-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Kaya93']Tysiąc razy decyzje zmieniałam, ale pozostane przy tym, że jade :D w najgorszym wypadku, zamkne sie w domku i będę sie z Wami przez okno porozumiewać xD nie no żartuje oczywiście, aż tak to nie będzie :diabloti: Wiem :loveu:, ale mam nadzieje, że taka pomoc nie będzie potrzebna. *.*[/QUOTE] No to się bardzo ciesze:D:D:D Może nie będzie ale ja i tak ci Majkę ukradnę
-
[quote name='halgre'][B][COLOR="#8b0000"]Witam w pochmurny poniedziałek [IMG]http://i49.tinypic.com/2vc6hk9.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] [url]http://img195.imageshack.us/img195/8858/dsc05140r.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Kabiś w locie[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol: [url]http://img214.imageshack.us/img214/4923/dsc05373m.jpg[/url] [B][COLOR="#8b0000"]Chciałby się zaprzyjaźnić ze ślimaczkiem[/COLOR][/B] :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Witamy:) ja tam dzisiaj miałam rano lato:P znaczy było średnio ale nie padało jak narazie;D No on chciał mi zjeść ostatnio ślimaka jak go fotografowałam bo sie Kabim nie interesowałam tylko czymś innym:P Wredota;P [quote name='deer_1987'][URL]http://img195.imageshack.us/img195/8858/dsc05140r.jpg[/URL] jedna noga na ziemi :D[/QUOTE] haha:D On nie dotyka nawet nią(nie wiem czy tak powinno być napisane) ziemi:P
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ci godom to jest syndrom chronicznego zmęczenia i go sie leczy psychiatrycznie czy jakoś ale mi dobrze z tym:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Nie stać mnie na psychiatrę dlatego z tym żyje:P haha;P
-
Paulina to jedziesz??:D:D Proszę powiedz że tak:D
-
I już ostatnie [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/1977/dsc05336r.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6961/dsc05365gr.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2835/dsc05366u.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4923/dsc05373m.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4743/dsc05376.jpg[/IMG] KONIEC:)
-
Na poprzedniej stronie jest kilka;) [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/56/dsc05330p.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4466/dsc05333b.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6391/dsc05334k.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/1167/dsc05335u.jpg[/IMG] CDN:)
-
A macie zdjęcia jakieś:) [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7753/dsc05139q.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/8858/dsc05140r.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3411/dsc05160l.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/969/dsc05161h.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5944/dsc05329re.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jo jest zmęczono od urodzenia:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] haha to tak jak ja:P :evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']Kazde foty sa mile widziane :)[/QUOTE] Znalazłam jakieś kabika więc za chwile wstawię;)
-
[quote name='deer_1987']co zajeta szkola i nie ma czasu focic?[/QUOTE] Eh szkoła mnie już dobiła .. Czasu nie miałam na zdjęcia.. Planuje na jutro jakis spacer ale nie wiem czy sie uda bo czasu mi brak... ale mam nadzieje ze dam rade ;) Przyda mi sie dłuższe wyjście...;) No a foty jakieś mam ale chyba nie kabiego... poszukam zaraz jakiś moze znajde;)
-
[url]http://lh6.ggpht.com/_7Ob9nQcUYaY/S_gOlEppbfI/AAAAAAAAAOQ/I27N-9p0l40/22.05.10r%20025.jpg[/url] jaka mina:P haha:D fajne foty czego chcesz:P
-
haha;D bo ona ma blisko do ciebie:P nie to co ja;P
-
No tak bo to miesiąc trzeba czekać... nas zabierzesz na zlocie:P haha:P
-
[quote name='Bartiśkowa_'][LEFT][URL]http://img714.imageshack.us/img714/6610/dsc04033k.jpg[/URL] latający Kabiś :loveu::loveu: Co u Ciebię ?[/LEFT][/QUOTE] :D A nic w sumie... :P Nie chce tego tygodnia nadchodzącego....
-
[B][COLOR=Magenta]Najlepszego po raz 3 STARA BABO:P haha:D:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*[/COLOR] [/B]
-
[quote name='Ada_-_']Ja też Adrianna jestem ;P Ale wolę Adę ; ) Kabi jest uroczy, zakochałam się :loveu: Jeśli macie ochotę to zapraszam do moich smrodków, link w sygnaturce ;)[/QUOTE] Hej:D Też wolę Ada;) Wpadne wpadnie:) tylko ze w tym tyg to nie dam rady... [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]kule na wierzchu i zadowolony:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] A co sobie żałować będzie:P całe łóżko mial dla siebie:P [quote name='Martunia']Oceny nie są ważne, nie zależy dużo od nich :P 'Tylko' zdać maturę jak najlepiej, reszta to mało istotna :P A tak w ogóle to heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :hand: Dawno nie gadałyśmy :D A zdjątka super, Kabiiiik jak zwykle skacze :D[/QUOTE] Niby tak ale trzeba miec dobre żeby przejść dalej:P No właśnie.. straszne...:( :D dziekuje:) a bo on jest dziwny:P
-
Fajne prezenty:D Na szczęście nikt nie jest tak mądry jak ja i nie wpadł na to samo:D haha:D
-
[quote name='C&B']Tak, wiem xd Dawno mnie tu nie było:diabloti: Ale powracam *.* Co do szkoły - mi wychodzi taka sama średnia, co na półrocze, co mnie wkurza, bo 2 ocen wyżej mi do paska brakuje o.O No cóż, trzeba się spiać z WOSu na 6 i z bioli na 5 (taaa, jasne:roflt:) to może będzie :evil_lol:[/QUOTE] :P Oj jakbym ja miała tak że mi dwie oceny do paska brakują to bym była najszczęśliwszą osobą na świecie teraz:P (dobra żartuje ale bym sie cieszyła) Ja na razie próbuje mieć jak najwyżej powyżej 3. .... :evil_lol: :P ale przeżyje jakoś;) Trzeba się w 2 klasie wziąć za siebie:P
-
[quote name='Cavy']Na szkole świat nie stoi, oceny ocenami. :evil_lol:[/QUOTE] No nie :P ale potem i tak dużo od tego zależy:P ale wreszcie weekend:D
-
[quote name='Cavy']Eh, skąd ja to znam. :shake: Doszłam do wniosku, że na lepsze oceny trzeba pracować tak zaraz po feriach, bo wtedy dupna pogoda jest i sprzyja bardziej nauce, a jak już przyjdzie ten marzec/kwiecień i wiosna, to sie w ogóle nic nie chce. przynajmniej u mnie tak jest, bo słońce świeci, to korzystam z tego. Kto by w taką piękną pogodę w domu w książkach siedział. :diabloti: Mówiłam już, że Kabi ładnie wygląda w fiolecie? :loveu:[/QUOTE] eh.. możliwe bo wcześniej miałam lepsze oceny niż teraz.. Teraz to mi się już nic nie chce jestem wymęczona tym wszystkim... Ale przetrwałam ten rok wiec jest dobrze... Całe szczęście że to już koniec prawie:)
-
[quote name='LadyK']Świetne zdjęcia :loveu: to najlepsze : [url]http://img714.imageshack.us/img714/6610/dsc04033k.jpg[/url] :D[/QUOTE] Dziękuje:) [quote name='Izabela124.'][url]http://img11.imageshack.us/img11/1795/dsc03918e.jpg[/url] ha ha jaki rozwalony panicz[/QUOTE] No a co będzie sobie żałował:evil_lol: [quote name='Foxowa']A szkoła już mnie dobija, te podciąganie ocen teraz.. Eh. Świetny Kabi :loveu:[/QUOTE] Mnie właśnie też najbardziej oceny... z połowy przedmiotów będę miała gorsze niż na półrocze;/ Dziękuje:) [quote name='Ada_-_']Świetne ;)[/QUOTE] Dzięki;)
-
I już ostatnie ogień [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/980/dsc04763b.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7848/dsc04808u.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/3606/dsc04809v.jpg[/IMG] KONIEC:)
-
Biedronka [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/4970/dsc04718k.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9316/dsc04724m.jpg[/IMG] kwiotek:D [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5954/dsc04739j.jpg[/IMG] żółwie moje:) [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2404/dsc04741b.jpg[/IMG] CDN:)
-
Wiem ze prześwietlone te niektóre poprzednie:P [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6646/dsc04017q.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6526/dsc04025t.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7835/dsc04030n.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/6610/dsc04033k.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4599/dsc04047d.jpg[/IMG] CDN:)