Nie mogę nie zabrać głosu, bo scina mnie z nóg. Jak można ludzi , którzy tak ofiarnie i uczciwie pracowali i pracują na rzecz Orzeszków znieważać.:shake:
Albiemu , dla mnie byłaś , jesteś i zawsze będziesz , osobę która bezinteresownie , oddaje ciężką pracę i całe swoje serce dla ludzi i zwierząt. Jesteś wspaniałą kobietą i zawsze nią będziesz. :lol:
Wracając do czasów Sary , to wszyscy wiemy , że gdyby nie Albiemu , Becia, Halcia, Szpilka,to nie wiadomo jak by się to skończyło i czy wogóle by się skończyło?