:angryy: A co to dziecko musialo przezywac jak zobaczylo swojego martwego pieska???? :-(:-( Przez jakiegos glupiego psychopate zmarly trzy niewinne psy... Dobra wiecie co?
Zabije go, bo wkurza mnie jego gadanie.. :angryy::angryy: I co? Tylko, ze za to sie zaplaci wieksza cene, bo to przecie AZ CZLOWIEK, a pies to TYLKO PIES...
[CENTER]:angryy::angryy::angryy:[/CENTER]
I do tego ten komentarz:
Autor: oxoplast 20.03.08, 21:47
"I bardzo dobrze zrobił. Co to znaczy że psy przychodziły do suczki? Same? Bez właściciela łaziły po mieście? To właściciele tych psów powinni zapłacić
grzywnę za to że puszczali psy same i narażali innych na pogryzienie.
Bezpańskie psy powinny kończyć u hycla."
Ten debil , chyba czytac nie umie.. On ich nie zabil, on je zakatowal :/
Jezu, Chryste....