-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Kat powrócił!!! Mały, przerażony DINO szuka domu NA ZAWSZE
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Info od [B]Lupi [/B]- Straż Gminna zabrała wczoraj Dina do weta, psiak ma gangrenę i został w lecznicy. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Ja bym chciała ale stan konta mówi stanowcze nie ;([/QUOTE] Przy Twoim stanie zapsienia, dwie małe staruszki duzo by nie zmieniły ;) -
[quote name='blackgerl']witam, zaglądam do Urgo z bazarku dla niego....jeśli chodzi o zęby to trochę wiem na ten temat i np. zęby ze stanem zapalnym sieją bakterie na cały organizm i bardzo często są przyczyną zapalenia wsierdzia, czy to było sprawdzone rpzez weta czy przypadkiem do tego nei doszło?? jeśłi nie ma przeciwskazań taj jak ktoraś z was napisała wyżej to radze usunąć wszystkie zęby jak najszybciej zeby psiak sie bardziej nei pochorował, jeśli nei ma możliwości ich wyleczenia.a czemu nei można znieczulić do zabiegu żebów przewodowo??poza tym chętnie wpąłce kasę za fant z bazarku,a le coś cioteczki nie moga sie dogadać na ktore konto i wogóle,w iec może wy coś wiecie na czyje konto idą wpłąty na psiaka??moj wet opowiadła mi o swoim przypoadku, tylko pies miał chyba ostrzejszy stan zapalny zębów niż Urgo, ze pies bardzo ciepriał, po usunięciu ok 20 paru zębów i wygojeniu (pies zostął bezzebny) pies zaczął być szczęśliwy, wszystko łądnie sie wygoiło, sam przytył i zaczął normalnie jesć( co prawda papki,a le jak widać to dla neigo było korzystniejsze!) wiec dla neiktorych moze wydawac sie drastyczne usuniecie wszystki zebów u psa,a le jeśli jest w domu, ktoś sie nim opiekuje to myśle ze jest to najlepsze rozwiazanie.[/QUOTE] Dziękujemy, że zajrzałaś do Urgo. Niestety po kastracji (narkozie), mało brakowało, żeby się nie dobudził, dlatego chcemy przeprowadzić dokładniejsze badania przed kolejną narkozą (zęby). Z ostatnich badań wynikło, że ma chore serce (też ryzyko dla narkozy). Mam nadzieję, że sytuacja z bazarkiem [B]Lupi[/B] wyjaśni się jak najszybciej, bo nawet nie wiemy co wysłane, a co jeszcze nie.... Oferowałam, że do bazarku użyczę konto (miała go użyczyć[B] magdola[/B], ale chyba nie zagląda na dogo :( ), ale nie znamy kosztów wysyłki, więc nic nie przyspieszę. Zaraz spróbuję skontaktować się z [B]Lupi[/B] w tej sprawie.
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='Ziutka']Czy puszki dotarły ?[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239604-Potrzebna-KARMA-dla-psiej-bidy?p=20416767#post20416767"]#57[/URL] Dotarło i suche i puszki, jedno po drugim, tylko inne firmy kurierskie przywiozły :) Dopisałam również w ROZLICZENIU: wpływy: [B]tobciu[/B] 40 zł wydatki: tabletki Pratel na odrobaczanie, 10 szt [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239604-Potrzebna-KARMA-dla-psiej-bidy?p=20426214#post20426214"](zakupione 9.02, podane 5 tabletek 10.02.13)[/URL] 25 zł _______________________ pozostało 15 zł Pomoc rzeczowa: 20 kg karmy Bosch My Friend i 25 puszek od [B]Ziutka [/B] Rękawiczki dla Pana od[B] tobciu[/B] Bardzo dziękuję w imieniu Rexa za pomoc :smile: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszenie też potrzebne, a jakby Ktoś miał chwilkę by kilka zaproszeń wysłac, to byłabym ogromnie wdzięczna... -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Czy ktoś z Was zgodziłby się zostać skarbnikiem Rexa i jego Pana? Jest kilka deklaracji, a pomoc przez dłuższy czas będzie potrzebna.... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239895-Na-bezdomne-koty-tanie-ubrania-różne-rozmiary-i-nie-tylko-)-do-20-02[/URL] - zapraszam na nowy bazarek, w porcie dużo problemów ostatnio, a największy teraz z karmą.... Z Fundacji jeszcze nie dotarło zamówienie, a zaraz koty zostaną bez jedzenia :( Z ostatniego bazarku będzie ok 50 zł, gdyby ktoś mógł się dołożyć do worka karmy, to byłabym ogromnie wdzięczna, bo sama nie mam w tej chwili z czego dołożyć :oops: -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ano są do bani... [B]Hałabjaówka[/B] nie chcesz ich na Fundację adoptować? ;) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]magdola[/B], jak z pieniążkami sunie stoją na tą chwilę? -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='mestudio']A jest jakieś konto do wpłacenia grosika na rachunki?[/QUOTE] Jeszcze nie :( Nawet dla psiaka nie udało się jeszcze znaleźć org, która użyczyłaby konta, a na prywatne za duże ryzyko problemów z US.... Może Ktoś z Was zna jakąś Fundację, która zgodziłaby się w tej sytuacji poprowadzić zbiórkę? -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Może i racja, z czasem zmienimy na słomę :) -
Trzymamy kciuki, łapki i kopytka ;) Super, że z Perłą lepiej, mam nadzieję, że znajdzie swój domek na zawsze....
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='arim']Rano zamówiłam na all... skarpety frotte(takie grubsze) 5 par 1 kalesony (wziełam L) i podkoszulek (L)[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję :))) Rex dostał dziś dużą, ocieploną budę, do środka ciepły koc, nie będzie już marzł :) Mam nadzieję, że uda się jakoś ogrodzenie załatać, by mógł chodzić luzem, bo podwórze jest spore, duży sad, miałby gdzie biegać sobie... -
Daj znać, jak dotrzesz ;) a jak zachowanie Perły? Jest poprawa? Doszło na moje konto 10 zł od [B]Rita91[/B] dla Perełki - dziękujemy Rita :) Teraz już można wpłacać na [SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]Konto do wpłat: [/COLOR][/B] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4]darowizna Perełka i nick z dogo [/SIZE][/B][SIZE=2]i bardzo o te wpłaty prosimy[/SIZE][B][SIZE=4] [/SIZE][/B]:oops: na jedzonko i PDT (z którego dochód idzie na utrzymanie Fundacyjnych bid...)
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Na to wyglądało, bo na pukanie nikt nie odpowiadał, a drzwi otwarte (nie zamknięte na klucz) - miałam zamiar zawołać Pana, ale za drzwiami był Rex, więc już nie wołałam, tylko podałam, co miałam dać. [B]arim[/B], zaraz podeślę :) dziękuję! -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Ktoś pisał o paczce dla Pana - teraz tak pomyślała, patrząc na te poprzednie zdjęcia... Tak zimno było, a ten Pan bez skarpetek... Butów nie znamy rozmiaru, ale skarpetki jak najbardziej mu się przydadzą. -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Jak dobrze pójdzie, to jutro przyjedzie dla Rexa duża, ocieplona buda :multi: Dzisiaj go odrobaczyliśmy (dzięki pomocy [B]tobciu[/B]): [img]http://img407.imageshack.us/img407/2299/p2090726.jpg[/img] [img]http://img818.imageshack.us/img818/8205/p2100727.jpg[/img] [img]http://img688.imageshack.us/img688/8938/p2100730.jpg[/img] Pana nie było, Rex pilnował domu ;) -
Kat powrócił!!! Mały, przerażony DINO szuka domu NA ZAWSZE
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Gmina nie zapłaci za jego dalsze leczenie? Lepiej kilka stówek na umieralnie wydać? Przecież leczenie taniej wyjdzie, niż schronisko..... -
[quote name='beataczl']to operacja w planach..? co konkretnie postaram sie jakis bazarek wykombinowac na dniach[/QUOTE] Dziękuję :) Ma zęby w fatalnym stanie :( trzeba martwe korzenie usunąć, ale najpierw jeszcze badania, żeby sprawdzić, czy Urgo kwalifikuje się do operacji... Koszt operacji i badań to ok 500 zł, do tego jeszcze leki doszły na serce.
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='Ziutka']Zamówiłam 20 kg suchej karmy Bosch i 25 puszek ;)[/QUOTE] Doszło! Ogromnie dziękuję :) Mamy zapas na jakiś czas już :)