Witam,
na dzień dzisiejszy, ze względu na mój tryb życia i zobowiązania, mogę pomagać psiakom tylko finansowo i rzeczowo. Ale ciężko pracuję i wierzę że będę mogła też wspierać je w inny sposób. Wiem, że ratunkiem dla nich są domy.
Teraz mogę wspomóc Marsa i jego towarzyszy z wybiegu karmą.
Zapewne 15 kg worek nie starczy na długo ale dobra karma zawsze wzmacnia.
Proszę mi podpowiedzieć markę dla seniora (Royal, Eukanuba czy coś innego - bo może jakiejś karmy Mars nie toleruje). Przywiozę dziś lub jutro.
Pozdrawiam serdecznie
Aneta
I co ja mam jej odpisać ;( jak nie wiem czy toleruje te karmy.....
Brązowa mogłabyś podać mi adres mailowy zmienię w ogłoszeniach na twój.