Jump to content
Dogomania

CYNECZKA

Members
  • Posts

    28
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by CYNECZKA

  1. No i dzisiaj widziałam - widziałyśmy :razz: - psiarnię Cyneczki :multi: Wspaniałe pieski, przekochane: Baszko, Pierniczka zwana Piernikiem, Demi zwana Demolką i Suseł. Bardzo żałuję, że zdjęć z tych odwiedzin nie będzie...[/quote] :lol::lol::lol: Dziękujemy za odwiedzinki i zapraszamy częściej !! :lol: Ale przede wszystkim dziękujemy za dobre rady i spojrzenie na gromadkę fachowym okiem :lol: Podziękowania również dla Marty i Wika :lol::modla:
  2. Nasze "BOBELKI" też robią niezłe zamieszanie...w nocy też :p... ale z dnia na dzień coraz mniej bo już jeżdzą z nami do stajni :lol: i tam wygłupiaja się kilka godzin, więc jak wracają do domku to padają ze zmęczenia :lol: Wkrótce wkleję kilka foteczek :lol:
  3. :lol: Szczeniorki rosną jak na drożdzach!! Rozrabiaja tez coraz bardziej ;) Ale za to ile radości wnoszą do domku ...ach.... Najmniejsza sunia - PIERNICZKA jest największą zadziorą i rozstawia po kątach dwa "stempelki" czyli Demolke i Susełka! A i tak najdzielniejszy z całej gromadki jest Baszko ;), który cierpliwie znosi zabawy maluszków ...łapanie za ogon, gryzienie, skakanie po głowie itp.
  4. tak mi przykro z powodu Laluni .... trzymam kciuki za szybkie jej wyzdrowienie!! Usciskaj ja!
  5. Jutro do domu jedzie Fanta! :multi: HUUUURAAA!!!!:multi::lol:
  6. dzień dobry maluszki!! od rana trzymam za Was kciuki!!
  7. Jak można tak zagłodzić takie cukiereczki!!! Jestem tu nowa....ale często odwiedzam forum.... i dziwi mnie, że ludzie są aż tak okrutni.... Popytam, może i mi uda się znaleźc jakiś choć tymczasowy domek.... sama niestety mam 3 szczeniaczki jeszcze przed drugim szczepieniem, więc odpada...niestety....ale popytam... Paulinko trzymam kciuki /Asia/
×
×
  • Create New...