Jump to content
Dogomania

ATLANTYDA

Members
  • Posts

    1595
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ATLANTYDA

  1. Cześć banitko :multi: Dobrze że mam chłopców w domu bo dziewczynki jakieś straszne :evil_lol::evil_lol: Pozdrowionka ;)
  2. [quote name='Dorothy']piatek sobota, wszystko zalezy od kaprysnego psiowozu Petera. Lub Krzys przywiezie (gigi-44) za co tez sie nie obraze bo wreszcie Cie Krzysiu zobacze na wlasne oczy :-) jestem na etapie szykowania cieplego miejsca dla grubaska :-) SUPER, czyli dojdą dodatkowe cztery łapy do wycierania ;):evil_lol:
  3. Cudna dziewuszka :loveu::loveu::loveu: mój typ:cool3::razz: . Na pewno będzie wielu chętnych :razz:.
  4. Hejka :multi: Widzę że Ozzy też uprawia zimowe sporty na y yntki na śniegu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:,czarnuch jak zobaczyły śnieg dostały ataku głupawki :cool3::crazyeye::-o:evil_lol:
  5. [quote name='ariss']jednak nie potrafie robić śniegowych fot:shake:[url]http://images29.fotosik.pl/298/50cec79774dd9d7b.jpg[/url] [/quote] Witamy zimowo :lol: Ee no co ty fajna Gasulka z ośnieżoną brodą:multi::multi::multi:
  6. [quote name='Ulka18']Juz napisalam do kierownika do schroniska, zeby sprawdzil dane z adopcji tej suczki. Altantyda kiedy dokladnie adoptowalas BONO, to byla chyba zima 2007?[/quote] Bono trafił do nas 18 grudnia 2006 roku jako ok 3 mieś szczeniak (umowa spisana 16 12 06) u sunia była adoptowana chyba na początku grudnia . Mam nadzieję że to tylko jakieś podobieństwo ,ale warto sprawdzić o ile się da .
  7. ULKA18 po prostu jak zobaczyłam tą sunię to jak bym Bonowatego widziała za kratami :-(:-( To nasz piesiol [URL]http://images28.fotosik.pl/159/c5e99d459af099a3med.jpg[/URL] [url]http://images24.fotosik.pl/170/4de778f0e8f7a8f7med.jpg[/url] [url]http://images30.fotosik.pl/170/5cba6e8c8679edeemed.jpg[/url] nawet miny maja podobne
  8. Hyym czyli nasz dom też mógłby nie przypaść Bubie do gustu bo same chłopy:evil_lol::evil_lol: . Trzymam kciuki za owocne rozmowy w sprawie domu ;)
  9. Qurdwa no ręce opadają:angryy::angryy::angryy: .
  10. [quote name='Mysia_']no to podejście kobiety jest dość dziwne :shake:[/quote] Traktuje psa jak towar:shake: więc lepiej żeby do niej nie trafił i mam wątpliwości czy ta pani w ogóle jakiegoś psa mieć powinna :roll:? A co z tym domem na śląsku odezwała się ktoś ,bo ta pani to z Warszawy która ma takie wymagania ?
  11. [url=http://proanimals.org/adverts/advert.php?advert=64]Ogłoszenia Pro Animals[/url] Jeszce jedno pytanie czy nie było przypadkiem tego pieska w schronisku ?
  12. Gdybyś mogła zorientuj się co do wyżełka/i i można info podesłać do tanitka .Tylko czy nie będzie problemu jak by został/a ogłoszona na adopcjach wyżłów ?
  13. Trzymam kciuki za udaną współpracę ze schroniskiem ,aktualizacja stronki na pewno się przyda .Ja niestety nie bardzo mogę udzielać się jako wolontariusz z przyczyn czasowych .Bez sensu pojawiać się w schronie co dwa miesiące jak już to robić to regularnie .Może w przyszłości uda mi się .
  14. Ale się ruch u mopsika zrobił ,nie wiedziałam że ma tylu fanów :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:. Dziękuję wszystkim za miłe słowa :lol:;)
  15. [quote name='wandula']Dziwnie jakoś wpisał sie ten link do strony,ale wpisz w google i otworzy się. Ja przestałam "biegać" po stronach schronisk,bo nie dawałam rady psychicznie.Bezradność i złość na tych oprawców:mad: spedzała mi sen z powiek :shake:.Nie raz płakałam na widok okaleczonego,wychudzonego psa. Jestem na mopsim forum i zajęłam sie pomaganiem porzuconym,schorowanym i potrzebującym szybkiej opieki medycznej,DT i nowej kochającej rodziny mopsom.Przestałam się czuć bezradnie.Od kwietnia tego roku na ulicach skończyło 8 mopsików razwm z Twoim Ciapkiem,7 z nich było z Łodzi i okolic.Ludzie tak szybko się zorganizowali,zbiórka na wsparcie finansowe(niektóre z tych biedaków było na prawdę w kiepskim stanie). Poznałam tyle wspaniałych osób o wielkich sercach do których należysz równiez Ty Atlantydo co pozwala mi nie tracić wiary w ludzi. Sciskam Ciebie mocno.[/quote] Forum znalazłam i już się zarejestrowałam ;) Dziękuję za ciepłe słowa :lol: Pozdrawiam [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-456.gif[/IMG]
  16. [quote name='wandula']Nie wiadomo gdzie na tej kanapie kończy się jeden ,a zaczyna drugi pies:lol:[/quote] To jest psia leżanka niektórzy znajomi byli zdziwieni :crazyeye:jak musieli się przesiadać bo czarnuchy się tam wygodnie moszczą :evil_lol::evil_lol:
  17. Tak niestety całe mnóstwo wspaniałych psów nie zaznaje szczęśliwego życia , też mnie to boli .Mopsik wyjątkowo potrzebuje kontaktu z człowiekiem . Dziś przyszłam z pracy i położyłam się spać po dyżurze Bono wpakował się do łóżka ,a mops został z reszta rodziny ,jaki był oburzony tym faktem :mad:. Sam masz mopsiki więc wiesz jak okazują wszystkie swoje emocje :loveu::loveu::evil_lol:. Aktualnie mam zgryz bo domu szuka cudna sunia zobacz w moim podpisie ,niestety kolejny pies aktualnie nie wchodzi w rachubę i przykro mi z tego powodu i zła jestem :angryy:.Mam tylko nadzieję że znajdzie wspaniały dom :p.
  18. Super fotki widać że sunia czuje się bezpieczna [url]http://img258.imageshack.us/img258/2628/minolta376df2.jpg[/url] [url]http://img58.imageshack.us/img58/4158/minolta382pr7.jpg[/url] ,jak patrzę na jej miny to jak nasz Bono na kolanach najlepiej:evil_lol::evil_lol: [url]http://img170.imageshack.us/img170/929/minolta350ii2.jpg[/url] Trzymam kciuki za najlepszy dom :kciuki::kciuki::kciuki:
  19. [quote name='Mysia_']a może by tak nowe fotki? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Mówisz i masz :evil_lol: tak sobie śpimy [IMG]http://images27.fotosik.pl/283/187f5e94b3e5fb25med.jpg[/IMG] idziemy na spacerek [IMG]http://images29.fotosik.pl/284/6da133841ab13e32med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/19/79c92a69e9b196ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/19/91843ba9d0aef459med.jpg[/IMG] pożeracz patyków;) [IMG]http://images28.fotosik.pl/284/cbd4748ddade1d57med.jpg[/IMG]
  20. [quote name='wandula']Tak dawno tu nie zagladałam,ale z tego co piszesz u mopsika wszystko w jak najlepszym porzadku:multi:.Jest przepiękny i bardzo się cieszę,że dałaś mu drugą szansę. Pozdrawiam całą ferajnę:loveu:[/quote] Dziękujemy za pozdrowienia :lol: Mopsik to piesek którego nie można nie pokochać ,choć na początku miałam wątpliwości czy może zostać u nas (z powodu rozmiarów i nadmiaru energii Bono ,obawiałam się o bezpieczeństwo mopsika) to teraz widzę że mops wcale nie jest taki delikatny i nie pozwoli sobie zrobić krzywdy . Świetnie się dogadują ,razem bawią . Poza tym on nie miał na szczęście możliwości być długo w schronisku więc nie wpłynęło to negatywnie na niego . Nie wiem czy wszystkie mopsy tak lubią dzieci bo Ciapek bardzo w szczególności małego ,razem jedzą :eviltong: śpią .Ze stoickim spokojem znosi jego przytulanki i nawet sam się wpycha do głaskania i tulenia . Teraz widzę że dobrze zdecydowaliśmy zostawiając mopsika u nas ;). Jedyny minus to bardzo zaniedbane uszy ,fałda na mordce i chore oko ale z tym już na prostej ,choć Ciapek nie przepada za kosmetyką:evil_lol:.
  21. [quote name='Mysia_']Mopsio z charakterkiem :evil_lol:[/quote] Lubi postawić na swoim ,z drugiej strony to wspaniały pies dla dzieci .
  22. [quote name='agata-air']no wiesz właśnie szukam domu dla labradora...zaczyna się przyzwyczajać że na ulice trafia wszystko!!![/quote] he he ja wczoraj też dostałam wiadomość że labek 3 letni do oddania ,ale na razie szukają na własna rękę kogoś chętnego w okolicy :roll:
  23. [quote name='Chefrenek']taaa i ogłoszenia w stylu...przygarnę szczeniaczka bf najlepiej za darmo.:shake::shake::shake:[/quote] ZA DARMO +KARMA NA 5LAT, OPIEKA WET, CAŁY PAKIET . Takie rzeczy to tylko w ERZE :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]trzeba chłopakowi na święta zafundować taczuszkę :evil_lol::evil_lol: Buziaki dla Twojego stadka ludziowo-psiowego :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Dzięki za buziaki :lol:. Taczuszkę ,wannę albo tira :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ,gorzej jak pęknie głodomorek
×
×
  • Create New...