Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [B][I][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Suczka jest młoda, ma około 2-3 lata [na oko][/COLOR][/SIZE][/I][/B] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Jest strasznie wychudzona, ma odmrożone uszy i problem z łapami.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Przez 2 tygodnie spała na śniegu w dzień i w nocy...[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Boi się gwałtownych ruchów i obcych ludzi.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Osoby pracujące w zakładzie na teren, którego się przybłąkała traktuje jak rodzinę... Każdego wesoło witała.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Jak tam pojechaliśmy to raczej była w stosunku do Nas nieufna - obszczekała Nas porządnie.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Dopiero jak wyciągłam z samochodu kiełbaskę to podeszła merdając ogonkiem - łobuzica :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Aktualnie przebywa u Pani Marzeny - pracownicy owego zakładu, która zgodziła się kilka dni dziewczynę przetrzymać u siebie.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Jednak obawiam się,że niebawem może zadzwonić,że dłużej tam zostać nie może... Ponieważ nie dogaduje się z Jej psem. Nawet już do siebie skoczyły 'na dzień dobry'...[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f]Jakieś ogłoszenia zrobię wieczorem...[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/68/37ac97844233cc78med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/65/9557bea818a99910med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/69/2cfda2ccead9e9famed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/65/be6ca402da9de07bmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][COLOR=#2f4f4f][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/64/2c49bcc9696ab44bmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I]
  2. [quote name='magda222']Miki ma obserwatora. Magda dziękuję za allegro... Bo ani nie podziękowałam... :oops:
  3. Z Was to są Ciotki... :mad: [ że o mnie wyrodnej już nie wspomnę... :roll: ] Rosołek by Mu gotowały... Gerberki kupowały... MIKSOWAŁY... :x A co On? Niedołężny? :mad: Jaki dzisiaj dzień? Coo? :mad: Nie czasem tłusty czwartek? :-o Zdziwione? :evil_lol: Miki od rana niczego nie tknął... Nawet do teraz tabletek nie dostał... Byłam przerażona... Ani pasztecik, ani szyneczka, o puszeczce ani nie wspomnę... :roll: Już nawet myślałam żeby dzisiaj znowu do Weta jechać... No kto to widział,żeby do tej godziny rannych tabletek nie zjeść... :roll: Taka zdenerwowana poskarżyłam się Agnieszce [agaibodzio] , która do nas przyjechała z pysznymi oponkami i kosteczką dla Mikusia... Agnieszka pojechała, a ja wziełam Jej oponkę i kawalontko dałam Mikusiowi... Mało mi ręki nie odgryzł... :loveu: I w ten oto wspaniały sposób przemyciłam dzisiejsze tabletki [PORANNE]... :evil_lol:
  4. Jak już wczoraj Michał pisał byliśmy u Weta na kontroli. Pomimo,że Mikuś na antybiotyku jeszcze 8 dni to Wet chce Go widzieć co 4 dni... Miał wczoraj sciągną resztę kamienia nazębnego [ z tych ząbków z tyłu gdzie oststnio już nie dało rady, bo jęzor porządnie siniał, a dziąsełka krawiły. Wetka powiedziała, że dziąła sąlepsze, ale jednak cały czas spod ruszających się ząbków wypływa ropa. Teraz między każdy ruszający się ząb, a dziąsło igłą muszę wpuszczać płyn, żeby odkażać. W poniedziałek znowu do weta... :roll: Martwi mnie fakt,że Miki tak mało je... W brzuszku Mu burczy, a mimo to obok jedzenia przechodzi obojętnie... Mam nadzieję,że zdjęcia się podobają :cool3:
  5. Najważniejszy w całej wsi :eviltong::evil_lol::diabloti::loveu:
  6. [I]Znacie tą Pannice? Zdjęcia robił Michał podczas spacerku. To i tak cud,że tego diabła uchwycił :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/62/0bb9a7b47ef63123med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/62/71266ca1f171f353med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/62/4578deab740be0f3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/66/1dbf1dad4e702ec7med.jpg[/IMG][/URL][/I]
  7. [I]Miałam kilka zapytań o Fifiego. Ale jakoś jak zaznaczyłam,że bez sprawdzenia domu nie ma opcji to to teraz cisza... Może wszystkich zasypało :evil_lol:[/I]
  8. [I]jasne... :crazyeye: A ja dzisiaj ogłoszenia robiłam i przedłużałam... :mad: :Cool!::Cool!::Cool!::Cool!::Cool!: POPROSTU WSPANIALE!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/I]
  9. [quote name='_bubu_']tak, z dr Pasławską się umów na 100%. , chodzi o to że ona specjalizuje sie w leczeniu serca i najlepiej ustawi leki Iskierce. Przebada ją i wyda zalecenia. Wielu weterynarzy sie z nia konsultuje, a ze macie ją na miejscu we Wrocławiu to naprawde warto do niej pojsc dla dobra Iskierki.[/quote] [I]Dokładnie. Tym bardziej, że dobranie innego leku nasercowego dla psa starszego funkcjonującego na vetmedinie nie jest wcale takie proste. Bardzo łatwo można zaszkodzić...[/I]
  10. [I]Ale tu cisza... :crazyeye: Co tam u Lolci...?:loveu:[/I]
  11. [I]Wspaniałe zdjęcia! :loveu: Proszę Ją wyściskać!![/I]
  12. [I]Zaktualizuję:[/I] [I]Dianka jest na:[/I] [I]-ojej.pl[/I] [I]-4łapy.pl[/I] [I]-kokosy.pl[/I] [I]-giełdaogłoszeń.pl[/I] [I]-mojpupil.pl[/I] [I]-przygarnijzwierzaka.pl[/I] [I]-web-marketing.pl[/I] [I]-alegratka.pl[/I] [I]-nasza-lista.pl[/I] [I]-kupsprzedaj.pl[/I] [I]-psy.pl[/I] [I]-przygarnij.pl[/I] [I]-zoonet.pl[/I] [I]-bono-polska.pl[/I] [I]-mammisia.pl[/I] [I]-aleokazja.pl[/I] [I]-spacerek.net[/I] [I]-cafeanimal.pl[/I] [I]-czworonogi.eu[/I] [I]-gumtree.pl[/I] [I]-eoferty.pl[/I] [I]-dwukropek.pl[/I] [I]-ogłoszenia.24polska.pl[/I] [I]-ogłoszenia.moje.pl[/I] [I]-polskastrefa.eu -pajeczyna.pl -pineska.pl[/I] [I]Nela - byłoby wspaniale...[/I]
  13. [I]Ogłoszenia ma cały czas. Kilka nowych też dorobiłam ;)[/I]
  14. Mikuś wczoraj obudził się w dobrym humorku :cool3: Wstał i poszedł w stronę drzwi zamaszyście merdając do siebie ogonkiem :loveu: Jak tak robi to wiem,że to jest jeden z tych lepszych dni... :cool3: O dziwo zjadł grzecznie tabletki, zrobił obchód i nyny... Bo co będzie robił innego w taką pogodę fatalną jak nie spał :razz: Potem wstał późnym wieczorem na nocny obchód, zastrzyk, czyszczenie ząbków, porcję tabletek, kolejny obchód, no i wreszcie nyny... :loveu: Z dziąsełka nadal sączy się ropa... dzisiaj Michł przywiózł środek odkażający [jeden z najbardziej polecanych] dzisiaj pierwsze odkażanie tym środkiem... Pewnie nie spodoba Mu się to bardzo, ale co zrobić...? Przecież to dla Jego dobra... Zaba... Pięknie zrobione zdjęcie Mikusia... Podziwiam... Pięknie... :loveu::loveu::loveu: Dziękujemy... Togaa... Tak... Dropsik mi siedzi cały czas w głowie...
  15. Togaa... Zostawiłam Go, bo umowe już mieli podpisaną, a poza tym ludzie jako tako przez tą chwilę [ale dość konkretnej rozmowy] mi nie podpadli... Ale inaczej sobie domek dla Dropsa wymarzyłam... I przyznam szczerze, że zapewne niebawem wybiorę się na wycieczkę do Krakowa...
  16. [I]Koniecznie powinnaś iść z tym do dobrego Weta. Z oczaminiema żartów... Pies potrzebuje je całe życie... A póki co postaraj się przemywać oczka np. naparem z szłwi. Albo dobrze działa też OPTEX - na zaczerwienione oczka. Ale nie staraj się sama tego wyleczyć... Idź po poradę do specjalisty...[/I]
  17. Wczoraj wieczorem pojechaliśmy zawieźć Dropsika do 'nowego domu'... Dropsik podczas jazdy z Bielska do Pszczyny [ po mnie ] zrobił Michalowi w aucie cieeekawą niespodziankę :evil_lol: Michał poszedł zatankować, a Dropsik koooopsko sobie walnął - i rozniósł je sobie po całym samochodzie :evil_lol: Resztę drogi już był bardzo bardzo grzeczny. Zatrzymaliśmy się raz na spacerek i dalej w drogę. Bardzo cięzko było Nam Dropsika zostawić w nowym domu... Togaa tak - Dropsik nadal baaardzo dużo pije. Dlatego trzeba pilnować, żeby miał miskę pełną wody... Poza tym z tego co zauważyłam to Drops ma sporo schodów do pokonywania... Raczej sobie z tym radzić nie będzie... Powinien być noszony...! Ehh... Mam nadzieję,że wszysto będzie dobrze...
  18. [quote name='BUDRYSEK']na badanie histopatologiczne czeka się minimum 3 tyg[/quote] [I]No dokładnie. Dokładnie Bubu - po jakimś czasie ogólnie widać też co narkoza złego zrobiła... Dlatego będzie trzeba będzie za jakiś czas krewkę zbadać... Ale wierzę,że zarówno Iskierka jak Buli niebawem będą radosne i zdrowiutkie :loveu: A, że Wasze sprawy się pozytywnie poukładają... Powodzenia...[/I]
  19. [I]Baryłka to prawdziwy SKARB! Miałam przyjemność Ją poznać i powiem szczerze,że potrafi na "dzień dobry" rozkochać w sobie każdego! Mamy kilka zdjęć - później wrzucimy :razz: Ze spacerku oczywiście :cool3:[/I]
  20. [I]Gdzieś jest! Tylko jeszcze o Jasiu nie wie![/I]
  21. [I]Skąd wiadomo,że guz jest złośliwy?[/I] [I]Było badanie histopatologiczne?[/I] [I]Poza tym nawet jakby był złośliwy to nie daje to 100% pewności,że przerzuty będą.[/I] [I]Osobiście znam przypadki,gdzie stwierdzono nowotwór złośliwy, a pies do końca życia nie miał żadnego przerzutu. A znam i takie, gdzie nowotwór złośliwy nie był wszyscy się cieszyli, pies po 3 miesiącach zszedł...[/I] [I]Więc nie ma co wyrokować. Trzeba tylko robić stałe badania.[/I] [I]Trzymaj się dzielna Iskirko!![/I]
  22. [I]Naa zrozum, że mi nie jest trudno się dogadać z Kasią... Bo jak się dogadać z kimś kto telefonu nie odbiera? Pisałaś, że Kasia ma wolne po przyszłym wtorku... Ok... Ale my nie mamy do Was 50 km... Co do umowy... Mówiłaś mi,że już dawno spisana...? Nie mam zamiaru się tu kłucić czy coś... Chce mieć świadomość,że Tosi jest dobrze...[/I]
  23. [I]Peate ja tak samo... :roll: :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: :roll:[/I]
×
×
  • Create New...