No wiesz co Rafale... Ja robię i tak mało bo czas mnie ogranicza... ale dzięki za pochwałę... aż mi się głupio zrobiło :oops:
A Ty spróbuj powiedzieć, że robisz mało... Zarce świat zmieniłeś! A to jest bardzo, bardzo dużo!
A z tą chryją chodziło o to, że czasami piszę pod wpływem impulsu i po uszach dostaje... czasem słusznie, czasem nie...;) To tak dla wyjaśnienia :).
Mam nadzieję, że ci ludzie od Błękita nie każą ponownie szukać mu domku. Ze zmianą tytułu poczekam na decyzję Dorki i Red.
Co do leczenia Haszczaka podejrzewam, że będzie już funkcjonowała w takim stanie w jakim jest jeżeli do tej pory nie podjęto żadnych większych działań (ze strony tych Państwa)...