Jump to content
Dogomania

mrs.ka

Members
  • Posts

    3431
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mrs.ka

  1. LEO miał lęk serparacyjny odkąd go przywiozłam z lasu,można przeczytać na początku jego wątku co wyczyniał,żeby być przy mnie,dla tego teraz napisałam ,że mogłam to przewidzieć:great: natomiast teraz,po powrocie jest ...jaki był przed wyjazdem,SZALONY!!!:evil_lol:
  2. nasza gwiazdeczka LILI.....ze swoim nieodłącznym bodyguardem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/85/6008ae33b0037892med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='iwi10']Smutne jak on musi cierpieć:shake: dobrze że trafił na was.[/QUOTE] no to już nie cierpi,a na pewno nie z tęsknoty!!! w czwartek odnalazł się jego właściciel:multi::multi::multi: dzięki ogłoszeniu ze zdjęciem w lokalnej prasie,ale Ania102 na pewno sama to opisze,radość wielka,chyba najwspanialszy prezent urodzinowy jaki Ania dostała :new-bday:
  4. niestety,wyjątkowo trudny czas,aż strach myśleć co będzie dalej:shake:
  5. chyba nie ma,bo ja robiłam dla Leo,Miśki i Fuksika,ale od tylu miesięcy nawet jednego obserwatora nie mieli:shake:
  6. RUDZIELCE górą!!! psy się nie poddają tak łatwo to MY też nie możemy
  7. to rzeczywiście jakieś dziwne zjawisko,wszystkie odcienie rudości,LEO rudzielec wrócił,a ta mała suczka LILI też jakiś rudawy odcień zaczyna przybierać,jak słońce wyjdzie na pewno sierść będzie miała taki odcień:roll: no i na dodatek jedyny czarny przystojniak VINCI właśnie wrócił do właściciela:multi::multi::multi:
  8. [quote name='andzia69']dzisiaj miałam telefon w sprawie znalezionego amstaffa:-( i jak mam mu pomóc:placz:[/QUOTE] tylko powiedzenie autorstwa Majaa ciśnie się na usta"ŚWIAT SIĘ KOŃCZY":shake:
  9. to fakt,z takich obfajdańców(Andzia-określenie jest rewelka) to można się naprawdę tylko śmiać
  10. allegro już ma,a inne ogłoszenia jak najbardziej:lol:potrzebne
  11. o LILI też już miałam kilka telefonów,zobaczymy co to za ludzie.Natomiast sunia jest przeszczęśliwa,że zostałą sama ...bo jest rozpieszczana:evil_lol:
  12. [quote name='ewelinka_m']no to po radości:-( [/QUOTE] radość to była i to wielka...jak wpadł na podwórko,momentalnie zniszczył wielkiego bałwana,porwał kocyk z łóżka Braxa i ogólnie był bardzo,bardzo szczęśliwy;) [QUOTE]a może ludziom innego psiaka zaproponować? :roll:[/QUOTE] zabrali ze sobą jedną suczke i wszyscy są zadowoleni oprócz...mnie,Braxa i Dolara,no ale chyba nie da się wszystkich zadowolić:shake:
  13. Została tylko jedna suczka:multi::multi::multi::multi: Laura pojechała do domku gdzie był LEO(czyba na wczasach kilkudniowych:evil_lol:) ,podjełam taką decyzję ,gdyż nadal uważam,ze miejsce jest jak najbardziej przyjazne zwierzakom ,a ludzie odpowiedzialni,a nieudaną adopcję Leo wyjaśniłam na jego wątku. Laura jest w świetnych rękach i mam już fotki ale na telefonie ,spróbuję wrzucic
  14. LEO od wczoraj jest znów pod moją opieką.Niestety,nowi opiekunowie nie mogli sobie poradzić z jego lękiem separacyjnym.LEO zachowywał się wzorowo dopóki jego nowy opiekun nie znikał mu z pola widzenia,wtedy pokonywał każdą przeszkodę,żeby go odszukać.To były okna w mieszkaniu,deski w stodole,sitka w kojcu zrobionym na szybko specjalnie dla niego, gdyż na stałe był w domu,wiem do czego LEO jest zdolny bo u mnie było dokładnie to samo.Niestety ale przeciętna rodzina nie poradzi sobie z psem z takimi problemami,także rozumiem ich decyzję,niestety sama nie potrafiłam przewidzieć takiego obrotu sprawy,bardziej podejrzewałam ,że może chcieć uciekać ale ...za mną.Ale LEO jest na tyle inteligenty,że skoro zostawiłam go pod opieką konkretnej osoby to zrozumiał,że ma się jej pilnować i koniec.Stanowi to niewątpliwie problem przy ewentualnej adopcji i niestety bardzo ją ogranicza.Mogę tylko zapewnić,że ja osobiście jestem przekonana ,że LEO jest psem wyjątkowym i nie zamierzam go zmieniać i dostosowywać do potencjalnych warunków przyszłych adopcji i stawiam sprawę jasno,zostanie u mnie tak długo dopóki nie znajdzie się ktoś kto zapewni jemu warunki dostosowane do jego charakteru,osobowości i...jego lęku separacyjnego.
  15. aż nie wiem jak to napisać:-( chyba nikt tego nie przewidział [B][SIZE="3"]DINGO nie żyje!!!![/SIZE][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="3"][/SIZE][/FONT]:-(:-(:-( będzie sekcja,Majaa pewnie napisze więcej
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/77/e510a7399dba840dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/73/f91b76621f647ba9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/73/5265c6361985ea27med.jpg[/IMG][/URL] i jego nowe koleżanki:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/77/700ed79b2f1ef27bmed.jpg[/IMG][/URL]
  17. LEO zwiedza nowy teren [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/73/bf4a9dfbebc41575med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/77/a2fbe31f8a0655b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/77/8858d0d7cab662fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/73/33d2b4bd87cb90b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/73/1912cb11ace00952med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/73/1545cfde507e0ed7med.jpg[/IMG][/URL]
  18. a potem tak spała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/77/15c48edfc7371f92med.jpg[/IMG][/URL]
  19. noooo tak,to prawda:oops: ale ten fakt wyszedł na jaw dopiero jak LiLi(bo to ona była wyłącznie na mleku)...rzuciła się na mój talerz na którym był makaron z sosem i nie miała problemu z szybkim pochłonięciem wcale nie małej porcji:evil_lol:
  20. pewnie,że masz rację,nie przewidzimy:shake:
  21. chyba cuda się zdarzają:multi:LEO ma taki dom o jakim dla niego marzyłam!!! pewnie do innego bym go nie oddała,ale ten jest super:multi:dom jest na wsi,drugi dom od lasu ,cztery osoby dorosłe się nim opiekują,oczywiście śpi w domu,nawet w pierwszą noc próbował niepostrzeżenie:evil_lol:wśliznąć się do łóżka,cwaniaczek,ale na cichą uwagę,że powinien zejść,zrobił to bez problemu.Zresztą wogóle pokazał się z najlepszej strony,na spacerze grzcznie szedł na smyczy,aportował patyk,oddając go za trzecim razem już tylko ...nowemu opiekunowi,przyjaźnie zapoznał się ze swoim kolegą z podwórka,kury wogóle go nie interesowały,natomiast wielką sympatią zapałał do ...dwóch prosiaczków.Ludzie jak najbardziej odpowiedzialni,właśnie stracili poprzedniego psiaka,z pełną świadomością zdecydowali się na LEO,uprzedziłam o jego spontanicznym charakterku:evil_lol: zaraz wstawie kilka fotek
  22. [quote name='ewelinka_m']pani jest w ciąży, idzie do szpitala... a więc pan stwierdził, że on sobie z psem nie poradzi sam...[/QUOTE] to jak on sobie do diabła poradzi z dzieckiem:mad: ale ja jestem zwłaszcza przeczulona na domy w których jest ciąża albo małe dziecko,zawsze jest jakis problem,albo alergia,albo pies warczy bo dzieciak wyżera mu z miski,trzeba pamiętać ,ze to zazwyczaj są psiaki po przejściach
  23. no właśnie tak myślałam,że może płakać z bólu,bo skoro ktoś się go pozbył to na pewno nie miał tam tak dobrze jak teraz i nie był tak kochany,a pies to wyczuwa od razu
  24. jest super,wielkie dzięki i jeśli by można jeszcze wstawić tylko FUKSIKA [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fuksik-nastepny-starachowicki-rudzielec-czy-bez-szans-131317/[/url] to by było jeszcze bardziej super a i wątek LEO jest niepodlinkowany;)
  25. tak czy tak,ja jestem zadowolona i dzięki ,że wstawicie nasze psiaki,bo prawda jest taka,że jeżeli ktoś myśli śiętokrzyskie to pierwsze co przychodzi do głowy to Kielce,a po za tym nigdy nie wiadomo,gdzie kto jakiekogo psiaka wypatrzy,po za tym szczeniaki wydaje mi się najczęściej są wypatrywane na dogo itp.,itd.,mnie się pomysł bardzo podoba i jeżeli potrzebne jakieś dodatkowe info na temat naszych psiaków to chętnie napiszę
×
×
  • Create New...