Jump to content
Dogomania

arjuna

Members
  • Posts

    1427
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by arjuna

  1. czy macie namiary do Weronii? Na amstaffowym forum sa ludzie, którzy chętnie wyślą karme i pieniążki na tego ąścika. Musze tylko wiedzieć gdzie kasę i dary słac i fajnie by było, gdybym wiedziała cos więcej o piesku-może ktoś zaofiarowałby dom.
  2. [quote name='zuzlikowa']Dziewczyny...mam ogromną prośbę...p.Grażyna,która bardzo pomaga naszym beniom ma ogromny problem...nie będę się rozpisywać,lecz wkleję maila...moze któraś będzie mogła pomóc? [FONT=Arial][FONT=Arial]Witam Pani Romo, mam kłopot…., piszę do Pani bo może zetknęła się Pani z psiakiem, który miał operację TPLO. [/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Moja niufka zerwała więzadło krzyżowe przednie i ma klikanie mogące odpowiadać urazowi łąkotki. Badanie rtg potwierdziło diagnozę dr. Sterny. 27 grudnia sunia będzie operowana przez dr Wąsiatycza w klinice w Poznaniu. Szukam kogoś kto miał psiaka operowanego przez dr Wąsiatycza , no i ma doświadczenie w opiece pooperacyjnej , już w domu nad takim psem. [/FONT][/FONT] mialam psa operowanego tradycyjną metodą, powiem szczerze, że gdybym jeszcze raz miała wybierać na pewno wybrałabym TPLO. Opieka wygląda prosto: zero schodów, spacery na smyczy, dobre preparaty witaminowe na stawy(np. arthroflex), ja używałam dodatkowo kwasu hialuronowego, który wstrzykuje się dostawowo ok. raz na miesiąc. To drogi preparat ale bardzo dobry-punkcja musi byc jednak wykonana przez weta z prawdziwego zdarzenia: musi byc wykonana w sterylnych warunkach, przy zwiotczeniu psa. Znam psy po TPLO, które wróciły do pełnej sprawności. Moimo tego, że mojego psa operował Osiński-pies nigdy nie wrócił do pełnej sprawności, zaś po 1 operacji zerwał sobie więzadło w 2 koloanie:/
  3. to prawda, teraz i Ruda i jwj pani sa troszkę grubsze hehe ;]
  4. troszkę nas nie było a tymczasem Ruda miała profesjonalną sesję foto :D kilka miesięcy temu:) modelka;] [URL="http://img408.imageshack.us/i/rudkaija.jpg/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2876/rudkaija.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img20.imageshack.us/i/rudkaija.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2876/rudkaija.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img502.imageshack.us/i/rudkaimy.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/1517/rudkaimy.jpg[/IMG][/URL]
  5. hej dziewczyny! dzwoniłyście do wałbrzycha w sprawie adopcji psow, o których pisałam? jakieś wieści?
  6. 660753821- to tel. do mojej wetki. zadzwońcie do niej i powiedzcie, że skierowałam Was do niej po numer telefonu do ludzi zainteresowanych pieskiem. gdy już będziecie mieć kontakt raz dwa ustalicie o jakiego dokładnie pieska państwu chodzi. trzymam kciuki! aha, i zapytajcie też o namiar do ludzi chcących adoptować owczarka suczkę. wetka mówiła, że miałaby dom dla suki owczarka od zaraz-jednak także nie znam szczególów. nazywam sie monika brajer
  7. wszystko ok. rudziak ma nowy, większy kojec, jest tłuściutka i zdrowa. nauczyliśmy ja ostatnio komendy "daj głos" i od tej pory Ruda szczeka za każdym razem jak zobaczy w naszych rekach jakieś jedzenie: niezalezenie od tego, czy prosimy, by szczekała czy nie. umie też komendy "zrób kupę", "zrób siku"i "zanieś miseczkę" oprócz tych standardowych;] cyrkóweczka:)
  8. potrzebna jest suczka dłogowłosa, duża w wieku 1-2 lata do pilnowania posesji w wałbrzychu. warunki by miała ok.-duży teren do pilnowania, ocieplana buda. moja wetka sprawdzała warunki-a że sama ma bzika na punkcie zwierzat, nie mówiłaby nam tego, gdyby warunki miały być fatalne. macie coś takiego u siebie?
  9. cała przyjemność po mojej stronie;]
  10. gdyby ktos miał ochotę na jakąś obrożę, smycz itp. dla swego pupila-zapraszam. dochód dzie na szczytny cel, zaś ceny są bardzo niskie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190017-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-PI%C5%81KI-FLEXI-SZCZOTKI-NOWE-I-TANIE.-ZAPRASZAM!-do-15.08.2010?p=15106221#post15106221[/url]
  11. gdyby ktos miał ochotę na jakąś obrożę, smycz itp. dla swego pupila-zapraszam. dochód dzie na szczytny cel, zaś ceny są bardzo niskie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190017-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-PI%C5%81KI-FLEXI-SZCZOTKI-NOWE-I-TANIE.-ZAPRASZAM!-do-15.08.2010?p=15106221#post15106221[/url]
  12. gdyby ktos miał ochotę na jakąś obrożę, smycz itp. dla swego pupila-zapraszam. dochód dzie na szczytny cel, zaś ceny są bardzo niskie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190017-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-PI%C5%81KI-FLEXI-SZCZOTKI-NOWE-I-TANIE.-ZAPRASZAM!-do-15.08.2010?p=15106221#post15106221[/url] ps. cześć Grażyna!
  13. gdyby ktos miał ochotę na jakąś obrożę, smycz itp. dla swego pupila-zapraszam. dochód dzie na szczytny cel, zaś ceny są bardzo niskie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190017-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-PI%C5%81KI-FLEXI-SZCZOTKI-NOWE-I-TANIE.-ZAPRASZAM!-do-15.08.2010?p=15106221#post15106221[/url]
  14. gdyby ktos miał ochotę na jakąś obrożę, smycz itp. dla swego pupila-zapraszam. dochód dzie na szczytny cel, zaś ceny są bardzo niskie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/190017-OBRO%C5%BBE-SMYCZE-PI%C5%81KI-FLEXI-SZCZOTKI-NOWE-I-TANIE.-ZAPRASZAM!-do-15.08.2010?p=15106221#post15106221[/url]
  15. cieszę się, że pies ma dom. rozumiem, że karma dla łapka została w schronisku? jeśli tak, prosze, by została spożytkowana przez innego bullowatego. czy klatka już doszła?
  16. wiem, że klatka miała być do 60 wysokości, ale trafiła mi sie super okazja, z której skorzystałam [url]http://allegro.pl/item1148409861_klatka_dla_psa.html[/url] jest o 2 cm za wysoka, wiec jeśli do auta nie wejdzie, to dajcie znać-kupię inną.
  17. dobra, wymiary już mam. teraz dajcie adres, na jaki ma ona zostać wysłana.
  18. karma już do was jedzie, wysłana zostanie na adres schroniska w szczecinku. macie juz te wymiary klatki?
  19. agaga jak duża ma byc ta klatka? w granicach dł. 60, 70 czy może ok.100. mogę też kupić ze skosem-do auta. ps. karma acana może być?
  20. dajcie adres do wysyłki. nawiązała ze mną kontakt Pani, która pragnie zasponsorować psu preparat na kleszcze, witaminy, karmę.
  21. moja suka miała podobne zmiany jak ten pies-żywoczerwona skóra, mocny swiąd i wypadanie włosy. okazało sie, że to AZS. czy pies miał może robione już jakieś testy w tym kierunku?
  22. aaaa-cześć skoro Ty sie tym zajmujesz, to nie ma problemu. kupię Wam klatke kennelową i moze starczy też na wór karmy. musicie jednak poczekać z 2 tygodnie aż mi spłyną pieniądze od ludzi.
  23. dostałam wiadomość, że pies potrzebuje pomocy. jakiego rodzaju pomocy potrzebujecie? mogę zasponsorować karmę lub np. klatkę kennelową do przewozu psów(nie dla schroniska-jednak chętnie dla jakiejś fundacji lub znanej organizacji pro zwierzecej).
  24. jaka dokładnie jest karma potrzebna? prosze o konkretna nazwę. Szczerze powiedziawszy lekko już mnie męczy ta sytuacja-pieniądze sa, wystarczy powiedzieć co potrzeba, jednak czekam na informację tygodniami. nie bywam na dogomanii codziennie, cieżko mi śledzić temat-potrzebuję konkretnego zlecenia. preparaty na kleszcze wysłano. sytuacja musi rozwiazać sie w tym tygodniu. pozdrawiam.
  25. witam. cieszę się, że pies ma już dom.. anegdotka: państwo ze szczawna, którzy chcieli adoptować tego jamniczka, jakiś tydzień temu sprawili sobie skądś jakiegos dorosłego samca. dziś po raz pierwszy pies już biegał luzem po ulicy i osikiwał nasze płoty...tak wiec jest tak jak prorokowałam. ci ludzie niczego sie nigdy nie nauczą-cieszę się, że Mańka ominęło to wszystko. Bo wątpie czy by dożył starosci bez opieki:/ pozdrawiam
×
×
  • Create New...