Jasna sprawa!
Jest tak samo wiarygodny, jak dziewczyna, której opowieści -jak to w olkuskim schronie można sobie przebywać godzinami , robic zdjęcia, dokładnie oglądać boksy, jak "brak tam nawet schroniskowych smrodków", psy sa radosne:roll:,wydają je bez opłat i jak "większość wejść do bud zabezpieczona była rozciętymi kocami i z wielu wystawały kołdry i koce"-zostały kilka stron wcześniej przekopiowane z forum owczarków.