[B]Widzę, że nikt tu dawno nie zaglądał :crazyeye:
No więc...Kto chętny na spacer. Proponowane miejsce to MOSiR Rybnik-Kamień (tam gdzie odbywa się coroczna wystawa psów). Miejsce naprawdę super, psiaki mogą się tam wyszalec, bo teren jest bardzo duży.[/B]