Ach jakie piękne maluchy :loveu: Mam nadzieje że wszystkie trafią w dobre ręcę i będzie można spotkać się z nimi na wystawach ;) Chętnie bym poniańczyła takie maluchy, ale troche daleka droga do Warszawy zwłaszcza że teraz w szkole dowalają mi nauką że nie mam czasu spokojnie śledzić galerii. :(