[quote name='Asiaczek']A ja sobie raczej odpuszczę Walentynkową, bo warunki są tragiczne....
A w Poznaniu to mnie nie będzie.
A coś Ty taka tajemnicza, co? Gdzie możemy się wcześniej spotkac...?
Pzdr.[/quote]
Nie wiem :) Różne przypadki po ludziach chodzą, a ostatnio mam do takowych szczęście, a w najbliższym czasie może zjawie się w Warszawie na wystawie kotów zależy od mojej znajomej hod. ;) Ostatnio Walentynkowa była w Toruniu i warunki nie były najgorsze, podobno w porównaniu do Bydgoszczy to o niebo lepiej.
Pozdrawiam Ola :)