Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. dziekuje ale psiaka przewiozl Zmysł i juz grzeje doopkę w nowym domu :loveu:
  2. zaraz porobie mu ogloszenia
  3. nie na sprawy straszny dzikus z niego, mam nadzieje, ze sie rokreci
  4. to super, bardzo sie ciesze :multi: oby wszystko sie udalo :p
  5. tyle, ze samo podnoszenie watku w niczym nie pomoze trzeba porobic ogloszenia ja na to nie mam czasu :shake: ostatnio na nic nie mam czasu wielokrotnie pomagala mi w ogloszeniach fizia, moze ona ?
  6. generalnie wszystko jest w porzadku Aga mowi, ze Teos to pies cud cichy, spokojny, grzeczny ludzie na ulicy sie nim zachwycaja Agieszki siostra strasznie przezywa obecnosc Teoska i strasznie sie do niego przywiazala Aga sie cieszy bo pies ja i jej wspollokatorke, Kaśkę, mobilizuje do spacerów :evil_lol: zapomnialam tylko dopytac jak z kulawizna Teoska w przyszlym tyg Aga u mnie bedzie to bede miala pelne info
  7. ja mam ale jak mnie nikt nie pyta to siedze cicho :eviltong:
  8. mimo to uwazam, ze watro sprobowac tym bardiej, ze to nie mail tylko wisza ogloszenia u nich na stolowce - moze ktos go zauwazy
  9. przestraszony mocno - uciekl za lozko i tam siedzi, zabralam psa i kota, wyszledl zza lozka i drepcze po podlodze, zaraz do niego pojde i zapoznamy towarzystwo
  10. dlaczego moj post ktorego pisalam wczoraj ma nr 1 i jest na samym poczatku? :roll:
  11. pies jest u mnie spokojnie domofon nie laczy o czym nie wiedzialam - przepraszam
  12. czyli to jeszcze nic pewnego? nadal trzymac kciuki ?
  13. rana paskudna ale widywalam gorsze najwazniejsze, ze dzieki pmocy Basi jest oczyszczona, sunia ma odpowiednia pomoc i dostaje srodki przeciwbolowe my mozemy tylko trymac kciuki
  14. czyli do piatku rano mały jest bezpieczny?
  15. od Agi wziela dzis na ulicy nr tel jakas kobieta ma sie zastanowic nad Teodorem bo ja zauroczl...wiem, ze Aga szuka mu tez domu na wlasna reke, jutro ma wywiesic ogloszenia w pracy, tam gdzie ona pracuje, jest ok 300 osob
  16. mysle, ze tak dlugo az znajdzie dom chyba, ze bedzie wyczynial jakies straszne ekscesy typu wycie bo gryzienie, sikanie i kupanie dozwolone :eviltong: my oboje pracujemy i ja juz mam SM nad glowa jak i administracje w bloku bo sasiedzi naslali jezeli chodzi o swieta nie bedzie problemu zawsze moga sie zdarzyc jakies sytuacje kryzysowe ale to jak u kazdego :roll: wtedy bede prosila o pomoc tutaj :oops:
  17. umówiłam się na piatek na 11 na odbiór kluska
  18. mysle, ze nie wszyscy ja jednak spisali na straty...nie przasadzaj Agata, poprostu nie kazdy moze dac tymczas takiemu psu, moje szczeniaki by ja zameczyly :roll:
  19. tak jak mowilam dziewczynom moze ja w piatek dam rade pomoc tyle, ze nie moge wziac piszczacych szczeniat bo chodze do pracy i sasiedzi znowu nasla SM myslicie, ze beda cicho jak beda np dwa? i ktos musialby pomoc z karma bo ja finansowo leze :oops:
  20. Baska pisalam Ci na gg ale powtorze...super inforacje...bardzo Ci dziekuję, że dałaś jej szanse
×
×
  • Create New...