-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dajmy ją w pakiecie z Robalem :razz: -
Szukałam. Autem jeździłam, ludzi pytałam i znalazłam. Był już na ulicy. Gdzie można sprawdzić, czy ma czipa? Nie wiem, czy jest za darmo. U mnie na miejscu weta nie ma, muszę jeździć do Goleniowa. Może dla psów z gminy Goleniów jest za darmo, ale dla innych pewnie nie.
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ale super! :multi::multi::multi: Wpisałam w 1.post wpłaty, mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :razz: Dzięki [B]mysza1 :loveu: [/B]naprawdę się cieszę, że będzie można mu pomóc. Czyli muszę kupić 3 tabletki? (1 jest na 10 kg?) Za resztę, jak starczy, kupię mu jakąś tanią obrożę, bo na szyi ma łańcuch :shake: Szczecinek, z tego co się orientuję jest ponad 100 km ode mnie. Nie mam samochodu, ale do Goleniowa (20 km) postaram się go podrzucić. Dalej na pewno nie dam rady :placz: -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]li1 [/B]wysłałam pw do osoby prowadzącej ten hotelik. Czy ktoś dołoży się do odrobaczania? -
Umówiłam Robala na piątek rano. Jak pieniądze jeszcze nie dojdą, to pożyczę od Mamy i oddam Jej, jak będą.
-
Jeden przelew już doszedł. Dziękujemy :) Czy drugi na bank będzie? Mogę już umawiać Robala na kastrację?? Wczoraj na spacerku Robal mi zwiał. Nie wiem, co mu odbiło, wcześniej tak nie robił. Bardzo się ucieszył, jak go znalazłam :) Nie będę go więcej spuszczać ze smyczy.
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dziękuję wszystkim :loveu: U Cyganka nic się nie zmieniło. Czy mogę powiedzieć właścicielce, żeby nikomu go nie oddawała, bo [B]na 100% [/B]pójdzie do hotelu? Odrobaczyć by się przydało. Ile on może ważyć? Ma ktoś może w domu niepotrzebne tabletki do odrobaczania? Mi już się skończyły, a na razie nie mam kasy, żeby kupić. Muszę się jeszcze dowiedzieć, czy był szczepiony, ale myślę, że tak. -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dzięki! :) Do służby mundurowej pewnie za stary... i nie wiadomo, czy jest podatny na naukę... -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Czyli na razie mamy deklaracje od Dogo07 10 zł i agaty51 20 zł? Wpisałam. -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Mysza, czy możesz podać swój nr konta? Bo chyba najlepiej będzie na Twoje zbierać. Wkleiłabym w 1. poście. -
Jest ogłoszony jedynie na infoludku. :(
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wpisałam w tytule, że zbieramy na hotel. -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/cygan-lat-5-cale-zycie-na-krotkim-lancuchu-pilnie-potrzebny-tymczas-mix-143387/[/url] Prosimy o pomoc! Pilnie potrzebny tymczas!!
-
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jak napisałaś w ogłoszeniach, że niszczy, to dobrze, bo inaczej mogły być później jakieś pretensje. -
Moim nie powinno być zimno. Robal trzęsie się nawet w chłodniejsze dni, więc w nocy dopiero musi mu być zimno :(
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Kury zabija, bo sądząc po zdjęciach karmią go wodą i chlebem. [/quote] Kury zabija, ale ich nie zjada. Karmiony jest kaszą z resztkami z obiadu. [quote name='mysza 1']Może zrób tak- postaraj się go czasem odwiedzić i dac coś do jedzenia, oswoić z nim pomalutku. On nigdy nie chodził na smyczy więc lepiej nie ryzykuj. Nawet jakiś kawałek kaszanki czy czegoś na początek. Nie sądzę, zeby był agresywny, raczej nieszczęśliwy.[/quote] Jak dam radę, to jeszcze dziś do niego pójdę. Jak ostatnio u niego byłam, to się ucieszył, ale ogólnie jest smutny i zrezygnowany. [quote name='Dogo07']Bez kagańca to chyba jednak ryzyko dla Ciebie[/quote] Dla mnie również. Chociaż, gdyby kogoś ugryzł, to też ja miałabym problemy, nie właściciel. Cygan to duży pies, wielkości onka, z budowy też podobny. Teraz jest trochę za chudy, ale jak będzie dobrze karmiony,to na pewno będzie pięknym psem. -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Na spacer bardzo chciałabym go wziąć, bynajmniej po to, aby zrobić zdjęcia do ogłoszeń, bo te które wstawiłam za dobre nie są. Niestety bez kagańca i obroży nie jest to możliwe. To obcy, duży i pewnie silny pies, który może mi się wyrwać, bo po jego podwórku chodzą kury, które podobno zabija. Myślisz, że go utrzymam bez problemu i mogę ryzykować bez kagańca? Myślę, że od razu do adopcji nie powinien iść, dlatego też w temacie napisałam "PILNIE POTRZEBNY TYMCZAS". Pilnie nie ze względu na czas, ale po to, żeby ktoś trochę nad nim popracował, odkarmił, poznał go, bo o psie praktycznie nic nie wiadomo, poza tym, że ma 5 lat i zabija drób. Co do czasu- nie jest określony, ale w każdej chwili mogą go oddać byle komu. -
Bardziej niż buda przydałby mu się tymczas... Poszukam dziś czegoś, co mogłabym podłożyć pod kocyk, bo na pewno w nocy marznie.
-
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Nie będzie mu przeszkadzało, że ona niszczy w domu? -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Dogo07[/B] pewnie masz rację, ale niestety mam super wolny net z orange, strony mi się ładują i ładują, ciągle muszę odświeżać... Kontakt do ogłoszeń- tel 788 938 175 -
Odpały nadal ma. Nawet moją Mamę ugryzł. Na wszystkich obcych ludziach robi takie wrażenie, jak na Tobie. W miejscach dla niego neutralnych też rzuca się już na ludzi. Śpi pod domkiem, na kocyku, z Leszkiem i Felkiem, tylko że oni mają długie włosy, więc nie jest im zimno...
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Sandra, może przyjedziesz do nas? :) a jak nie, to może pocztą wyślesz? Kiedyś Ci oddam za wysyłkę. Kaganiec się przyda, mogłabym spróbować go wtedy spuścić z łańcucha... bo na tymczas chyba prędko nie pojedzie :( a tak, gdyby się za bardzo nie szarpał, to mogłabym go brać na spacery. Mysza, z kasą niestety problem będzie, bo poza Tobą nikt pomóc nie chce :( a psa szkoda. -
Dzięki :) Mój nr konta: Justyna Matwiej, Stepnica mbank [URL="https://www.mbank.com.pl/accounts_list.aspx#"] 77 1140 2004 0000 3902 5846 7840[/URL] Robala trzeba też zaszczepić. Lepiej zrobić to przed, czy po kastracji? Czy bez różnicy?
-
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Jeśli weźmiesz ode mnie Koksa, albo Werona (oba duże i czarne, ludzie się ich boją), to ja zaraz obdzwonię wszystkich jamnikarzy w Polsce i spróbuję znaleźć coś dla Robala :razz: Jest też do adopcji pitbullka roczna, do koni i psów ok, ale koty niestety zabija.[/quote] Jaka pitbullka? Gdyby to tylko ode mnie zależało, to wzięłabym wszystkie 3 :cool3: a poza tym, to bardzo interesowna jesteś :diabloti: Mysza, onkowaty ma podobno jednego rodzica rasy husky, jeśli ma po nim charakterek, to ja dziękuję, już wolę Robala :evil_lol: Gdybym go chociaż na tymczas mogła wziąć, to bym się dowiedziała jaki jest i gdyby był ok, to pewnie by został... a tak jest Robal i żadnego więcej psa nie mogę mieć (później pewnie będzie inna wymówka :angryy:)