Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. dziewczyny wrzuccie je na forum dla niufkow jak ja mialam niufke z pseudohodowli to dziewczyny wrzucily ja na swoje forum i ludzie sie o Kluskę bili
  2. to dobrze i niedobrze zarazem odsiewaj ciotka, odsiewaj :eviltong:
  3. kurcze musze swoja gnide zaszczepic a termin mam na jutro.... boje sie wziac do niej psa o ktorym nic nei wiem...:oops:
  4. macie jakieś fotki?
  5. Lulka co to za suczka przy drodze stoi? ktoś ją złapał? masz jakieś fotki?
  6. [quote name='Lulka']taka sunia 7 miesieczna z Krzyczek, jest na watku Krzyczkowym, Kometa wstawiala opis i foty, podobno juz 5 miesiecy siedzi w schronie - co pisalam ze wyglada jak moja sunia jesli oni tam nie robia sterylek to lada moment urodzi :-([/quote] nie wchodze juz tam bo na tamtym watku to mozna jedynie za nic od Emir po głowie dostać...daly mi psa na DT i zadna z nich nawet pol slowem sie nie odezwala do mnie z pytaniem jak sunia eee niewazne, najwazniejsze, ze mala ma swój domek :loveu:
  7. [quote name='beka']Ale super :loveu:. Ale sie nią nie nacieszyłaś.... Może jakas powtórka ?:cool3:[/quote] Beka dobrze, ze ona tak szybko pojechala do siebie bo inaczej bylby ryk w domu...cud nie pies....
  8. a kto to pigwa? a nastepny tymczas będzie ciotka spoko...muszę tylko z TZ ustalić czy pies czy kot...bo staramy się wymieniać, żeby było sprawiedliwie
  9. już jesteśmy po....Sara pojechała, naprawdę fajni ludzie Pani z trójką nastoletnich dzieci ale takich od 17 lat w górę Sara będzie mieszkała w Warszawie, na targówku, domek jednorodzinny ze starszawym - 12 letnim jamniczkiem umowa podpisana, bedziemy w kontakcie oby wszystko bylo w porządku, Sarcia wszystkiego dobrego :loveu:
  10. tacy konkretni, przeslalam fotki, szybka decyzja...w dodatku "znajomi znajomej" mieszkają na Targówku, dom z ogródkiem, w domu starszy jamniczek mam nadzieje, że bedzie ok
  11. za 15 min przyjezdzaja Panstwo, Sara najprawdopodobniej będzie miała swój dom
  12. napisz do malawaszki ona jest od sznupków
  13. kurcze ja mam dobra karme, moge podrzucic ze 2 kilo tyle, ze wysylka bedzie drozsza niz kupno... ja mam nutro choice dla szczeniat, ktore jako dorosle beda wazyly wiecej niz 23 kilo - naprawde polecam...
  14. jeszcze dziś Sara będzie miala gości:p
  15. to chyba nawet nie jest kwestia genetyki a zlego odżywiania....trzeba dac dobrej karmy i powinno minac przeciez to jeszcze maluch, to chyba raczej poczatki jakiejs krzywicy z braku wapnia... mam nadzieje, przynajmniej, ze tak jest wetem nie jestem to wyrokow wydawac nie bede ale wiem, ze byly juz tu maluchy z takimi lapkami i po dobrej karmie bylo ok
  16. ona ma bidna krzywe przednie lapki...jakos tak w nadgarstkach wykrzywione...moze jakas lepsza karma by sie przydala?
  17. zobaczymy czy będzie odzew po wyborczej....:cool3:
  18. zaglądamy i trzymamy kciuki oby domek jak najszybciej sie znalazl :p
  19. babka zadzwonila i chyba sunie do kojca chciala a na moj gust ona sie nie nadaje - to domowy psiak:loveu:
  20. [quote name='Hey']Uprę się przy swoim i nie dam zdjęcia. Pies wszystkich wita bardzo wylewnie (czasem mam wrażenie że sobie ogon przy tym połamie). Pozatym właściciel nie zadbał o to żeby pies w razie zaginięcie szybko został znaleziony (czip, tatuaż, adresatka cokolwiek!), nie ma też ogłoszeń w necie ani w okolicy że taki pies zaginął, nie ma odzewu mimo że cała okolica schronisko zostało powiadomione, ze taki pies jest u mnie, więc nie osądzajcie mnie tak surowo. Ja pomagam jak mogę, reszta jest w gestii osoby szukającej (czy włoży chociaz trochę energii w szukanie psa). Nie mam racji? Co pomoże jedno zdjęcie? Jeżeli ktos szuka berneńczyka to i bez zdjęcia sie odezwie. Co do ogłoszen w prasie to faktycznie nie dawałam. Może ktoś mi podpowie jaka gazeta pod tym względem jest najbardziej poczytna? I prosze nie naskakujcie na mnie bo robię co w mojej mocy:angryy: Zazwyczaj jak jakiegos psa przygarniałam to wystarczyło ogłoszenie w sklepach zoo i gabinetach wet i właściciel się szybko znajdywał. W tym przypadku tak nie jest. Czemu? Nie wiem... może poprostu właściciel spisał psa na straty?[/quote] 1. pies bez rodowodu nie bedzie mial tauazu 2. nie kazdego stac na czipa, nie kazdy o tym wie 3. adresatka, obroza mogla spasc lub zostac sciagnieta 4. pies mogl zaginac badz ZOSTAC SKRADZIONY daleko od miejsca, w ktorym go znalazlas 5. wiekoszc ludzie po zaginieciu psa, szuka go tylko " na wlasna reke" nie ma pojecia o dogomanii, ani nawet o tym, zeby powiadomic straz miejska, wteterynarzy WIESZ PO CO ZDJECIE? PO TO, ZE TAKIE OGLOSZENIE LATWIEJ ZAUWAZYC. I JAK NIE WLASCICIEL TO MOZE ZNAJOMY WLASCICIELA, KTORY SAM NIE SZUKA ALE ZNA PSA. chociazby po to. I prosze Cie nie pisz mi, ze pies wszystkich wita rownie wylewnie. Chyba psa nigdy nie miałaś.....
  21. OMG straszne sa te ceny...:crazyeye:
  22. znowu przyszedł sms w sprawie Sarci, niecierpię tego odpisywania, niestety dopiero teraz zauwazylam i odpisze rano, choc w sumie przeszedl po 22 :roll: trzymajcie ciotki kciuki
  23. GameBoy

    kastracja kota

    u mojego GB wszystko było bardzo sprawnie, dosc szybko stanal tez na lapy, nie bylo takiego stanu w ktorym przod juz jest wybudzony a tyl jeszcze niesprawny - tak miala na przyklad moja suka po narkozach nie ma co demonizowac - trzeba wybrac dobrego, polecanego weta i ciachac jajka:eviltong:
  24. nic sie nie stało :p mój TZ poskaldal kable na korytarzu i na razie sie trzyma - gdyby nie bylo mnie na dogo - bedzie to znaczylo, ze instalacja TZa padla :eviltong:
×
×
  • Create New...