-
Posts
4018 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Madzik77
-
Sunia w typie molosa - teraz koczuje na stałe w dt!
Madzik77 replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Koniecznie trzeba zalozyc nowy wątek BENI jest sliczna -domki beda sie w kolejce ustawiac! -
Przepiękny, duży i puchaty - ale niechciany Kamis.MA WSPANIAŁY DOM!!!
Madzik77 replied to kasia14's topic in Już w nowym domu
NO! I po takie wiesci tu zagladam!! SUPERASNIE!! -
Saga...choroba właścicielki! MA DOM!!!! :))))
Madzik77 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
adopcja prosto ze schroniska (nie przez nas) nie mamy danych tych ludzi. -
[quote name='kikajerry']to tylko jeden pies z miliona cierpiacych!!! teraz jak jestem tu na dogo i czytam te wzystkie tragedie to az mnie glowa boli z niemocy!!!!!! chcialabym pomoc im wszystkim ale wszyscy wiemy ze sie nie da!!! ale dzieki takim ludziom jak wy swiat jest lepszy!!!!! dziekuje wam ze jestescie![/quote] Kikajerry jest takie motto: [B]Ratując jednego psa swiata nie zmienisz[/B] [B]ale cały świat zmieni sie dla tego psa![/B] I ty tego dokonałaś! -ratując Age wraz ze swoją mamą zmieniłyście świat...cały świat :multi: A działania dogomaniaków byłyby niczym gdyby nie było ludzi o ciepłym sercu.... POZDAWIAM I SCIASKAM -DZIEKUJE JESZCZE RAZ!!
-
[quote name='modliszka84']rozliczenie wpłat na Sally i bazarków (mam nadzieje ze nic nie pokręciłam :oops: ) [U]bazarki Kasi14[/U] (podaje kwoty po odliczeniu kosztów przesyłek): Ludwa 17 zł Tomcug 10 zł Agat21 20 zł Anielica 22 zł Eloise 15 zł Kaskaaa_b 21 zł Solito 8 zł Kala&Majka 5 zł Madzik77 40 zł Aska7 100 zł -------------------- 258 zł [U]bazarek *zaby* :[/U] Maupa4 30 zł Asiuniap 100 zł Agagumi 30 zł -------------------- 160 zł [U]wpłaty inne:[/U] Przyjaciel 20 zł Szasztin 50 zł bagira@sara 40 zł Eliza S. (brak nicku) 25 zł Elzbieta G (brak nicku) 50 zł Erazm 200 zł ------------------------------- 385 zł [B]RAZEM: 803 zł[/B] koszt paliwa Pabianice-Kielce-Kraków (a dokładnie Prusy za Krakowem)-Chrzanów-Pabianice to ok 180 zł ( 600 km) [B][COLOR=red]konto Sally : 623 zł[/COLOR][/B] Pod koniec tygodnia prawdopodobnie Sally będzie u weta, pani ma się zorientować ile będzie kosztować sterylizacja i amputacja i czy mozna to wykonać razem. Wtedy podejmiemy decyzję jaką częśc tej kwoty przeznaczymy na leczenie Sally - resztę przeznaczymy zgodnie z życzeniem wpłacających. Wszystkim za pomoc ogromnie dziekuje![/quote] [SIZE=4]KONTO SALLY: 623 - 200 zł sterylizacja = 423 zl[/SIZE] zostala calkiem spora kwota, na co przeznaczamy? Amputacji nie będzie. Sunia śiwetnie sobie radzi, biega jak szalona i tamtejsci lekarze tiwerdza ze szkoda bolu i stresu dla psa.
-
Mam znow dobre wiesci od Sally/Soni ma sie dobrze i coraz czesciej udaje jej sie podczas szalenstw zapomniec o strachu przed ludzmi i podchodzi by ja poglaskac.... Modliszko -Panstwo czekaja na zwrot kosztow sterylizacji- do tej pory nie otrzymali ich. [B]Co robimy z pozostala suma pieniedzy uzbieranych na sunie?[/B]
-
Saga...choroba właścicielki! MA DOM!!!! :))))
Madzik77 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
szkoda ze nic nie wiemy.../. -
Przepiękny, duży i puchaty - ale niechciany Kamis.MA WSPANIAŁY DOM!!!
Madzik77 replied to kasia14's topic in Już w nowym domu
allegro i adopcje.org