-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='Cantadorra']Wiesz, zawsze tak myślałam. Teraz mam okres wątpliwości, ale dziękuję że zaznaczyłaś to, bo inaczej pogrążymy się w tym samym co ci, co emanują w ten sposób jak opisałaś. Berkano, nie możesz chorować. Powiedz swojemu ciału, że jest zdrowe i wspaniałe. Trzymam kciuki za zdrowie.[/QUOTE] No miejmy nadzieję, ze jednak się nie pogrążymy..... Wojny dla własnych ambicji nie odpowiadają chyba nam. Berkano dabj o siebie! psiaki Cie potrzebują! I zapewne nie tylko one.
-
Obrączuś zdjęcia Harrego z tekstem wysłane. Niestety w sumie 3 razem. Jak za mało to w sobotę dorobię. a skoro tak Wam się podoba to wstawię jeszcze dwa. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/79282617.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9403/79282617.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/528/97288942.jpg/][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5585/97288942.jpg[/IMG][/URL]
-
Wlasnie Pani Agnieszka 120 zl. przelala:)
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Dobra może w ten sposób... Kaja - owczarek niemiecki szuka domu na zawsze. Kaja To madra i wierna suczka. Nie znamy jej losow przed schroniskiem. Wiemy na pewno, że pewnego zimowego dnia została zabrana wraz ze swoją siostrą z ulicy w centrum miasta. Suczki w schronisku nie miały szans. Oceniono, ze są do uśpienia. Grupa wspaniałych ludzi postanowiła psiakom pomóc i tak trafiły do hotelu. Miśka siostra kajki została adoptowana. Teraz kolej, by Kaja znalazła cudowny dom. Kaja ma 7 lat, pięknie chodzi na smyczy. Dogaduje się z innym psami. bardzo kocha ludzi i co ważne lubi dzieci. Kaja jest wysterylizowana. Szukamy da niej domu z ogrodem, gdzie idealnie sprawdzi się jako stróż . Jeśli chcesz adoptować Kaję zadzwoń : 694195509 , lub napisz : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Naprawdę nikt tekstu nie napisze? -
[quote name='Lolalola']wszystko porozsylam,prosze o nonto na pw:)[/QUOTE] To skrzynke wyczyść:)
-
[quote name='Livka'][B]Kochani w piątek Tedi będzie miał ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim - Nikuś bardzo Ci dziękuję[/B] :loveu::loveu::loveu: Cena ogłoszenia 46,30 zł - 20 zł od nas w prezencie czyli koszt ogłoszenia [B]26,30 zł[/B][/QUOTE] Dziękujemy:)
-
[quote name='DAGMARA_75']Który to Tedi?Wyslij link do strony żebym mogła go zobaczyć proszę.[/QUOTE] tedi [url]http://www.dogomania.pl/threads/223363-Tedi-ci%C4%85gle-gryziony-psi-KALEKA.-Zbieramy-na-DT-nie-pozwolimy-%C5%BCeby-go-inn******[/url]... Żuczek [url]http://www.dogomania.pl/threads/220096-Jednooki-%C5%BBuczek-prosi-tylko-o-bezpiecze%C5%84stwo[/url]...
-
Campari sunia zabrana od czarodziejki za TM
ocelot replied to czarna anda's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może na chwilę przestańmy szukać winnego i skoncentrujmy się na pomocy psu? -
[quote name='obraczus87']Mam pakiet wolny, poprosze o tekst plus fotki Harrego na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Chwila:)zaraz się dowiem czy mi zrobią więcej zdjęć. czy sama będe musiała w sobotę.
-
[quote name='mala_czarna']Ło rany, Ocelot, a co z Harrym?? Dopiero teraz zauważyłam! Koniecznie ogłoszenia, koniecznie! Tylko chłopaka trza ciachnąć chyba.[/QUOTE] jeszcze liczymy, ze wlaściciel się zglosi. Jeśli mina dwa tyg. i się nie zgłosi to kastracja konieczna. U nas tylko wyjątkowo się nie robi kastracji/sterylizacji. Ze wzgledu na wiek, albo stan zdrowia. Mam tylko jedno zdjęcie, bo juz bym go oglaszała.
-
[quote name='Livka']Właśnie poleciało [B]84 zł[/B] z bazarku dla Szili - proszę o potwierdzenie jak już doleci ;) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222186-ROZLICZAMY-!-Księgarenka-różności-dla-Szili-i-Berty.-Do-11.02.-do-godz.20-tej.[/URL][/QUOTE] Potwierdzam:)Jest 84 zł.:)dziekuję:) [COLOR=DarkRed][B]Stan na 29.02.12 Razem: 183,05 zł.[/B][/COLOR]
-
Dobra. Skarbnika mamy. Lolalola czy mogę jeszcze cie poprosic o rozeslanie konta? Nie bedzie to za dużo próśb? i czekamy na odpowiedz u Neris tak? U Sylwiaso miejsc brak
-
[quote name='DAGMARA_75']Boże mój!!! A tak bardzo sie cieszyłam że już będzie miała dom...to okropne![/QUOTE] Ja też. Schronisko zawsze jakies zagrożenie stwarza. Pomoc szykuje się dl Tediego, Żuczek mimo eventu na fb i wątku na dogo ciągle zagrozony. To jest dopiero bida straszna. teraz siedzi w kąciku w nowym boksie. No i ten Pixel.
-
[quote name='mala_czarna']Ale Pixelek jest cudny, naprawdę! Nie wiem jak wyglądają w rzeczywistości te jego oczka, ale na zdjęciach to niedowidzenie nie wygląda tragicznie. Mam na mysli, że nie rzuca się bardzo w oczy ;)[/QUOTE] On ma je całe niebieskie. Prawdopodobnie to jest zaćma. Nie wiadomo w jakim stopniu nie widzi, Dominika przypuszcza (weterynarz), że na światło reaguje. Ma mu zajrzeć przy okazji w ząbki i zweryfikować wiek. Bo u nas psiaki albo odmłodzone, albo postarzone.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
ocelot replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Mam kiepską wiadomość. Dzisiaj rozmawiałam z weterynarzem. Moherek jest dość wiekowy. Jak zwykle wiek był wpisany przy przyjęciu na wyrost. Ma około 9-10 lat według Dominiki (weterynarz) i 12 lat wedlug Macka (weterynarz). kastracji nie będzie ze względu na wiek. -
Solo, Moherek, Tula... czyli jamniki i prawie jamniki z Tomaszowa.
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mam kiepską wiadomość. Dzisiaj rozmawiałam z weterynarzem. Moherek jest dość wiekowy. Jak zwykle wiek był wpisany przy przyjęciu na wyrost. Ma około 9-10 lat.albo 12 lat wedlug Macka (weterynarz). kastracji nie będzie ze względu na wiek. Trusia córka Tuli już w domu. Tula będzie jutro sterylizowana, jest chętny dom dla niej z Warszawy -
Mam skarbnika:) Mnagua nie bardzo chciała, ale się zgodziła, dziękuję:)
-
[quote name='Livka']Czy ktoś mógłby mi to ładne zdjęcie do ogłoszeń przesłać na maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Juz wysyłam.
-
[quote name='mala_czarna']Ocelot, ja mam na bazarku ogłoszeniowym pakiet dla psiaka. Zapłaciłam, ale nie wykorzystałam. Dajcie jakiegoś to podeślę. Tylko będziecie musiały linki aktywować jak będzie coś na meila przychodziło.[/QUOTE] O dziękuje Ci pięknie. Nie wiem choroba tylko którego. Czy najbardziej potrzebujacego, czy najbardziej adopcyjnego.
-
[INDENT] [B]IMIĘ:[/B] [B] Harry[/B] [B]WIEK:[/B] 4 lata [B]ROK URODZENIA:[/B] 2008 [B]ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] M [B]CHARAKTER:[/B] HARRY - pies rasy shar pei. harry bardzo źle znosi pobyt w schronisku. Bardzo tęskni, a dodatkowo bardzo marznie. Ta rasa to ewidentnie psy, które nie nadają się do warunków schroniskowych, do budy i zimnego boksu. mamy podejrzenia, ze Harry ma właściciela, jakiś czas temu pojawił się ogłoszenie, o zaginięciu psa tej rasy. Niestety właściciel chyba się rozmyślił? Bo jak dzwonimy to albo nie odbiera telefonu, albo nie wie o co chodzi. Harry to bardzo dobrze wychowany pies. Z klasą. [URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9344/produkty/02_27_harry.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9344/produkty/02_27_harry.jpg[/IMG][/URL] [B]IMIĘ:[/B] [B] Gratka[/B] [B]WIEK:[/B] 2 lata [B]ROK URODZENIA:[/B] 2010 [B]ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] L [B]CHARAKTER: [/B]Przepiękna i dumna. Cudowna i bardzo zmęczona, poturbowana i wykończona. Biedna musiała się bardzo długo tułać. Dodatkowo albo pogryzły ją psy, albo skopali ludzie. Ma obolałą duszę i ciało. Nareszcie odpoczywa. od wczoraj jest bezpieczna, może się najeść i wyspać. Ale zapewne niedługo zacznie cierpieć. Boks 2 m na 2 to nie miejsce dla husky, który przecież uwielbia bieg i jeszcze raz bieg. [URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9386/produkty/02_28_gratka.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9386/produkty/02_28_gratka.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT] [B] IMIĘ:[/B] [B]Dorotka[/B] [B]WIEK:[/B] 5 lat [B]ROK URODZENIA:[/B] 2007 [B]ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] XL [B]CHARAKTER: [/B]Dorotka trafiła do schroniska z ul. Ujezdzkiej. ma 5 lat, wiec nie jest najmłodszym psiakiem, ale w godnych warunkach jeszcze kilka lat pożyje. Dorota jest psiakiem dużym, ale nie nastręcz żadnych trudności w kontaktach z innymi psami. kontakt z człowiekiem też ma dobry.Jednak ciasny boks powoduje u niej depresję, boimy się, że Dorotka nam się wycofa. jej potrzeba sporo ruchu i swobody. Dorotka dobrze gdyby znalazła dom z podwórkiem, to byłyby idealne warunki dla niej.[B] S[/B]chronisko ja nieco przeraża, boi się harmideru jaki urządza reszta psiaków. [URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9168/produkty/02_14_dorotka.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9168/produkty/02_14_dorotka.jpg[/IMG][/URL] [B]IMIĘ:[/B] [B]Donald[/B] [B]WIEK:[/B] 2 lata [B]ROK URODZENIA:[/B] 2010 [B]ROZMIAR (S/M/L/XL):[/B] L [B]CHARAKTER:[/B] Donald to duży pies, oj duży. Dpdatkowo psiak z charakterem. Ciągle walczy, a to o uwagę czlowieka, a to o lepszą budę, a to o smaczniejszy kąsek w miseczce. Donald to waleczny pies. Pies, którego niestety życie nauczyło walki, którego życie nauczyło tego, że jak pies sam o siebie nie zadba to już nikt psiakowi nie pomoże. a jednak Donald po króciutkiej chwili, kiedy pomówi się do niego szeptem, kiedy się go pogłaszcze, chce bardzo zaufać. tak bardzo, że aż żal od niego odchodzić. Donald już chciałby się przestać sam o siebie troszczyć. dajmy mu szansę. Dla nas to niewiele, dla niego wszystko. [URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9189/produkty/02_15_donald.jpg"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/9189/produkty/02_15_donald.jpg[/IMG][/URL]