Viz oczywiscie ja chętna do pogadania i obfocenia Forzy jestem :) napeno będzie lepiej niż w Koszalinie gdzie był ogólnie wielki bałagan z tym MP i się już tak nie stresuj ;) Ja zaraz się zabieram za zrobienie psa czyli wybieganie wycwiczenie wykapanie obstrzyżenie itp. do zobaczenia jutro.
Poszukuje psa oswojonego z wystawami łatwego przy prezentacji niezadużego na Młodego prezentera będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc :)
Był tylko jeden:
suki kl. pośrednia
HELENKA D'HIVER Rewelacja z Galicji - która oczywiście wzieła rase i pojawila się na ringu honorowym
Ogólnie bisa wziął Wyżeł niemiecki krótkowłosy, zdjęcia będą po 2 lipca dopiero :(
Nie pamiętam jak było w Gdyni, ale jak się wjeżdża na teren wystawy samochodem tak jak np. w Grudziądzu czy Inowrocławiu było w tym oku o ile ktoś był nie sprawdzali jakie psy przewozimy :)
No cóż szkoda :-( W takim razie poszukuję ułożonego psa obytego z wystawami na wystawe w Gdyni i Sopocie w oba dni, jeśli to możliwe chętnie poćwiczyłabym przed występem moge jeździć po całym trójmieście
fidekangela a jest możliwość spotkania się przed wystawą z tobą i psem, jestem z Gdańska? :) Jeżeli psiak by się przełamał to rezerwuję go na Sopot, tylko powiedz w jakie dni ci pasuje ;)
Ostatnio głośno o nadwadze u dzieci to dbają o nas :evil_lol: No własnie fajnie że kazdy coś dostał mój pies oczywiście najbardziej zadowolony z piłki ;)
Pani Iwono widzałam pania na ringu nawet mam gdzies zdjęciaz ringu honorowego psy są piękne i wspniała prezentacja :) Zdjęcia będą wszystkie najprawdopodobniej jutro. My na wystawie I lok, CWC, NDSwR, rozpoczeliśmy championat polski :)