Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. :evil_lol:Gdzie twoja pani, która postanowi Ci załatwić manicure?
  2. Gdzie zadowolony pan, który nie dostanie rachunku za telefon, bo listonosz uciekł?:evil_lol:
  3. Gdzie roznosiciel gazet (?), którego będziesz obszczekiwał?
  4. [quote name='Vitka']Ja odwiedzam:cool3: Fotki please![/quote] Fotki wstawię jutro:cool3: Zapraszamy częściej do naszej galerii:loveu:
  5. Gdzie domek, którego mógłbyś być gospodarzem?
  6. I czemu ty jeszcze w schronisku, Gala?:-(
  7. A to ten, co miał ten, tak jakby tik nerwowy?:shake:
  8. I gdzie długie spacery? Ale my jesteśmy pomysłowe:evil_lol:
  9. [quote name='Vitka']I ciepłe legowisko?[/quote] I ręce, które pogłaszczą, przytulą?
  10. Śliczna:loveu: I na każdym zdjęciu z wystawionym językiem:loveu:
  11. I czemu nikt ie odwiedza chorej Westusi?:placz:
  12. Nie wiem, czy Gaja dalej w schronisku, ale zrobiłam na wszelki wypadek:lol: [url]www.mojpupil.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] w dwóch miastach [url]www.etablica.com[/url]
  13. Jest napisane w opisie. Saba jest piękna. Ma fajne, białe skarpetki:loveu:
  14. Marysiu, Ciebie już nikt nie odwiedza?:placz:
  15. A tu zdjęcia ranki [IMG]http://images30.fotosik.pl/191/fa690db018cf9b75med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/208/fcdae30069a0845cmed.jpg[/IMG] Okropnie to wygląda...:-(
  16. Skąd się biorą tacy ludzie?:-(Ona jest śliczna:mad:
  17. Śliczne psiaki, ale najładniejsza chyba Zuza:loveu:
  18. Westa wróciła ze spaceru z krwawiącą łapą. Ci pijacy muszą tłuc butelki? Jakby nie mgli je w całości zostawić:angryy::angryy: Nienawidzę czegoś takiego
  19. Malutka, kiedy ty będziesz miała swój dzień?
  20. Liszko, szczerze wierzę, że po 23 coś się stanie;)
  21. To czekamy na zdjęcia:loveu::multi:
×
×
  • Create New...