-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Szczeniaczki Negry już mają domy, ona jeszcze czeka
GameBoy replied to erka's topic in Już w nowym domu
dziewczyny wrzuccie je na forum dla niufkow jak ja mialam niufke z pseudohodowli to dziewczyny wrzucily ja na swoje forum i ludzie sie o Kluskę bili -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
to dobrze i niedobrze zarazem odsiewaj ciotka, odsiewaj :eviltong: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
kurcze musze swoja gnide zaszczepic a termin mam na jutro.... boje sie wziac do niej psa o ktorym nic nei wiem...:oops: -
macie jakieś fotki?
-
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Lulka co to za suczka przy drodze stoi? ktoś ją złapał? masz jakieś fotki? -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']taka sunia 7 miesieczna z Krzyczek, jest na watku Krzyczkowym, Kometa wstawiala opis i foty, podobno juz 5 miesiecy siedzi w schronie - co pisalam ze wyglada jak moja sunia jesli oni tam nie robia sterylek to lada moment urodzi :-([/quote] nie wchodze juz tam bo na tamtym watku to mozna jedynie za nic od Emir po głowie dostać...daly mi psa na DT i zadna z nich nawet pol slowem sie nie odezwala do mnie z pytaniem jak sunia eee niewazne, najwazniejsze, ze mala ma swój domek :loveu: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Ale super :loveu:. Ale sie nią nie nacieszyłaś.... Może jakas powtórka ?:cool3:[/quote] Beka dobrze, ze ona tak szybko pojechala do siebie bo inaczej bylby ryk w domu...cud nie pies.... -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
a kto to pigwa? a nastepny tymczas będzie ciotka spoko...muszę tylko z TZ ustalić czy pies czy kot...bo staramy się wymieniać, żeby było sprawiedliwie -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
już jesteśmy po....Sara pojechała, naprawdę fajni ludzie Pani z trójką nastoletnich dzieci ale takich od 17 lat w górę Sara będzie mieszkała w Warszawie, na targówku, domek jednorodzinny ze starszawym - 12 letnim jamniczkiem umowa podpisana, bedziemy w kontakcie oby wszystko bylo w porządku, Sarcia wszystkiego dobrego :loveu: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
tacy konkretni, przeslalam fotki, szybka decyzja...w dodatku "znajomi znajomej" mieszkają na Targówku, dom z ogródkiem, w domu starszy jamniczek mam nadzieje, że bedzie ok -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
za 15 min przyjezdzaja Panstwo, Sara najprawdopodobniej będzie miała swój dom -
Sznaucer pieprz-sól - dojechał do wspaniałego domu!!!
GameBoy replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
napisz do malawaszki ona jest od sznupków -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
kurcze ja mam dobra karme, moge podrzucic ze 2 kilo tyle, ze wysylka bedzie drozsza niz kupno... ja mam nutro choice dla szczeniat, ktore jako dorosle beda wazyly wiecej niz 23 kilo - naprawde polecam... -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jeszcze dziś Sara będzie miala gości:p -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
to chyba nawet nie jest kwestia genetyki a zlego odżywiania....trzeba dac dobrej karmy i powinno minac przeciez to jeszcze maluch, to chyba raczej poczatki jakiejs krzywicy z braku wapnia... mam nadzieje, przynajmniej, ze tak jest wetem nie jestem to wyrokow wydawac nie bede ale wiem, ze byly juz tu maluchy z takimi lapkami i po dobrej karmie bylo ok -
5 TYGODNIOWE SZCZENIE AMSTAF - Rajla juz w swoim domku w Krakowie!
GameBoy replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
ona ma bidna krzywe przednie lapki...jakos tak w nadgarstkach wykrzywione...moze jakas lepsza karma by sie przydala? -
beton......
-
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
zobaczymy czy będzie odzew po wyborczej....:cool3: -
Roczna Dina - wreszcie bezpieczna, pojechała do własnego domu.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zaglądamy i trzymamy kciuki oby domek jak najszybciej sie znalazl :p -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
babka zadzwonila i chyba sunie do kojca chciala a na moj gust ona sie nie nadaje - to domowy psiak:loveu: -
[quote name='Hey']Uprę się przy swoim i nie dam zdjęcia. Pies wszystkich wita bardzo wylewnie (czasem mam wrażenie że sobie ogon przy tym połamie). Pozatym właściciel nie zadbał o to żeby pies w razie zaginięcie szybko został znaleziony (czip, tatuaż, adresatka cokolwiek!), nie ma też ogłoszeń w necie ani w okolicy że taki pies zaginął, nie ma odzewu mimo że cała okolica schronisko zostało powiadomione, ze taki pies jest u mnie, więc nie osądzajcie mnie tak surowo. Ja pomagam jak mogę, reszta jest w gestii osoby szukającej (czy włoży chociaz trochę energii w szukanie psa). Nie mam racji? Co pomoże jedno zdjęcie? Jeżeli ktos szuka berneńczyka to i bez zdjęcia sie odezwie. Co do ogłoszen w prasie to faktycznie nie dawałam. Może ktoś mi podpowie jaka gazeta pod tym względem jest najbardziej poczytna? I prosze nie naskakujcie na mnie bo robię co w mojej mocy:angryy: Zazwyczaj jak jakiegos psa przygarniałam to wystarczyło ogłoszenie w sklepach zoo i gabinetach wet i właściciel się szybko znajdywał. W tym przypadku tak nie jest. Czemu? Nie wiem... może poprostu właściciel spisał psa na straty?[/quote] 1. pies bez rodowodu nie bedzie mial tauazu 2. nie kazdego stac na czipa, nie kazdy o tym wie 3. adresatka, obroza mogla spasc lub zostac sciagnieta 4. pies mogl zaginac badz ZOSTAC SKRADZIONY daleko od miejsca, w ktorym go znalazlas 5. wiekoszc ludzie po zaginieciu psa, szuka go tylko " na wlasna reke" nie ma pojecia o dogomanii, ani nawet o tym, zeby powiadomic straz miejska, wteterynarzy WIESZ PO CO ZDJECIE? PO TO, ZE TAKIE OGLOSZENIE LATWIEJ ZAUWAZYC. I JAK NIE WLASCICIEL TO MOZE ZNAJOMY WLASCICIELA, KTORY SAM NIE SZUKA ALE ZNA PSA. chociazby po to. I prosze Cie nie pisz mi, ze pies wszystkich wita rownie wylewnie. Chyba psa nigdy nie miałaś.....
-
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
OMG straszne sa te ceny...:crazyeye: -
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
znowu przyszedł sms w sprawie Sarci, niecierpię tego odpisywania, niestety dopiero teraz zauwazylam i odpisze rano, choc w sumie przeszedl po 22 :roll: trzymajcie ciotki kciuki -
u mojego GB wszystko było bardzo sprawnie, dosc szybko stanal tez na lapy, nie bylo takiego stanu w ktorym przod juz jest wybudzony a tyl jeszcze niesprawny - tak miala na przyklad moja suka po narkozach nie ma co demonizowac - trzeba wybrac dobrego, polecanego weta i ciachac jajka:eviltong:
-
WAWASara 3 miesięczna sunia mix ONka z Krzyczek, JUZ W SWOIM DOMU!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
nic sie nie stało :p mój TZ poskaldal kable na korytarzu i na razie sie trzyma - gdyby nie bylo mnie na dogo - bedzie to znaczylo, ze instalacja TZa padla :eviltong: