No i dzisiaj widziałam - widziałyśmy :razz: - psiarnię Cyneczki :multi:
Wspaniałe pieski, przekochane: Baszko, Pierniczka zwana Piernikiem, Demi zwana Demolką i Suseł. Bardzo żałuję, że zdjęć z tych odwiedzin nie będzie...[/quote]
:lol::lol::lol:
Dziękujemy za odwiedzinki i zapraszamy częściej !! :lol:
Ale przede wszystkim dziękujemy za dobre rady i spojrzenie na gromadkę fachowym okiem :lol:
Podziękowania również dla Marty i Wika :lol::modla: