Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. Biedak Pedro. Domku szybko-w styczniu tego szczęśliwego roku!!!;)
  2. [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=291110066[/URL] [url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.eoferty.com.pl[/url] [url]www.etablica.com[/url] [url]www.mojpupil.pl[/url] [/B]
  3. Super!!! Bardzo się ciesze mam nadzieje że Pedrowi sie poszczęści:multi::multi::loveu:
  4. zimno, ciemno i głośno, bo przecież jutro Sylwester i wybuchy fajerwerków. to duży stres chyba dla każdego psa:-(
  5. Szczęście sie uśmiechnęło:p
  6. [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=289865578[/URL][/B]
  7. Skończyło sie allegro Pedra więc wystawiłam ponowne: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=289443414[/URL][/B]
  8. piesek pojedzie ze mna;)
  9. Jak to strasznie brzmi. Ale chyba z tego wyjdzie:-( Miał biedak szczęście
  10. To super;) Czyli allegra mu nie wznawiać?
  11. To jak ci zdjęcia przysłać tych rzeczy na bazarek?
  12. Melinki allegro: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=286939497[/URL][/B]
  13. A bazarek ktoś robi, bo ja nie wiem jak go sie robi:p:oops:
  14. ja tez mam parę rzeczy na bazarek tylko nie wiem jak go się robi. Mogę je wysłać:p
  15. [quote name='Edi100']Żadnego obseratora? Nic a Nic????:placz:[/quote] Nic a nic:-( ale czekamy dalej
  16. I wstawiłam małą ponownie na allegro
  17. [URL]http://www.eoferty.com.pl/id60985.html[/URL] etablica.com
×
×
  • Create New...