zostala odrobaczona
pytalam o nia bo jej nie widze - ponoc wszystko ok
co do szczeniat, zaczynaja sie oswajac
ponoc ten piesek jest niesamowity zadzi babami i taki odwazny bystry i madry psiak jest! Srednia sunia i piesek jzu zaczynaja merdac ogonkami na widok czlowieka. JAk wchodiz sie do ich boksu ze smakolykami to niemal wlaza na kolana po smakolyki i wtedy mozna je wyglaskac...Najwieksza rezerwe do ludzi ma nadal majmniejsza sunia Ale ogolnie jest na plus :D