-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Jak chodzi o motywację to ja nawet nie próbowałam Jej motywować... Widziałam jak zareagowała i dlatego nie męczyłam Ją dłużej. Co do tego, że jest chuda to święta prawda... Same kościska... Ale bawić się uwielbia... Za piłeczką biegała i skakała... Maleńki Skarbek...[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Dzisiaj zawieźliśmy Lizi do Zerduszko na Dt... Tylko nie wiem czy sobie poradzą... [tzn. wierzę,że Zerduszko da radę !] Ale Lizi ma ogromny problem z chodzeniem na smyczy... Wogóle to było bardzo smutne i ciężkie popołudnie... Lizi nie chciała wejść do samochodu... Jakby bała się, że Ją wyrzucimy... :shake: Dziękuję Monia za pełną gotowość... Mam jednak nadzieję,że nie będą mieli z Nią większych problemów i nie będę musiała Cię prosić o tymczas... Podobno Lizi cały czas śpi... Rany jaki to Skarb... Czekamy na wieści z zapartym tchem...[/I] -
No już już ... :oops: Mikuś niedawno wstał i czuje się lepiej. Bo dzisiaj od rana Miki niebywale słaby... Już nawet zapisaliśmy się na jutro do lekarza... Zobaczymy w jakim rano nastroju wstanie... Teraz zdecydowanie lepiej... Nie wiem już sama czy to przez pogodę czy przez co... Niebawem będą fotki [ bo od Smyku zaraz po głowie dostanę... ]
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Lizi kolejną noc spała spokojnie zwinięta w kłębek na posłanku Mikiego :evil_lol: Przez całą noc nie nabrudziła. Jest bardzo grzeczna i posłuszna. Przepada jednak nie za mną, a za Michałem :mad: :evil_lol: Na Jego widok Lizi poprostu nie biega... nie skacze... Ona poprostu lata! :loveu: Nie ma się Jej zresztą co dziwić... To Jej wybawca :loveu:[/I] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
Klaudus__ replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[I]Wspaniałe wieści! :Cool!:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='peate']ja tylko tak żartowałam :oops: wiem, że dookoła biednych psinek pełno :-( ale ucieszyłam się, że tyle osób chce pomóc Lizie no i Klaudii oczywiście[/quote] [I]Ciekawe kto potem Klaudie z 11[/I][I] psami i kotem na tymczas weźmie :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Mi zależy, żeby mała jak najszybciej znalazła się w domku tymczasowym...[/I] [I]Mam w domu straszne szaleństwo...[/I] [I]Moje psy wariują. Niedługo dla mnie będzie trzba szukać tymczasu...[/I] [I]Bo mnie z domu rodzice wyeksmitują... ;P[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Nie kopie. Cały dzień biega po polku - ma piłeczkę-zabawkę i się Nią bawi. Na inne psy nie zwraca uwagi - nie przeszkadzają Jej jak sobie podrzuca piłeczką. Jak się zmęczy kuli się i kładzie w ciepłym miejscu [na słoneczku, pod krzaczkiem][/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Taka kochana jestem... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/119/f11a0cf425ecd3dfmed.jpg[/IMG][/URL][/I] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
Klaudus__ replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[I]Mail ze zdjęciami Skarbusia już poszedł. Dam znać jak coś będzie wiadomo ;)[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Ona nie ma jeszcze roku - myślę,że około 10 miesięcy. Jest kochna i bezkonfliktowa. Lgnie do każdego. Zarówno człowieka jak i zwierzaka. To jest jedyny pies [ z moich ] o którego istnieniu można zapomnieć :evil_lol: Położy się na słoneczku i leży...[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Wrzuciłam ją na Przygarnę psa. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-nie-duzego-psiaka-137536/index2.html#post12280781[/URL][/quote] [I]Dziękuję bardzo serdecznie...:loveu:[/I] -
Dwa noworodki podrzucone do schronu.OBIE JUZ W NOWYCH DOMKACH :)
Klaudus__ replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[I]Dzisiaj prześlę zdjęcie kruszynki do Pani której bardzo zależy na piesku,który nie urośnie na dużego. Jest to Pani z Pszczyny, więc miałabym małą na oku :cool3:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Ogólnie to z moich obserwacji mogę stwierdzić,że jest wspaniała... Spokojna, zdystansowana,przytulanka,słodka, słucha, i bardzo bardzo rozumna! Psi ideał![/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Goniu... Mikuś to jasne,że Ją przytuli... Ale reszta daje mi do wiwatu... A ja nie mogę sobie na to pozwolić,bo mieszkam z rodzicami. Pilny tymczas - nawet płatny...[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='peate']tak biedna, a taka śliczna sunia :loveu: mogę niestety tylko podnieść :roll: a Michał to chyba świętym zostanie ;)[/quote] [I]Jest wspaniała! Ona chyba nie potrafi szczekać... Jest taka spokojna i ułożna... Nie potrafię Jej oddać do schronu. Błagam... Pomóżcie mi znaleźć tymczas... Nawe płatny... Bo niebawem mnie z domu wyeksmitują :roll:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Niech Ją ktoś zabierze na kilka dni... Gwarantuję,że będzie bezkonfliktowa... Ona nie może trafić do schroniska...[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Ona jest wspaniała i bezkonfliktowa... Nie szczeka, nie biega jak szalona, i bardzo przyjazna w stosunku do innych psów.[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Klaudus - dziekuje :loveu: Bez Ciebie psina ...............:-([/quote] [I]Ojj mojej zasługi niestety tu nie ma. To ukłony w stronę Michała ;)[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Mała jest już odkleszczona i odrobaczona.[/I] -
Fotki robione wczoraj. Takie fotki jaka pogoda...:evil_lol: Same chciałyście wczoraj fotki to macie [ze wczoraj ] Miki wczoraj bardzo słaby był. Ale w sumie dobrze,że jest głuchy - bo taka straszna burza wczoraj była, że tragedia! Sara wariowała,bo się burzy boi - reszta bandy zalała, piszczała... A Miki sobie spokojnie nynał :loveu: I zapraszam... Bo czas ucieka... :roll: http://www.dogomania.pl/forum/f28/pszczyna-wyrzucona-z-samochodu-liza-pilnie-potrzebny-dt-137607/#post12276742
-
[B][I][SIZE=4][COLOR=black]Dzisiaj wcześnie rano Michał jadąc trasą Bielsko-Biała - Pszczyna, na środku ruchliwej drogi [na pasie zieleni] wśród barier dźwiękoszczelnych zauważył leżącego na środku drogi psa. Zatrzymał się, i poszedł szybciutko w stronę tego psa, zastanawiał się przez tą chwilkę co tam szedł, czy pies żyje...[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Jak był już nad psinką - zamerdał ogonek...[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Zabrał przerażoną suczkę.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Ja wołam na Nią - Lizka.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Nie należy do bardzo zadbanych, ale jest niesamowicie przyjazna. Zawołana - przychodzi.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Za chwilkę sprawdzę Ją na psy i kota...[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Ma około roku. Nie więcej.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Jest poprostu słodka.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Sprawa jest na tyle pilna,że Ona nie może u mnie zostać! Mam 10 psów i kota. Jak tylko moja armia Ją zobaczyła przez okno - w domu rozpętał się sajgon. [/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Błagam niech ktoś da Jej dt chociaż na kilka dni - przez ten czas postaram znaleźć się Jej dom.[/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]W innym przypadku będę musiała Ją dzisiaj zawieźć do schroniska... :-([/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black]Oto Ona![/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/123/d0e66366d003857emed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/123/2dc9b3287c259a64med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/122/4eac5666314e0fb3med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/I]