo są w bardzo złym stanie. Z ogłoszeń odzew był, ale same nieodpowiedzialne domy niestety :(
-
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Tylko czemu nikt ich nie chce? :((( -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']A mialam jeszcze nadzieje, ze to konto juz nie istnieje i pieniadze do mnie wroca... Teraz to juz nie wiem...[/QUOTE] W okolicach 20. grudnia [B]Lupi[/B] mówiła mi, że w ciągu 2 tygodni będzie mogła oddać pieniążki, bo będzie miała odblokowane konto - minęły 3 tygodnie, więc chyba lada dzień sunie dostaną zastrzyk "zamrożonej" gotówki. -
Doszło na moje konto również 10 zł od [B]Rita91[/B] na transport - bardzo dziękuję :)
-
Śniegu troszkę napadało i nasza księżniczka bardzo niezadowolona ;) Nie wiedziała jak po nim chodzić, co chwila przystanki i zlizywanie śniegu z łapek :evil_lol:
-
Gruba dziś złapana! Darła się w transporterku, że chyba z samochodu było słychać, jak przez wioskę jechałam :D Buda solidnie wygląda - gdybyś po Perełkę przyjechała, to możemy zajść, to byś na żywo najlepiej zobaczyła.
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Polecialo do jamniczek 120 zl. Czyli moja miesieczna deklaracja 40 zl pomnozona przez 3 m-ce (I,II i III). Musze oszczedzac hasla do przelewow, bo juz koncowka, a jestem za Baltykiem...[/QUOTE] Figunia przez pomyłkę wysłała na konto [B]Lupi[/B]... [B]Lupi[/B], wiadomo już, kiedy będziesz mogła zwrócić pieniążki? To będzie razem już 650 zł. -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
Cudak replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Mój net (odpukać!) odzyskał swoją sprawność. Kurcze, myślałam, że [B]magdola[/B] będzie wystawiać, mogłabym jeszcze coś podesłać do bazarku? -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
Cudak replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Justyna ja kupie duzy pakiet tylko dane , tekst i zdjecia sa potrzebne.[/QUOTE] Super! :) Im więcej ogłoszeń, tym większa szansa na dom. -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
Cudak replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Masz jakieś nowe zdjęcia? Jakbyś napisała tekst, to kilka ogłoszeń zrobię przy okazji ogłaszania mojego szczyla. -
Znów porzucona... pojechała do nowego domu, trzymamy kciuki :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczek czeka na domek! -
[quote name='Myngey'][B]agusiazet[/B] - [B]cudak[/B] prosiła o przesłanie pieniędzy na moje konto. Dane wysłałam[/QUOTE] Jeśli nie jest to kłopot (rozpisywanie rozliczeń), to tak będzie lepiej i szybciej :) Bardzo dziękuję za wsparcie dla Urgo, mam nadzieję, że pomału uzbieramy na wszystko. [B]magdola[/B], jak będziesz otwierac bazarek, to mogłabym coś dosłac jeszcze?
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']A nie chcesz może ich adoptować hmmm ? jaki to prestiż za Bałtykiem będzie że takie stare kundliszony adoptowałaś ;) Skuś się, skuś :eviltong: co się mają marnować :)[/QUOTE] Jak nie [B]Figunia[/B], to chyba Ty będziesz musiała je adoptować ;) -
Tylko, żebyś z tego co łaska nie musiała na karmę dokładać :D Grubasek z niej jest, ale na szczęście nie jest leniwa, bardzo chętnie biega (na długiej smyczy, bo luzem nie ryzykuję jej puszczać) zaczepia psy do zabawy, więc jak ten ruch będzie miała zapewniony, to szybko powinna schudnąć.