Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Hałabajówka']Pewnie tak... ale takie sytuacje sprawiają że coraz mniej wiary mam w ludzi i ich intencje.[/QUOTE] Niektórzy co najwyżej pluszaka powinni mieć, a nie żywego psa :angryy:
  2. [quote name='magdola']Hehe, no nieststy kastracji nie "sponsoruja" :p[/QUOTE] A Fundacja Kastor? Pomogli w kastracji Urgo, może i [B]Hałabajówce[/B] pomogliby?
  3. ...ale póki się nie zdecyduje, to nadal potrzebne stałe deklaracje i jednorazowe wsparcie. Na tą chwilę za maj brakuje 107 zł, a już kolejny miesiąc się zaczął :( Z ogłoszeń nadal cisza. Nie wiem, co z nią jest nie tak, że nikt nawet nie zapyta...
  4. [quote name='magdola']Trzymajcie na razie kciuki..... Jak bede cos wiedziec to sie odezwe...[/QUOTE] Oooo, [B]magdola[/B] rozważa adopcję Perły? :) No to trzymamy kciuki z całych sił! :)
  5. [quote name='Hałabajówka']No nie chwile człowieka nie ma a tu już sppiskują no... oj nieładnie nieładnie ;) Ja już mam za dużo swoich pywartnych psiaków ;( [/QUOTE] Ja tam bym wolała, żebyś Perłę adoptowała, bo ma o wiele mniej deklaracji niż Inez :(
  6. [quote name='paula_t']Nie zaszkodzi spróbować, napiszę z prośbą o pomoc, a nuż się uda ;)[/QUOTE] No właśnie dla Fundacji nie ma sensu prosić o pomoc, jeśli takie jest założenie, że Fundacje nie mogą korzystać z pomocy, chyba, żeby ktoś inny przejął odpowiedzialność za psa (osoba prywatna)
  7. [quote name='Hałabajówka']Może iść na fundacyjne najwyżej zwrot zrobimy z bazarku albo z prywatnego zrobię, bo nie mogę zbierać na prywatne konto.[/QUOTE] OK - to najpierw poczekamy, czy w ogóle pomoc zostanie przyznana i będziemy się martwic wtedy ;)
  8. Perełko, dlaczego nikt cię nie chce...? :(
  9. Poprosiłam [B]Kundelkową Skarbonkę[/B] o pomoc na badania dla Inez, bo sami chyba nigdy nie uzbieramy (najpierw dług trzeba spłacić, a jak będziemy zbierać na badania, to znów długi za PDT się zrobią i takie błędne koło...). Napisałam: "Czy mogłabym prosić o wsparcie na badania dla Inez: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Mika-*-i-Inez-staruszki-jamniczki-INEZ-zbiera-na-badania-i-PDT"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-badania-i-PDT[/URL] ? Jej matka - Mika, rok starsza, odeszła niedawno z powodu nowotworu, wykryty za późno i nie było szans na leczenie, dlatego chcemy zrobić Inez profilaktyczne badania - USG, morfologia i biochemia. Koszt ok 150 zł i o taką pomoc proszę, faktura będzie i jeśli wyszłoby mniej za badania, to różnicę zwrócilibyśmy do Skarbonki." Jeśli dostaniemy zgodę, to chyba lepiej na prywatne konto, [B]Hałabajówka[/B]? Bo jak pójdzie na Fundacyjne, to ewentualnego zwrotu różnicy w kosztach raczej zrobić nie będzie można, a ze Skarbonki pieniążki muszą iść na określony cel.
  10. [quote name='obiezyswiat75']Nie chciałabyś Inez adoptować może? :evil_lol: To już by wtedy 2 psiaki były adoptowane :diabloti:[/QUOTE] Taka malutka, grzeczna, niewymagająca i jeszcze badania zrobimy przed adopcją, coby Ci chorego psiaka nie wciskać ;)
  11. Jestem na zaproszenie [B]ewu[/B]. Mało czasu :(
  12. [quote name='Hałabajówka']No w końcu po wielkich bojach z wgrywaniem innych przeglądarek moglam się zalogować na dogo. Chodzi ta przgladarka jak pół tonowy dinozaur ale ważne że chodzi ;) [/QUOTE] W końcu ;) Potwierdzisz mi na bazarkach, że wpłaty doszły? Bo juz kolejny otworzyłam, a stare nie są rozliczone... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240623-ROZLICZAMY!-na-chorego-Urgo-i-Per%C5%82%C4%99-kt%C3%B3rej-brakuje-deklaracji-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-do-10-03[/url] (tu na Perłę) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242464-TANIE-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-2-cele-ROZLICZAMY[/url] (Perła i Inez)
  13. [B]Zapraszam na bazarek dla Perły i Inez:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243535-Firmowe-ciuchy-torebki-buty-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Per%C5%82%C4%99-i-Inez-do-1-06[/url]
  14. [B]Zapraszam na bazarek dla Inez i Perły: [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243535-Firmowe-ciuchy-torebki-buty-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Per%C5%82%C4%99-i-Inez-do-1-06[/url]
  15. [B]Zapraszam na bazarek[/B]: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243535-Firmowe-ciuchy-torebki-buty-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Per%C5%82%C4%99-i-Inez-do-1-06[/url]
  16. No prawie ;) ale nawet jak się zdecyduje, to jeszcze dług nam został do spłacenia...
  17. [quote name='Olena84']Ale H. kocha Perełke to jej wybaczy długi;)[/QUOTE] Wybaczy to raczej nie, ale odroczy płatność ;) bo innego wyjścia nie ma - ja nie mam z czego wyłożyć nawet, jedynie bazarki mogę robić...
  18. Hałabajówka nie może wejsc na dogo, ale przekazała mi informacjęo wpłatach majowych: 25 zł - [B]Olena84[/B] 40 zł - [B]Olena84[/B] 50 zł - Pani Halina C. z fb 10 zł - [B]__Lara[/B] 20 zł - [B]Rita91[/B] 5 zł - [B]mdk8[/B] Bardzo dziękuję w imieniu Perły :) Mamy 193 zł, brakuje 107 zł, a jutro kolejny miesiąc mija (powinno być 300 zł).
  19. Bardzo dziękuję [B]Tofikowa[/B] :)
  20. [quote name='obiezyswiat75']Ewentualnie przejdziemy do planu B i wyadoptujemy ją Hałabajówce :diabloti:[/QUOTE] Napisała, że ją kocha, więc szanse duże są :)
  21. Racja, no to czekamy na tą właściwą Osobę :)
  22. [quote name='obiezyswiat75']Ważne że telefon jednak dzwoni. U reszty "moich" psiakow cisza kompletna[/QUOTE] Może w końcu ktoś odpowiedni się znajdzie, a jak nie to [B]Hałabajówka[/B] będzie musiała ją adoptować :evil_lol: Mnie dziwi, że o starszego psiaka dzwonią, a o młodą i piękną Perłę nikt :(
  23. [quote name='obiezyswiat75']ja podtrzymuje moje 50 zł ale w czerwcu dopiero[/QUOTE] Bardzo dziękuję, do czerwca szybko zleci czas :) Miałam kolejny tel w sprawie Inez, ale aż z Podkarpacia, a ludzie chcą psa już dziś, teraz, zaraz...
  24. [SIZE=2]Jesteśmy 276,75 zł na minusie (z majem)[/SIZE].... W imieniu Inez bardzo proszę o wsparcie :oops: bo dopiero jak spłacimy dług, będzie można myśleć o badaniach dla niej, a badania w tym wieku (USG i krew), to ważna sprawa.
  25. Zagoi się ;) dopóki apetyt będzie miała, to nic nie będę kombinować ze spacerkami, do domu też nie mogę jej wziąc, bo zaraz po oknach skacze... a klatka mała nie jest, nawet drapak się zmieścił, więc tragedii nie ma, inne koty ją odwiedzają (siostra Czarnulki - Plamka często siedzi przy jej klatce).
×
×
  • Create New...