:crazyeye:wow ale jaja ale to jest najlepszy przyklad ze brakuje nam pomieszczen zwlaszcza kiedy ambulatorium jest zajete hmmm... cały czas zajete przez Romka i on musin tam byc bo w azylu to najlepsze dla niego miejsce a co to sie sprokecikowi stało??
przydalaby sie taka lampa na stale nie mozna zrobic jakiejs sciepy?? albo koncertu ?? w wkazdym razie w sprawie koncertu pogadam z Azylem CK w najblizszym czasie bo moze mi sie uda sciagnac jakies zespoly ma sie wtyki:eviltong: ale na razie nic nie obiecuje:lol:
widzisz jaka to frajda z filmikiem ale hm... ja Ci nie zarzucam ze wszedzie o tym piszesz jak Ty mi kiedys.... ciesze sie bardzo ze pieski wreszcie sie pokarza:multi:
ale na bazarku też ludzie chodza:eviltong: watek jest dobry taki jaki jest a jak juz adoptuja reksa to moze wtedy San zmieni;" Reksio i czerwona piłeczka adoptowani" :eviltong: