[url]http://img152.imageshack.us/img152/9117/dscf0361ak9.jpg[/url] :evil_lol: Super! Na plaży śliczne... a doopka wcale mi nie przeszkadza;)Nie obraziłam się:eviltong:
[img]http://images29.fotosik.pl/159/0b77315e65aba9a4med.jpg[/img]
[img]http://images28.fotosik.pl/160/4c0e8f7df4846918med.jpg[/img]
Chciałam cyknąć fotke Gustiemu,a tu...
[img]http://images30.fotosik.pl/160/98c80b38ed8341cf.jpg[/img]
o udało się
[img]http://images32.fotosik.pl/145/f116c52ece4a72ff.jpg[/img]
Współczuję rodzinie dziecka:( Rottweilerów osobiście się boje- po tym jak pies mojej koleżanki-o wdzięcznym imieniu demon skoczył mi na mnie z zębami-na szczęście w kagańcu i pozostawił na moim ciele ślady pazurów-miałam wtedy pewnie około 12 lat...
Obudziłam się rano,patrzę na balkon...a tam z mojej bluzki zwisają sople... Pufi maleńki...na dworze mróz,śnieg w Warszawie:(Dlaczego już dziś nie można go zabrac:(