Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Diora']Wielka przemiana :-o :multi: :multi: :multi: Czy to na pewno ten sam piesek?? GB, jesteś niesamowita!!![/quote] raczej wet i jego leki ;) dzis idziemy z Pola na kolejny zastrzyk i spot on od wczoraj mala ma wielki lupiez - to dobrze, moze jak sie skora zluszczy wyrosna ostatnie wloski, tam gdzie ich jeszcze brak :cool3: najbardziej mi szkoda, ze Polka wychodzic nie moze, raz, ze zimno, musze napisac do taks PW, kiedy uda jej sie uszyc sweterek dla Polki a dwa ze szczepien brak - a z Poli robi sie dzikus, akcja z listonoszem tak naprawde wcale nie smieszna :roll: nawet jak jest na rekach to obcym nie daje sie glaskac, nie klapie dziobem ale odsuwa glowe, nie jest takim wesolym merdajacym szczeniaczkiem
  2. [quote name='boksereczkaa']Pisz dokładnie o co Ci chodzi, a wtedy nikt nie będzie miał problemu ze zrozumieniem Ciebie. Chyba nie sądzisz, że każdy tutaj wie w czym i który pies chodzi. :roll: I jakie niby osobiste wcieczki? Nie pochlebiasz sobie? Ja nie wiem kim Ty jesteś, więc niby z jakiej racji mam mieć coś do Ciebie? Wyluzuj się trochę to tylko forum, na którym różni ludzie mają różne zdania...[/quote] :laola::laola:
  3. [quote name='malawaszka']hahahaha siwy dym :roflt: ależ to będzie cholery kawalątek :evil_lol:[/quote] to jest delikatnie powiedziane, Polina jest glosna, uparta i aktorka jakich malo :evil_lol: typowy malenki piesek taka slodko-zlosliwa wymuszara :cool1: ale jak zrobi slodka minke to wszystko przebaczone :loveu:
  4. [quote name='Tengusia']ja moze mialabym domek dla malego pieseczka :cool3: tylko musialabym po powrocie z urlopu focie podeslac kolezance czy jej sie podoba bo ona to w sumie beagla chciala choc jej odradzilam ... wiec stanelo na czyms malym nie koniecznie beaglowatym ;)[/quote] :ban: :evil_lol:
  5. [quote name='furciaczek']A ja wlasnie kooocham ten charakterek molosa, takie to uparte, ciut goopie i powolne w mysleniu:evil_lol:[/quote] Mumisia sobie wyprasza :zly7:
  6. [quote name='an1a']Ciotka nie kombinuj, domu szukaj i już:mad: :evil_lol:[/quote] toc szukam :cool1: tzn bede szukala jak wyniki sioo beda dobre :p
  7. [quote name='malawaszka']chyba jak rogi a nie loki :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: śwetne są!!!! we dwie nie do pobicia!!!! Pierwsze miejsce w kategorii najzajebistsza para roku :klacz: :loveu::loveu::loveu:[/quote] Mumisia sie zawstydzila :oops: ale bardzo dziekuje, diablo juz spi :diabloti: ps. Pola dzis ugryzla listonosza
  8. [quote name='Soema']:mdrmed::mdrmed: lubiem ją..:loveu: Biedny Mumin.. ciągła presja... przecież można nie zauważyć, jak coś jest wielkości twojego nosa :shake: jakbym kichnęła podczas zabawy.. Fruwający Gremlin by był :grins:[/quote] kiedys myslalam, ze Muma taka niegrabocha :roll: ale teraz juz wiem, ze toto jak sie drze zwyczajnie tzn ze nic sie nie dzieje a np Muma szybko obok niej przebiegla lub ja przeskoczyla, jak wrzeszczy jak opetana tzn ze Muma ja tracila :roll: taka aktorka z niej :roll: na podwoku ja przyuwazylam bo w domu to trudniej jak cala trojka pod nogami stoi :cool1:
  9. [quote name='Soema']Ja nie mogę wyjść z podziwu, jak ta pchła się bawi z Muminem :loveu: ta odważna, ta delikatna....[/quote] byla dzis przez chwile afera bo Mumin nadepnal malej na lape i gremlin darl sie jak ze skory obdzierany, suka ze strachu uciekla na poslanie a ta komediantka po 5 sek pogonila za kotem w druga strone :evil_lol:
  10. [quote name='Tengusia']choc powiem ci cos na uszko :loveu:[/quote] moje slodkie laleczki :loveu: musze troche odchudzic Poliske :evil_lol:
  11. [URL=http://img196.imageshack.us/i/s4022996.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3610/s4022996.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img15.imageshack.us/i/s4022998.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/3850/s4022998.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img63.imageshack.us/i/s4022969.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/5923/s4022969.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img123.imageshack.us/i/s4023027.jpg/][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5985/s4023027.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://img194.imageshack.us/i/s4022946.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1282/s4022946.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/s4022960.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5540/s4022960.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/s4022975.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9997/s4022975.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img230.imageshack.us/i/s4022995.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6948/s4022995.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://img194.imageshack.us/i/s4022946.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1282/s4022946.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img23.imageshack.us/i/s4022960.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5540/s4022960.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/s4022975.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9997/s4022975.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img230.imageshack.us/i/s4022995.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6948/s4022995.jpg[/IMG][/URL]
  14. ciekawie sprawa wyglada z jej uszami, ktore najpierw byly oklapniete, pozniej staly ladnie a teraz wywijaja sie na zewnatrz :evil_lol: jak loki :cool1: [URL=http://img123.imageshack.us/i/s4022980.jpg/][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/3198/s4022980.jpg[/IMG][/URL]
  15. tak na dzien dzisiejszy wygladaja plecki Polci [URL=http://img63.imageshack.us/i/s4023028.jpg/][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/8480/s4023028.jpg[/IMG][/URL]
  16. one tak spaly - w dodatku mala trzyma Mumiske za ucho, jak zblizylam aparat, ruda otworzyla oko [URL="http://img75.imageshack.us/i/s4022894.jpg/"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/5530/s4022894.jpg[/IMG][/URL]
  17. nie ukrywam, ze jak bede musiala ja oddac to chyba utone we wlasnych lzach :oops:
  18. bede robila malej ogloszenia i mam nadzieje, ze znajdzie sie dla niej jakis cudny dom, ja myslalam raczej od adopcji starszego CC, ale musi byc blisko i bez malych dzieci
  19. [quote name='furciaczek']Widze ze juz zaczynasz kombinowac:evil_lol::evil_lol:[/quote] oj bo ona taka mala jest :oops:
  20. [quote name='Diora']:cool3: :evil_lol: Wieeedziałam !!!! :multi:[/quote] plan jest taki, zeby dom sie znalazl ale blisko i naprawde naj
  21. [quote name='Diora']A GB będzie się biła z tymi domkami żeby jej nie oddać ;) :evil_lol:[/quote] domku zaczne szukac po 19. tylko w Wawie i takiego naj naj a jak nie to :oops:
  22. [quote name='furciaczek']Ja to bym jej chyba nie oddala:evil_lol:[/quote] ja zobacze, poszukam domu w Wawie, gdzies tu blisko, takiego super super, jak sie nie znajdzie to coz :oops:
  23. [quote name='PapryczkaChili']koniecznie :D :evil_lol: no bo Polcia jest naprawdę bardzo urokliwa ;) :loveu:[/quote] 'cos pomysle ;)
  24. Polcia jest wielkosci 1/3 doroslego yorka, wczoraj spotkalismy kolezanke ktora mieszka na dole, bylo niesmiale merdanie ogonkiem :eviltong: najgorsze, ze Polcia sie dzikuska robi, ona powinna sie teraz socjalizowac a musi siedziec w domu :shake:
  25. [quote name='furciaczek']Ona jest cuuuudowna:loveu:[/quote] ano jest, fakt :p
×
×
  • Create New...