-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
dlaczego? ja w sumie juz nie chcialam teraz ciachac Mumina z powodu braku czasu na cokolwiek obecnie - nie ukrywam, ze kwestia decydujaca byla cena - teraz jest akcja Arki i zaplacilam 200 zł a nie jak za Hexę 750 ;/ w dodatku wetka ściągnęła mi chirurga na którym mi najbardziej zależało, on się zgodził przyjechał i te wszystkie przesłanki zadecydowały za nas teraz już nie żałuję, choć nie mam pojecia kto się zajmie Muminem w poniedziałek, ale o to się będę martwiła w niedziele wieczorem ;) Mumina ma już wyjęty wenflon, jutro dostanie antybiotyk, ogólnie zachowuje się dużo lepiej niż Hexa, czego się w ogóle nie spodziewałam bo Mu to panikara jest ;) ale może odporniejsza na ból jest? sama nie wiem dzięki za kciuki i wsparcie, teraz czas postarać się o lepsze foty mojej żaby miłego weekendu panienki i Panie ;)
-
my juz w domu, tzn od jakiegos czasu ale dopiero zszedl ze mnie stres troche rana ładna, czysta, sreberkiem pokolorowana, wenflon w łapce - mina kiepska ;/
-
[quote name='Alicja']dziecko w stylu ,,obcy ósmy pasażer nostromo ,,;) [URL]http://img710.imageshack.us/img710/2314/zdjcie00355.jpg[/URL] za Mumina :kciuki:[/QUOTE] [quote name='agaciaaa']I ja też trzymam kciuki![/QUOTE] dziekuje ciotka Ala dziekujemy potrójnie ;)
-
mały terminator :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
takie zachowanie w stosunku naszych znajomych przyspieszylo decyzje o sterylce moze przestanie pilnowac "dziecka"
-
zdjecia beda jak je znajde poki co tylko dwa Mumin ze swoim potomkiem - corka lub syn plec nieustalona [URL="http://img710.imageshack.us/i/zdjcie00355.jpg/"][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/2314/zdjcie00355.jpg[/IMG][/URL] plus wnerw przy probie odebrania potomka ;p [U][URL=http://img709.imageshack.us/i/zdjcie0040w.jpg/][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/6236/zdjcie0040w.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://img29.imageshack.us/i/zdjcie0035n.jpg/"] [/URL]
-
witam wszystkich po nieco przydlugiej przerwie udalo mi sie z ojcem nareszcie pozalatwiac wszystkie sprawy urzedowo- szpitalne teraz tylko czekamy na wyniki - za tydzien beda poprosze o kciuki i wsparcie.. jutro Mu idzie na ciachanie, pobiegala dzis troche, pobawila sie z psami, mam nadzieje, ze jej na 2 tyg wystarczy ;/ stresa mam jak cholera ;/ co to jest toksoplazmoza? zaraz wygoogluje, mam nadzieje, ze to nic strasznie powaznego ot tylko jeszcze jednen powod zeby sie trzymac z daleka od kotow ;p trzymam kciuki zeby szybko przeszlo ;* zara beda foty ;)
-
wiem, przepraszam ;/ jutro wracam do Wawy, musze jeszcze odebrac wodke bazarkowa - moze dziewczyny mnie nei ustrzela na 8 ojciec staje przed komisja, odwioze go do domu i odpalam wrotki do Wawy Mumin nieznosny, tlucze sie z psami rodzicow ;P odezwe sie jutro pozdrawiam ;*
-
odebralam dzis ojca ze szpitala odwioze ich, ogarne sie i beda foty ;)
-
[quote name='sacred PIRANHA']ale paskuda bleeeeeeeeeeeee[/QUOTE] raz sie z Toba zgodze ;) [quote name='Alicja']:multi: wielki powrót Muminków ;)[/QUOTE] muminek team powrocil :P [quote name='Tengusia']ktoz to zawital cichaczem i focie podrzucil :diabloti:[/QUOTE] hejka ciotki kochane ;) wrocilim na troche ;) co u Was?
-
[URL=http://img202.imageshack.us/i/20100221788.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6936/20100221788.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img98.imageshack.us/i/20100221787.jpg/][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7306/20100221787.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/20100221792.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/260/20100221792.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img36.imageshack.us/i/20100221783.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3056/20100221783.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/20100221786.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6108/20100221786.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/20100224865.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6264/20100224865.jpg[/IMG][/URL]
-
rude paskudne zapisane na sterylke, piatek 5. marca godz 10 brzuch juz mnie boli na sama mysl ze strachu ;/ ps. dawno nas tu nie bylo ale ciszaaaaa
-
rogza XL mamy na bazarku - na CC [url]http://www.dogomania.pl/threads/180320-TIMEX-DAMSKI-ROGZ-DIOR-PUMA-SOLAR-LANCOME-klasycznie-na-CC-do-25-02-g-22[/url]
-
Powtorze z góy Fajnie, ze trafily Ci sie takie dobrotliwe egzemplarze - nie wszystkie jednak takie sa i nie uwazam, zeby bylo to demonizowanie rasy. Chyba lepiej przestrzec kogos przed ewentualnymi klopotami, niz pozniej ciagac psa po calej Polsce. Tyle. __________________________ moze nie sa ale sie zdarzaja- szczegolnie wsrod psow w typie rasy, a tych coraz wiecej- i trzeba uswiadamiac ludziom, ze i tak moze byc... bo raz, ze dzieje sie krzywda psu, ktory znowu traci dom, dwa to olbrzymi problem finansowy jest - nie czarujmy sie. Milej soboty, lece.
-
[quote name='PaulinaT'] I proszę na koniec GB nie pisz jakie to cc są straszne - ja mam 2 cc i znam przynajmniej kilka następnych które a/ są miłe dla gości b/ mogą spotykać się z innymi psami c/ listonosza i pana od odczytów też nie zjadają bo po prostu słuchają swoich właścicieli i jak Pańciostwo mówi "spokój" to jest "spokój".[/QUOTE] Chyba nie zrozumialas tego co napisalam..... Twoje psy o ile sie nie myle masz oba od szczeniaka... z doroslym psem, ktory siedzial w schronie 3 lata sytuacja wyglada inaczej - ja pisalam o poznawaniu go z nowymi osobami plus pialam o MOICH problemach z MOJA suka. Szkolenie pomaga tylko w kwestii posluszenstwa, jej stosunku do obcych nie zmienilo. Bryza w schronisku tez nie byla jakas mega otwarta i wesola. Po takim psie nie spodziewalabym sie wybuchow radosci na widok innych ludzi i zwierzat w nowym tez stresujacym dla niej srodowisku. Fajnie, ze trafily Ci sie takie dobrotliwe egzemplarze - nie wszystkie jednak takie sa i nie uwazam, zeby bylo to demonizowanie rasy. Chyba lepiej przestrzec kogos przed ewentualnymi klopotami, niz pozniej ciagac psa po calej Polsce. Tyle.
-
[quote name='wapiszon']Cieszę się ,że Bryza ma się dobrze. Trzymam kciuki za te skrzywdzoną sunię mimo,ze jestem WARIOTKĄ. Ale mam wrażenie,ze nie jestem jedyną osobą, która Bryzę skrzywdziła. Sprawdzałam nowy domek Bryzy. I moja opinia była SUPER DOMEK. I nadal uważam,że jest to dobry odpowiedzialny dom ale nie dla Bryzy. Tak jak się później zorientowałam ( a powinnam przeczytać cały wątek wcześniej) Bryza całe życie spędziła w kojcu. Dom jest dla niej nienaturalnym środowiskiem. Uważam,ze przed adopcją powinna być u Marka, który nauczyłby ją domowego życia. I może by się nie bała, może umiałaby się odnaleźć u Agi. A u Agi nie mogła zostać. Były już ofiary( pogryziony pies i zagryziony kot). Brak akceptacji dla taty Agi i mamy( który się rozwinął w trakcie). I co mieliśmy czekać aż będą ofiary w ludziach? I nie dlatego,ze Bryza jest zła. ONA JEST KOCHANA ALE ... CHYBA SIĘ PO PROSTU BAŁA!!!!!! I nikt jej nie chciał uśpić. Ani Aga, ani behawiorystka. Tylko ja tak napisałam,żeby sprowokować działanie. To ja się bałam a nie Aga. Aga do końca wierzyła,ze jej się uda. I bardzo, bardzo trzymam kciuki za Bryzę. Życzę,żeby znalazła domek, który bedzie odpowiedni dla niej!!!!!!!!!!![/QUOTE] Nie brałam udziału w adopcji, nie mam teraz czasu, mam za duzo na głowie ale robiłam 2 razy bazar na tego psa dlatego się odezwe. Nie chce nikogo obwiniac, mysle, ze pisanie w takich kategoriach do niczego nas nie zaprowadzi ale nalezaloby zauwazyc pewne rzeczy plus mam kilka pytan... Po pierwsze domek wiedzial co to za pies i jakie sa jego losy. Wiedzial, ze to suka po przejsciach. Wiedział, że to CC - rasa mocno specyficzna - obronna, z zapedami lowieckimi. CC sa szybkie, silne i samodzielne w podejmowaniu decyzji. Gdybym decydowala sie na psa tej rasy ze schronu - coz prawde mowiac spodziewalabym sie klopotow i mega ilosci pracy od poczatku. Jak mozna bylo zostawic suke sam na sam z kotem czy innym psem na nareszcie "jej" terenie? bez komentarza. Wprowadzanie nowych osob do nowej "rodziny" psa jest rowniez mega trudne.. Moja suka ma prawie 15 mcy, nie ma mozliwosc zeby odwiedzil nas ktos z psem, kota obcego rowniez zabije, do osob nas odwiedzajacych trzyma mega dystans. Moze Panie przeliczyly sie z silami? Moze jednak ich zapal byl slomiany? Z mojej strony tak to wyglada.... Dwa sprawa behawiorystki - nie wiem jak zbudowac zdanie i jakich uzyc slow, zeby wyrazic to co chce, przekazac to co mysle na jej temat i nie dostac bana wiec chyba zamilkne - jezeli ja polecil ktos z dogo, osobe z takimi pogladami... coz - to rowniez pozostawie bez komentarza. wapiszon, jezeli napisalas sama od siebie, ze dom chce ja uspic zeby sprowokowac u nas dzialanie - tez bez komentarza... to, ze czesc osob sie nie udziela na watku nie oznacza, ze pozniej przez pol nocy obrygazmy z Fur i innymi osobami paznokcie przed gg, probujac nagle rozwiazac problem gdzie zabrac psa i za co go utrzymac i tu wlasnie pojawia sie moje pytanie - czy dom, ktory oddal Bryze w jakikolwiek sposob dolozyl sie finansowo do zawiezienia jej do p.Marka i utrzymania tam? zeby byla jasnosc, nie chce mi sie tu odbijac pileczek i sie klocic - za stara jestem na to, napisalam co zauwazylam, czytam watek od poczatku. dobry dom to taki, ktory pokocha psa ze schroniska pomimo wszystkich jego wad i bedzie z nim pracowal, taki, ktory zna rase i jej specyfike, problemy z nia zwiazane - jezeli ktos nie ma na to checi, niech kupi sobie pluszowe CC. TO NIE BYL DOBRY DOM latwo wizualnie zakochac sie w psie..... a kazdemu nastepnemu chetnemu domowi moge wypozyczyc na pol dnia Muminka - zobacza co najgorszego moze ich spotkac w przypadku CC ;)
-
Maleńka, słodka Pola ma już dom i to z łyżwem!!! :-)
GameBoy replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
wstyd sie przyznac ale nie dotarlam jeszcze do Poli, tylko i wylacznie ze swojej winy i braku czasu ;/ jestem za to w kontakcie tel z domkiem Poli, ktory sam takze dzwoni i pyta kiedy w koncu przyjedziemy - az wstyd... Polka jedzie na ferie na narty ale jak wroci to obiecuje foty maluszka ;)