Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [I]Ludzie nie wiedzą co tracą...[/I]
  2. Wyniki jak wyniki... Od wczoraj wieczora znowu problem... :roll: Dzisiaj znowu do Weta... :roll: Poprostu masakra... Jak czyściłam wieczorem zęby Mikusiowi to zauważyłam jakąś plamkę na dziąśle. Przejechałam po Niej patyczkiem... I zaczęła wychodzić ropa... Wycisłam całą tą ropę i podniosłam alarm dzwoniąc do Weta... Po wyciśnięciu ropy została dziura... [Wyglądało mi to na ropień, ale to prawdopodobnie 'przetoka'...] Zdezynfekowałam. Dzisiaj na 14:00 do Weta jedziemy... Prawdopodobnie trzeba będzie robić zdjęcie RTG. I nie wiadomo czy ryzyko nie stanie się koniecznością... :bigcry:
  3. :crazyeye::-o:crazyeye::-o:crazyeye::-o [I]Serio?? :Cool!::Cool!: Ula już wie? Jak nie to zaraz do Niej dzwonie :Cool!:[/I]
  4. [I]Tamb tak... Trojka jest już po sterylce... Zapomniałam o tym poinformować...:oops: Jakoś mi to umknęło... Przed świętam była wysterylizowana. W czasie jak była u Uli znajomej. A Ci mili ludzie to Ci od Uli czy jacyś inni...?[/I]
  5. [I]To poprostu szok jaka ogromna zmiana... Płakałam nad losem Carusia jak całkowicie zaniemógł myśląc, że godziny policzone... A teraz Onśmiga na własnych łapeczkach... :crazyeye::loveu::loveu::loveu:[/I]
  6. [I]Powklejam dzisiaj nowe zdjęcia do ogłoszeń.[/I]
  7. [quote name='togaa']To fakt...Dropsik wykopie dziurę w podwoziu.... No i gdzie te Michałowe fanki???? Do kochania to wszystkie a do roboty.....???? hahahahaha!! Dokładnie Togaa [a swoją drogą - może Ty ?? :evil_lol::lol::loveu:
  8. [I]W oczekiwaniu na wieści trzymam :kciuki:[/I]
  9. Peate dokładnie... Już mówiłam Bubu, że musiałaby jakaś kobitka z Nim jechać...
  10. [I]Jaka słodka... :loveu::loveu::loveu:[/I]
  11. :roll::roll::roll::roll: [I]a numer dałam...[/I]
  12. [I]I dzwoniła do Ciebie Tamb - Ula,albo ten Pan...??[/I]
  13. Nie spadaj... Ty też masz prawo do godnego życia... :bigcry:
  14. A w wolnej chwili zajrzyjcie do Niego Cioteczki kochane... http://www.dogomania.pl/forum/f28/swinoujscie-stary-bandzior-prosi-pilnie-o-dach-nad-glowa-131184/
  15. Wczoraj byliśmy z Mikusiem umówieni na konsultację z Panią Dentystką i Panią Kardiolog. Przyczyną "niejedzenia" Mikiego jest prawdopodobnie wątroba. Kieł jak kieł... Nie jest z Nim dobrze,ale zgodnym chórem obie Panie powiedziały,że nie jest to żadne zapalenie od korzenia. Jest to stan zapalny dziąsła [bardziej w okolicy kła] prawej strony szczęki... ALE... Podobno jest widoczna poprawa od środy zeszłego tygodnia... Narazie przez tydzień będziemy dziennie te ząbki szczotkować. I zobaczymy czy będzie lepiej. Pani dr. uciskała dziąsło i powiedziała,że to nie jest przyczyną niejedzenia... Ale bardzo prawdopodobne jest,że jest coś nie tak z wątrobą... Dzisiaj rano byliśmy pobrać krew... O 17:00 jedziemy zobaczyć wyniki... :roll:
  16. Bieduleczka straszna z Niej... Oby wytrzymała...
  17. Klaudus__

    Jak myc???

    [I]Do mycia zębów u psów są specjalne pasty. Np.pasta "stoma-żel"[zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego i rozwoju niepożądanej flory bakteryjnej]. Do pielęgnacji nie są konieczne specjalne szczoteczki. Ja moim psomczyszczę zęby patyczkiem [takim do uszu]. Pozdrawiam[/I]
  18. [I]Tej to dobrze... Szczęściara...[/I]
  19. [I]Zapewne zadzwoni do Ciebie Ula... - bo to jakiś Jej 'znajomy Pan'... Mówiła,że bardzo ok. Ale jak nie sprawdzimy to wiedzieć nie będziemy :razz:[/I]
  20. Goniu fakt... Podjęcie decyzji to trudna sprawa... Mikuś ma żyć! Jednak co to za życie jak coś Cię tak strasznie boli, a Ty ani poskarżyć się nie możesz?? :roll: Ewentualnie zaprotestować odmową jedzenia... No bo jak jeść jak boli...? Jutro [ a raczej dzisiaj się dowiem co powie mi Pani doktor...:roll: ] A tymczasem Mikuś... :loveu:
  21. [I]Oby tylko ta Pani się nie wycofała... :roll: To dla Cykorka ogromna szansa...[/I]
  22. [quote name='sleepingbyday']cudny piwko!!!!!! prześliczny jest.... a opowiedzcie cos o nim....:razz: Piwko jak to Piwko... Siura dalej w domu... - bo po co ma siurać na polku jak w domu i tak za Nim posprzątają... A ostatnio to nawet doszły mnie słuchy,że chyba wcale nie jest taki stary i zniedołężniały :evil_lol: Ponieważ... Kilka domów dalej suczka miała cieczkę... I Piwko będą na polku wręcz się do Niej wybierał... :mad::evil_lol: heheheh Poza tym nie lubi wcale chodzi po polku. Woli doooopsko w domu grzać... [w sumie to racja. Swoje już wymarzł... Teraz może wybrzydzać to niech wybrzydza :evil_lol::loveu:] No i tak mi się wydaje,że to już nie same kosteczki... Chyba troszkę przybrał na wadze [o ile wogóle można powiedzieć,że Piwko może przytyć...] On ma taką hollywodzką sylwetkę :evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...