[B]U nas wszystko OK. Dzisiaj będzie wielkie czesani, kąpanie, czyszczenie uszu i obcinanie pazurów. Bo w niedzielę na wystawie trzeba przecież jakoś wyglądac :cool3:[/B]
[B]... moczyliśmy łapki w jeziorku...
[img]http://i38.tinypic.com/vzkavt.jpg[/img]
[img]http://i34.tinypic.com/14dn1cm.jpg[/img]
[img]http://i33.tinypic.com/2iastx4.jpg[/img]
[img]http://i38.tinypic.com/2eanw2s.jpg[/img]
[img]http://i38.tinypic.com/2czxzlf.jpg[/img]
... a przede wszystkim byliśmy zadowoleni i dobrze się bawiliśmy.[/B]
[B]... i do lasu...
[img]http://i35.tinypic.com/2554d3m.jpg[/img]
[img]http://i33.tinypic.com/b9f19v.jpg[/img]
[img]http://i33.tinypic.com/hukhs3.jpg[/img]
[img]http://i33.tinypic.com/2dwceno.jpg[/img]
[img]http://i36.tinypic.com/4p1r9.jpg[/img][/B]
[B]Wakacje już się skończyły a ja fotek jeszcze nie dałam :oops:
No więc... Byliśmy 10 dni nad jeziorem w Czeskich górach w miejscowości Luhacowice.
Chodziliśmy na długie spacerki...
[img]http://i35.tinypic.com/33tjgx5.jpg[/img]
[img]http://i37.tinypic.com/2vkz50k.jpg[/img]
[img]http://i36.tinypic.com/n4yybp.jpg[/img]
[img]http://i34.tinypic.com/vie8ux.jpg[/img][/B]
[B]Mój dalmatyńczyk też ma chore nerki. Najpierw dawałam mu IPAKITINE do gotowanego jedzenia. Ale nie było widac znacznej poprawy. Więc zamówiłam Hill'sa. Jak karma przyjdzie to zobaczymy czy będzie poprawa. Oby.[/B]