-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Klaudia nic nie pisała, bo czasu niestety nie miała... Tak czy tak trzeba to zrobić... To najrozsądniejsze wyjście! U mnie lekarze powiedzieli,że też mogą się tego podjąć. Zerduszko - tak jak pisałam wcześniej - jak u mnie to przynajmniej nie muszę tego zaraz płać... Jak możesz wyłożyć to ok. Ja się z Tobą rozliczę jak tylko mi poprzychodzą przelewy...[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Jutro rano postaram się porozmawiać z moim wetem... Bo wczoraj nie miałam czasu, a dzisiaj dam Mu spoój... Bo cały tydzień ma mnie na głowie... Jakby zgodził się to zrobić, to nie ukrywam,że wolałabym to zrobić w Pszczynie, bo jak już pisałam nie muszę w ten sam dzień pieniędzy wykładać... A mała kwota to, to nie jest...:roll: Zerduszko u Ciebie by to wyszło 350 zł?? Dobrze zrozumiałam?[/I] -
Niewidomy Stevie,syn Lolci z dogomanii ZNALAZŁ DOM.
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Scarlet dziękuję bardzo za tyle ogłoszeń :loveu: A mógłby ktoś zrobić banerek?? Bo cichutko tu u chłoczyka... :roll:[/I] -
[I]Fantastyczne zdjęcia i filmiki! Kochana jest...:loveu: I widać podróżnik z Niej!:evil_lol: Co do sterylki to ja też postaram się zrobić bazarek,żeby pomóc. Postaram się jak najprędzej...[/I]
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jeśli jest jeszcze szansa na sterylkę aborcyjną to dziewczyny nie zastanawiajcie sie, tylko dajcie Lizę weterynarzowi. To trudna decyzja, ale moim zdaniem jak najbardziej słuszna.[/quote] [I]Jestem tego samego zdania... Tylko musze się dogadać z moim wetem... Bo na obecną chwilkę nie jestem w stanie wyłożyć kasy na sterylkę. A jakby to było zrobine u mnie to mogę troszkę z płatnością zwlec...[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ciąża mnoga, 3-4 tydzień.:-([/quote] [I]Pytałaś weta czy się podejmie sterylki?? Ja za chwilkę będę do mojego dzwonić[/I] -
Niewidomy Stevie,syn Lolci z dogomanii ZNALAZŁ DOM.
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='scarlet']ogłoszenia cos dały?[/quote] [I]Szczerze to dzwoniła jedna [bardzo dziwna] Pani... A tak to cisza...[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]A ja mam cichą nadzieję,że lekarz się mylił... I że to ten wypływ to tylko macica się czyści po cieczce,a o ciąży mowy nie ma... :shake:[/I] -
Niewidomy Stevie,syn Lolci z dogomanii ZNALAZŁ DOM.
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Pokaż się na pierwszej kruszyneczko! :multi:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Każdy kolejny jeszcze nie narodzony psiak teoretycznie odbiera szansę już czekającemu... :shake: Jak zdążę to porozmawiam też z moim wetem... Zobaczę co mi powie...:roll:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Wszystko na to wskazuje :shake: Co teraz??[/quote] [I]Chyba najlepiej byłoby,zrobić tą sterylkę... Jak to sam początek...:shake:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ja brałam 1 psa na tymczas :mad: A nie gromadę :diabloti: Jest wysokie podejrzenie ciąży :shake: Jutro mamy umówione USG :roll:[/quote] :-o:crazyeye::-o:crazyeye::-o:crazyeye::roll:[I] Oby nie...[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Trzeba też zrobić bazarek na Lizi. U mojego weta rachunek jeszcze nie zamknięty,a u Zerduszko zaczyna się rachunek otwierać...:roll:[/I] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Mam nadzieję,że to nie ropomacicze... To może być wyciek po cieczce... Czasami tak właśnie się macica czyści. No jednak trzeba sprawdzić... [/I] -
Niewidomy Stevie,syn Lolci z dogomanii ZNALAZŁ DOM.
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Trzeba by zrobić jakieś bazarki na chłopaczka...[/I] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Klaudus__ replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[I]Pani bardzo chce szczeniaka, obiecałam Jej,że dam numer osobą, które mają możliwość wyadoptować szczeniorki... Ja niestety już wszystkie wyadoptowałam. Został mi tylko jeden - ślepy... I starsze pieski - tylko Ona prawdopodobnie chce do dzieci, żeby od małego mieć... Dajcie znać komu wysłać numer, Jej siostra była ok. więc mam nadzieję,że i ten okaże się dobrym domem.[/I] -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
Klaudus__ replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[I]Ja mam Panią zainteresowaną szczeniaczkiem... Także jeden miałby szanse... Do siostry tej Pani poszły dwa szczeniaczki od Nas, podam chętnie do Niej numer jak jesteście zainteresowani... Może chociaż jeden miały szanse...:shake:[/I]