Zaglądam chwilowo od Rodziców.
Ech, nieszczęścia chodzą parami :roll:
Wpłynęło 30 zł., ale nie wiem od kogo. Nie bardzo mam możliwość sprawdzić. Ale jak tylko będę mogła to dam znać.
Buziaki do nie wiem kiedy :cool3:
Na razie do bani :-(
Dorotko, może faktycznie idź po powrocie do nich i powiedz im, że jesli nie przesaną Cię nękać i nadal będą robić Ci świństwa to będziesz zmuszona odciąć im możliwość korzystania ze swoejgo słupa energrtycznego. Może to pomoże :roll:
[quote name='KWL']Nie jutro. W poniedziałek. Przesuneliśmy z kilku powodów. A Czarnuszek jest zazdrośnik i agresor :-P[/quote]
Oj, zmartwiłeś mnie :roll: Czemu agresor?
Irysku, może Ty sobie jakiś wózeczek spraw dziewczyno, bo jeszcze się przedźwigasz i kłopot będzie :roll: W mojej nowej rodzinie Panowie mają problemy kręgosłupowe i widzę jak się męczą :-(
Dorotko, tak napisałaś o tej starości... Nie umiem tego określić... Zaparło mi dech po prostu. Ale pozytywnieoczywiście :loveu:
Wisełko, dzięki :loveu:
Ja również żałuję :roll:
Gosiu, panna uparła się studiować w Wawie. Właścicielka przepraszała, że jej głupio i wogóle, ale jest pod presją rodziny. To mieszkanie przejęła po cioci i rodzinka robi nagonkę.
Sorki Liberko za offa :oops:
[quote name='magdyska25']Wiem że to nie mało ale uzbieramy;). W poniedziałek prawdopodobnie wyjeżdżam na działkę i uzbierałam parę groszy aby mieć tam co jeść:roll:....cząstkę mogłabym przeznaczyć dla Czarnuszka.... mogłabym poprosić na pv nr konta [SIZE=1](chyba że było gdzieś już podane to proszę nie krzyczeć:eviltong:).[/SIZE][/quote]
Magdysko, zaraz Ci prześlę. Pięknie dziekuję :loveu::loveu::loveu:
Mamy 176 zł. Dokładam do 200, tak więc pozostaje jeszcze 100 zł - wpłata Magdyski :loveu:
Szczerze mówiąc Isadorko, wolałabym, aby był podawany nr konta jakiejś instytucji. Mam pewien pomysł, tylko muszę dopracować szczegóły. A lody baaardzo chętnie :loveu:
Tak właśnie wyszło :-( Dziś dostaliśmy wypowiedzenie najmu. Nie mam pojęcia gdzie się podziejemy. Ceny wynajmu mieszkań poszły mocno w górę ze względu na studentów chcących studiować w "stolycy" :angryy:
Sorki za offa :oops: