-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/klatki_transportowe/transportowe/30817[/url] Dł. x szer. x wys.: 92 x 62 x 69 cm, dwudrzwiowa(219 zł) - powinna być w sam raz, brakowałoby 199 zł... [B]AlfaLS[/B] zgodziłabyś się zbierać pieniążki na ten cel na swoje konto? Klatka później i dla kotek po sterylkach i dla takich w trakcie leczenia by się przydała... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
W końcu BEZPIECZNE :) (mam nadzieję, że jak najdłużej, bo zgodę na postawienie domku dostałam z UG tylko czasową). i budki w środku nie będą niszczone przez deszcz, mróz, psy... Na zewnątrz stoją budki z daszkami takimi, że pod nimi jedzonko też nie moknie, dla tych kotków co do środka nie chcą wejść. A taką odpowiedź dostałam z Gminy, na prośbę o wsparcie w postaci karmy dla kotów z portu i dla kotek po sterylek, które u siebie przetrzymuję: [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/3846/p2070716.jpg[/IMG] Wpłat na konto Fundacji KD niestety jak na lekarstwo, bazarki różnie idą, a żadnych zapasów nie mamy :( od pt kotki jedzą makaron i psią karmę, ale w tygodniu powinna dojść zamówiona karma (z bazarków) i wsparcie z miau - na miesiąc to powinno wystarczyć, ale bardzo prosimy o wsparcie: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR] Myślę, żeby zrobić nowe wydarzenie na facebooku dla naszych kotów, kiedyś trochę pomocy z tego miały, tylko przez te wszystkie ostatnie problemy nie miałam głowy do tego... Dziś Światowy Dzień Kota... Piękny prezent dostałam :roll: [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6771/p2170740.jpg[/IMG] [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6082/p2170741.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4948/p2170746.jpg[/IMG] [B]Pilnie potrzebny DT[/B], bo malucha umieściłam chwilowo w klatce, a klatka potrzebna mi na kotki po sterylkach (w tygodniu chcę kolejną kotkę z zakładu drzewnego wysterylizować). -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7039/p2160755.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1273/p2160763.jpg[/IMG] A taką mają willę dzięki [B]kasiar1234[/B] z miau :loveu: [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/7789/p2160758.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/9099/p2160756.jpg[/IMG] w środku (wymiana polarków ;)) [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8562/p2160760.jpg[/IMG] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Koty wybiegają już prawie, jak dawniej: [img]http://img7.imageshack.us/img7/1313/p2160749.jpg[/img] [img]http://img826.imageshack.us/img826/8625/p2160747.jpg[/img] [img]http://img252.imageshack.us/img252/489/p2160752.jpg[/img] [img]http://img521.imageshack.us/img521/7108/p2160753.jpg[/img] Inne nadal się boją i chowają: [img]http://img28.imageshack.us/img28/2485/p2160754.jpg[/img] -
Kat powrócił!!! Mały, przerażony DINO szuka domu NA ZAWSZE
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
Co u Dina? Nadal w lecznicy? [quote name='Lupi'](wiek maxymalnie 2 lata - tak stwierdził lekarz)[/QUOTE] Rozmawiałam dziś z "hodowcą" Dina, wg niego ma on 8 lat, więc lekarz sporo się pomylił. -
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239895-Na-bezdomne-koty-tanie-ubrania-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary-i-nie-tylko-%29-do-20-02[/url] - zapraszam na bazarek na potrzeby bezdomnych kotów... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]magdola[/B], doszedł przelew od [B]Lupi[/B], do Ciebie? Bo [B]Hałałabajówka[/B] chciała by za to kupić Jej w hurtowni tabletki na odrobaczanie, a aja zapomniałam [B]Lupi [/B]o tym powiedzieć...a przelew chyba miał iść 12.lutego... -
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zagląda, a piesek czeka....w komórce, na nowy dom :( -
[quote name='sonia1974']Cześć Ciotki ja też poproszę o konto Myngey to wpłacę za zakupy bazarkowe a koszty wyśle później do osoby która zrobi wysyłkę , opornie idzie rozliczanie tego bazarku a psiak potrzebuje kasy na wczoraj :-([/QUOTE] Dziękujemy! Na 99% paczka do Ciebie już wysłana... (jeśli dobrze kojarzę). [quote name='sonia1974']to gdzie są fanty u lupi ? dziwne to wszystko[/QUOTE] Tak, były/są u [B]Lupi[/B]...która chyba nie ma czasu na dogo zajrzeć.
-
[quote name='tobciu']Bazarek rozliczony : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238101-Bazarek-dla-URGO-i-RAMZESA-Zapraszam-!-Do-02-02-13-(20-dogo-time)[/URL] [B][COLOR=#0000ff][SIZE=4]Dzięki pomocy i zakupom URGO uzbierał : * 224 zł (z fantów) * 8,20 zł (z "ogonków" = zaokrągleń przesyłanej kwoty) --- Razem : [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4]232,20 zł[/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=4] = w zaokrągleniu [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4]235 zł [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][/B]Przelew do Myngey zrobiony. Potwierdź kochana wpływ, jak dostaniesz w poniedziałek, tu na wątku i na wątku bazarkowym. Dzięki.[/QUOTE] Bardzo dziękuję za pomoc :) Piękna kwota! [B]Myngey[/B], odzywali się z Fundacji do Ciebie w sprawie faktury?
-
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
Nie mamy ani jednej póki co :( -
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
2008 rok (chyba wrzesień) [img]http://img832.imageshack.us/img832/9637/photo1257.jpg[/img] [img]http://img694.imageshack.us/img694/3100/photo1262.jpg[/img] [img]http://img843.imageshack.us/img843/1249/photo1265k.jpg[/img] [img]http://img46.imageshack.us/img46/197/photo1245j.jpg[/img] [img]http://img255.imageshack.us/img255/8933/photo1247.jpg[/img] -
KOLA - moja Pani się pochorowała, pilnie szukam domu/DT!
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Z ogłoszeń cisza :( tak przeglądam zdjęcia w komputerze i chyba zdjęcia Koli znalazłam :D -
Jestem ZA nowym imieniem i bazarkiem :) [B]Hałabajówka[/B], jutro odczytasz ;)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zamówiłam dla kotów karmę Pitti: [url]http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_sucha/pitti/32317[/url] Mam nadzieję, że im posmakuje :) -
Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...
Cudak replied to Cudak's topic in Psy do adopcji
[quote name='free']witam.widze że ciocie szaleją:lol:jesteście dzielne cioteczki.przelałam grosik na potrzeby.życzę powodzenia i oby na waszej drodze nie było złych ludzi.mizianki dla rexa[/QUOTE] Doszło wsparcie - 30 zł, bardzo Ci dziękuję za pomoc :) Zapraszam na mój bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239895-Na-bezdomne-koty-tanie-ubrania-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary-i-nie-tylko-%29-do-20-02[/url] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']To ja się postaram w pracy coś porozsyłać.[/QUOTE] Dziękuję! :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ten miesiąc krótszy, to szybciej zleci... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Czyli będzie 121,75 zł, a zaraz marzec.. -
Kat powrócił!!! Mały, przerażony DINO szuka domu NA ZAWSZE
Cudak replied to Lupi's topic in Już w nowym domu
[quote name='amacariel']biedna psinka..!! Czy w tym wypadku gmina pokryje koszty?[/QUOTE] Pies należy do Gminy - MUSI pokryć koszty leczenia. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego szybko...