-
Posts
2423 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Marchewkowy
-
Dobrze że nie padało bo na tym błotnym parkingu by było dopiero super
-
zdecydowanie 2,5 cm :)
-
oj tak ciasno ciasno i jeszcze raz ciasno, ringi mniejsze sporo niz w zeszłym roku...
-
Doszły AD! Są śliczne i mocne, pisałam że mam silne psy i są naprawdę bardzo solidne i pięknie wykonane :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bQhjf1Utahc/UTScM9IaVtI/AAAAAAAAOCk/G7y1lVCYBRU/s600/DSC_0028.jpg[/IMG] Nie mogę się doczekać aż założę psiakom. Jak wam się podobają? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YrcnLPq9VMY/UTScM_XHKOI/AAAAAAAAOCg/z34_JMOMLL8/s600/DSC_0025.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aGAn_UPou3Y/UTScM8PWO_I/AAAAAAAAOCc/Fl9Jto51Zt0/s600/DSC_0021.jpg[/IMG]
-
Kto się wybiera na tą wystawę? Informacje: [URL]http://www.vdhsachsen.de/[/URL]
-
o rany o rany oglądałam wczoraj na wystawie wyroby [url]http://www.obroze-smycze.pl/[/url] i są świetne! Jak mi wpadnie trochę kasy to kupie 2 komplety dla futer co najmniej. Bardzo porządne i ładnie wykonane :loveu: W drzonkowie było jakieś stoisko z zagranicy chuba z niemiec i mieli śliczne rzeczy, najbardziej podobały mi się skórzane obroże szyte na okrągło w różnych ciekawych kolorach, morski, zielony, niebieski, fiolet, granat - cudne! Ale nie było naszego rozmiaru :(
-
Bardzo ładna!
-
[quote name='Aleksandra95']Ryś w robaczkach z AD [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Whyj7xTfya4/UTHuZSiQ8TI/AAAAAAAABEY/_B4kuLySduA/s640/P1180065.jpg[/][/QUOTE] ślicznie mu w robaczkach bardzo mi się podoba, może wezmę Prince :roll: z jakim połączeniem byście widzieli dla niego :D? [quote name='westie_justa']Dogstyle [/QUOTE] Bardzo fajne, masz lepszą fotę szelek? Ahh wziełam w końcu lawendowego Hamiltona dla Abi, bo nie mam nic dla niej w tym odcieniu a różowego ma dużo, przy następnych zakupach się pewnie skuszę :D na jakieś inne kolory :loveu: Super jest to puppy love jutro w niej pojedzie na wystawę, szkoda że wszystkie Lupiny nie są takie mieciusie, bo te twardsze się gorzej układaja ;) Jaka szkoda że jelly roll jest tylko 1,8 cm, śliczny wzorek. A co myślicie o flower patch? widział ktoś na żywo bo na fotkach trochę mdły... ale zastanawiam się :P tak tanio jest... Ciągle myślę jeszcze nad wild west
-
[quote name='Victoria']Nowości na dziewczynach do agilitowych szelek od MakeBelieve jest jeszcze smycza ;D [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/img3490h.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9515/img3490h.jpg[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/845/img3533l.jpg/"][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/6296/img3533l.jpg[/URL] [/QUOTE] śliczne szeleczki a obrożą AD wyszła po prostu zajebiaszczo :loveu: Super pasuje piesom :D
-
Super miśce pasuje :)
-
Doszły Lupine'ki ah och boskie! Puppy Love jest najmiększym Lupinem którego mam, fajnie się układa i super pasuje do Abikowego futra :loveu: Tropicana też ładna, trochę sztywniejsza, jeszcze nie przymierzałam psu :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-o9WAzMnMp4w/UTCmvPgWh5I/AAAAAAAAN9M/OjsOunJ3YiQ/s600/DSC_0033.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JXKD6qtq-EI/UTCmvO4sEJI/AAAAAAAAN9I/OM5JSPkco6s/s500/DSC_0032.jpg[/IMG] Jak będzie ciut lepsza pogoda to zrobię zdjęcia "na psie" a właściwie na futrze ;)
-
[quote name='rashelek']Marchewkowy, chyba trzeba Cię ubezwłasnowolnić :diabloti:[/QUOTE] Ciiii :P jeszcze mam jakąś paczkę na poczcie może to activdogi :P hahaha
-
Wzięłam w końcu lawendową obroże, rose i te inne też zamówie ale pewnie później. Lawenda ma fajną regulacje bo idealnie na mają sucz a te inne są do 65 cm i potem dużo taśmy by w regulacji jest podwójnie ;)
-
[quote name='gops']dokładnie o to samo chciałam spytać :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Victoria']zielona :loveu: eej ona cos widzi ?? :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='xxxkaluniaxxx']Rose :cool3: coś tam pewnie widzi :lol:[/QUOTE] Zieloną (Lime) obroże już mamy, zamówiłam teraz smycz do kompletu :evil_lol: Ogólnie Abik chodzi z spinkach/kucykach na codzień więc widzi, chociaż ona bardzo tego nie lubi i woli być ślepa ale z rozpuszczoną grzywką :shake: Zasadniczo z rozpuszczoną grzywą nie zaczesaną tak żeby odsłaniała któreś oko widzi niewiele :eviltong: [quote name='Flea_mbb']winna albo rose Cudną ma mordeczkę:loveu:[/QUOTE] Dziękujemy ;) [quote name='majusa']Szalona !!! :cool3: Wybrałabym Czerwona (jeśli nie masz) albo Mango ewentualnie Lawenda. Teal bardzo ładna ale bardziej "męska":smile:[/QUOTE] Czerwonego już trochę mam więc chyba jednak wybierzemy coś mniej spotykanego. Bu bu bu nikt nie jest za lawendową :P
-
Jak by ktoś był z aparatem i miał chwilkę to byłabym bardzo wdzięczna za fotki mojej suczki Płowa briardka klasa pośredniej (ja mam rude włosy) nr 102, ring ring 1 . Przed nami jest około 40 psów więc pewnie trochę zejdzie. Chętnie odwdzięczymy się zdjęciami z innej wystawy :)
-
[quote name='a_niusia']juz wkrotce:))))[/QUOTE] czekamy niecierpliwie ;) EDIT: Doradźcie mi który kolor Hamiltona na zatrzask dla Abiśki [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ZVQsGAg0aNE/US01ZFDw7GI/AAAAAAAANz0/hutaHz4BAEE/s362/DSC_0300.JPG[/IMG] Teal, winna, rose, czerwona, lawendowa? A może jakieś inne propozycje? :shake: jestem uzależniona... ale na pocieszenie to wcześniej długo długo prawie nic z obroży smyczy nie kupowałam :P
-
ja się zastanawiam ale boję się pogody ;)
-
[quote name='gops']ale skoro masz obawy co do zatrzasków to lepiej znowu zaciski , jak masz iść na spacer i zastanawiać się czy obroża wytrzyma szarpnięcie to lepiej mieć kolejny zacisk .;) zatrzask kup innej firmy np rogza z blokadą skoro zwykłych nie jesteś pewna .[/QUOTE] Tak, tak z zatrzasków mam głównie rogzy eh
-
[quote name='gops']ja juz zamówiłam moim kundlom takie same tylko pies 4cm a suka 3cm oba margitnale. monstery :loveu: a nie możesz wziać zacisków? sunflower jest bardzo ładna[/QUOTE] Tylko zacisków mam już tak dużo... a przydały by się też jakieś zatrzaski...
-
[quote name='gops']zniżka a ja nic nie wiem! ? :lol: akurat planowałam nowego furkidza młodemu bo te margitnale 4cm są świetne co mamy .[/QUOTE] Jaki wzorek myślisz? pomożcie mi coś dobrać do futer... po plastikowym zatrzasku mam traume... moze wezme metalowy? ale wtedy 2,5 cm szerokość wchodzi tylko w gre... Myślę nad Golden Elegance ale na tą obecną pogodę to trochę smutna. Stars in Aqua ładna ale dużo mam już turkusowych rzeczy... Sunflower ciekawe ale do koloru moich psow chyba bedzie srednio pasować... Zostają jeszcze truskawki
-
[quote name='AnIeLa']Pod warunkiem , że nie będzie dostępu do internetu bo wtedy to witajcie nowe obroże :evil_lol: No ale każdy zbiera coś innego jeden znaczki, drugi modele samochód, trzeci zbiera na raka płuc paląc fajki a ja zbieram obróżki ;)[/QUOTE] oj chyba mam za dużo tych uzależnień hahaha ale ja mówię podobnie rodzicom wolicie żebym zbierała puszki po piwie pod monopolowym :D Zresztą teraz się już przyzwyczaili i nie zwracają uwagi na nowości ;) Jeszcze ta promocja w Furkidz - 15% ahhh ale nie wiem na który wzorek się zdecydować i czy w ogóle...
-
ale błyskawicznie plan i reszta! Super. Brawa dla organizatorów!!!!
-
[quote name='anostek']Matko! [B]Marchewkowy[/B], chcesz o tym porozmawiać? ;)[/QUOTE] Masakra... rozmowa chyba wiele nie pomoże hahaha tylko pobyt w ośrodku zamkniętym :diabloti: Ale się powstrzymałam i nie wziełam smyczy :D
-
[quote name='majusa']Ja własnie czekam na Puppy Love ;) ..jest co najmniej 5 wzorów które bardziej mi sie podobają ale w naszym rozmiarze były tylko 3 i żaden mój :roll: ale że chciałam i tak kiedyś coś rózowego dla młodej to się zdecydowałam....jeśli się poważnie zastanawiasz to mogę Ci doradzić żebyś sie szybko decydowała. Ja zamawiałam swoją był stan : "mało" a jak złożyłam zamowienie zmieniło się na brak towaru ( czyli była ostatnia w tym rozmiarze).[/QUOTE] Człowiek się stara walczyć z nałogiem a tu takie posty :eviltong: Ale miałaś racje, kupiłam i była ostatnia! Po złożeniu zamówienia brak towaru wyskoczył, jednak dobrze że kupiłam :multi: Tylko teraz myślę czy czegoś jeszcze niedokupić... tylko co... :roll: [quote name='anostek']Dzięki, o nich wlasnie myslalam. Struktura tasmy jest inna niz w ohmydog, wydaje sie mniej gladka przez te "zeberka", moze gdzies na wystawie bede miala okazje pomacac [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] Miałam obydwie w ręce tylko nie w tym samym czasie... obydwie fajne. Akyrat ta z niemiec z tej samej taśmy była dużo cieńsza. ale zamówię to podzielę się wrażeniami na razie jestem za Hamiltonem głównie ze względu na dbałość o wykonanie i mocne szycia :) [quote name='Olson']36cm + 8zacisk dla mojej drugiej suczy. Konkretnie ten Jak wyżej [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Płaciłam 25zł + przesyłka[/QUOTE] A myślałam że coś dla On-ka fakt cena super i bardzo ładny wzór :) EDIT źle ze mną kupiłam jeszcze ostatnią sztukę Lupine Tropicana 2, 5 cm :P
-
[quote name='PaulinaBemol']Marchewkowy ty mialas chyba zobaczyć na jakiejś wystawie te skorzane obróżki [URL="http://www.obroze-smycze"]www.obroze-smycze[/URL].. mozesz cos o nich powiedziec?[/QUOTE] Dopiero w nd będę je widzieć, ale pisałam ze sprzedawcą i koleżanką która je ma i podobno bardzo fajne. Duży wybór ćwieków, grubości okuć/łańcuszków, kolorów :loveu: