[quote name='~MaDaLeNa~']Tylko wolałabym , żeby był w Radomiu, bo jak będzie daleko, ie bede mogła go odwiedzać i będe sie martwić.....[/quote]
Z takim podejściem to Madziu chyba daleko nie zajdziesz, możesz się wykończyć :(. Też tak sobie kiedyś myślałam, ale jakby ludki radomskie chciały zwierza to by brały ze schronu (niektórzy nawet nie wiedzą, że takie cuś jest)... a tu nie dość, że przepełnienie to co raz więcej watah bezdomnych piesów po ulicach śmiga (np. Żeromskiego - 6 psów) a zainteresowanie jak było tak jest... szczeniakami. Dobrze by było żeby Radom był awaryjny... mieć obcykane kto nie ma psiny (mało takich ludków jest), kto chce i takie tam żeby pokazać im te największe bidy. A jeżeli nie miałyby lepiej (więcej miłości, opieki, domek, troskę itp.) gdzieś np. na drugim końcu Polski to czemu nie wysyłać ich właśnie tam?
a o fotki nawet nękać nie trzeba, ludki same ślą... np Jokerek (cała sesyja)