Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. Dropsiasty na dzisiejszym spacerku :loveu:
  2. Wiem,że ani Bubu ani Miki się nie obrażą jak Ją tutaj wkleję... Ale przepraszam za off-a... http://www.dogomania.pl/forum/f28/tina-10-lat-w-schronisku-teraz-walczy-o-zycie-pomozcie-oplacac-leczenie-126197/ [bardzo prosimy o allegro cegiełkowe... Bardzo...]
  3. [I]Gonia trzymam kciuki :kciuki: i musi się wszystko powolutku poukładać. Bo przecież On zasługuje na kochający domek na święta...[/I]
  4. [I]Nie spadaj sierotko... Na pierwszej się pokazujemy...[/I]
  5. [I]Ojjj Tinko... Melduję się na wątku ! Będzie dobrze... Musi być dobrze...[/I]
  6. Dropsik właśnie na spacerku :razz: A później idzie skosztować Eukanuby bo Miki się z Nim podzielił :cool3: Relacja ze spacerku później - po powrocie jednego ze spacerujących :diabloti:
  7. [I]Wiadomo coś o Jego stanie zdrowia... Mam nadzieję,że jest coś lepiej... :roll:[/I]
  8. Ojj Ciotki Ciotki... I co się czepiacie? :lol: Przesiedliłam Go i już :evil_lol: Może i jest troszkę rozpuszczony ! Ale po 10-11 latach życia 'X' chyba należy Mu się chwila relaksu ;]] Nic... Idę ugotować Mikiemu jakieś papu :diabloti: Bo synek się głodny obudzi :lol::lol::evil_lol:
  9. A tak poważnie to serio Mikiemu się spodobało inne miejsce w garażu i tam też został przeniesiony :eviltong: Spokojniej tam śpi i często jak spaceruje to właśnie tam szedł i kładł się na ziemi. Więc co tam! Jak tamtejsza aura Mu bardziej odpowiada to proszę bardzo :] A tak wogóle to Miki przytył już 4 kg ;] Dzisiaj miał znowu pucowane uszka i powiem szczerze,że nie wyglądały źle. Ale Mik się troszkę denerwował przy czyszczeniu,które trwało o niebo krócej niż to pierwsze... :roll: Teraz z 'uchami' będzie już tylko lepiej !
  10. O kurcze! Faktycznie jak z Twojego zdjęcia zdjęty ! :loveu:
  11. O kurcze jaki z Niego słodki Skarbeczek !! :loveu::loveu::loveu:
  12. Żadnych,ale to absolutnie żadnych powodów do niepokoju nie ma ;-) Poprostu dzisiaj z Mikim sprzątaliśmy garaż i trochę Nam to zeszło :evil_lol: Bo Miki się przeprowadza... :lol: Już Mu się nie podoba miejsce które zasiedlał do tej pory i spodobało Mu się gdzie indziej... Nie... Nie bójcie się - nie w kojcu :lol::evil_lol::diabloti: Poprostu inna część garażu bardziej odpowiada wymaganią Mikiego i tam Go przeprowadziłam :eviltong:
  13. [I]Tekst do ogłoszeń z pierwszej strony dawać czy wymyślić cosik? I maila do Ciebie Eruane, tak? Pytałam gdzie Dianka jest,bo nie chce dublować...[/I]
  14. [quote name='sleepingbyday']ekstra! ale dziewczyny, bądźcie ludzie, dajcie jakies konkrety....:oops:[/quote] [I]Dokładnie... My też ciekawe jesteśmy... :eviltong:[/I]
  15. [I]Mogłabym Jej porobić ogłoszenia... Tylko czy były już gdzież zamieszczane?[/I]
  16. [I]Całkowite zero oddzewu... :roll: Dzwoniła do mnie Pani od psiaków... Powiedziała,że teraz w środę jeden idzie do nowego domu... Podobno ta ruda sunia... Pytałam gdzie... do kogo... 'a jakaś Pani pracująca w firmie ochroniarkiej ,że jak co to może tego 'ładniejszego wziąść...' Pytałam skąd zadzwoniła,bo przecież w ogłoszeniach które robiłam namiar dawany był na mnie... Odpowiedziała,że powiesiła gdzieś tam ogłoszenie na słupie i ktoś się odezwał...[/I]
  17. Dropsiasty co tak cicho u Ciebie? Jutro dostaniesz jakieś smakołyki ! I na spacerek pójdziesz :loveu:
  18. [I]Ciekawe co u Ciebie... :roll:[/I]
  19. [I]Ciekawe jak tam się miewasz... :-([/I]
  20. Wogóle to tamto zdjęcie jak leży to oglądajcie i podziwiajcie! :razz: Bo początkowo to nie było opcjii,żeby w ten sposób Miki leżał. Coś Go ograniczało - pewnie ból,a na dzień dzisiejszy tak ładnie się kładzie... Początkowo jak się kładł to jak to Bubu idealnie opsiała "plackiem na boku".
  21. Oto uśmiech dla pamiętających o mnie Cioteczek! A to ze specjalną dedykacją dla Cioteczki Bubu [ zobacz jak ładnie leże :loveu:] A teraz tak ogólnie zobaczcie jaka ta Klaudia głupia :evil_lol: różowym kocykiem mnie przykrywa :lol:
  22. Właśnie skończyłam czyścić Mikiemu uszy... :crazyeye: Nie miał prawa słyszeć... Masakra... Nasmarowałam Mu uszy Syntarpenem - ten antybiotyk podaje się pięć dni... Mam nadzieję,że po tych pięciu dniach zobaczę poprawę... Chyba,że zmiany bakteryjne są już zbyt daleko posunięte... Biedaczysko... Strasznie Go wymęczyłam...
  23. [I]Suczka ma już wątek? Domek jakiś może się znalazł? :roll:[/I]
×
×
  • Create New...