A w schronisku w ciągu roku chyba ze cztery były. :angryy: W tym także moja, oczywiście nie rodowodowe, tylko w typie rasy. Ale ludziom się ta rasa znudziła bo nie jest łatwa do wychowania, dlatego coraz wiecej ich w schronach lub w lesie przywiązanych do drzewa... :-(:-(
Dlatego ja osobiście uważam, że lepiej, żeby była to rasa mało popularna niż jak ma być ich dużo, agresywnych, zaniedbanych itp. Chociaż problem pseudohodowli raczej im nie grozi... :-(
Jedne są za 800, inne faktycznie po 350-450zł (ale chyba bez rodowodu)
Na allegro nie ma nic, z tego co szukałam, a na stronach hodowli nie mogę znaleźć cen...