Jump to content
Dogomania

Madzik77

Members
  • Posts

    4018
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Madzik77

  1. :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake: :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( :placz::placz::placz::placz::placz:
  2. Koniecznie trzeba zalozyc nowy wątek BENI jest sliczna -domki beda sie w kolejce ustawiac!
  3. nie dość ze kiepskie szanse na dom w Pabianicach to jeszcze ktos zrywa moje plakaty <wnerw>
  4. DZIEKUJE ZA FOTY! zaraz wysle dokarmiaczą :) beda szczesliwi
  5. NO! I po takie wiesci tu zagladam!! SUPERASNIE!!
  6. adopcja prosto ze schroniska (nie przez nas) nie mamy danych tych ludzi.
  7. oj trudne czasy trudne, teraz gorzej jest niz by jakies mrozy mialy być mokro, wietrzne ...zimno
  8. [quote name='kikajerry']to tylko jeden pies z miliona cierpiacych!!! teraz jak jestem tu na dogo i czytam te wzystkie tragedie to az mnie glowa boli z niemocy!!!!!! chcialabym pomoc im wszystkim ale wszyscy wiemy ze sie nie da!!! ale dzieki takim ludziom jak wy swiat jest lepszy!!!!! dziekuje wam ze jestescie![/quote] Kikajerry jest takie motto: [B]Ratując jednego psa swiata nie zmienisz[/B] [B]ale cały świat zmieni sie dla tego psa![/B] I ty tego dokonałaś! -ratując Age wraz ze swoją mamą zmieniłyście świat...cały świat :multi: A działania dogomaniaków byłyby niczym gdyby nie było ludzi o ciepłym sercu.... POZDAWIAM I SCIASKAM -DZIEKUJE JESZCZE RAZ!!
  9. Jestem wstrząsnieta... Tak nagle, tak z nienacka... przeciez guzu juz nie bylo... USZEŃKO [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
  10. [quote name='modliszka84']rozliczenie wpłat na Sally i bazarków (mam nadzieje ze nic nie pokręciłam :oops: ) [U]bazarki Kasi14[/U] (podaje kwoty po odliczeniu kosztów przesyłek): Ludwa 17 zł Tomcug 10 zł Agat21 20 zł Anielica 22 zł Eloise 15 zł Kaskaaa_b 21 zł Solito 8 zł Kala&Majka 5 zł Madzik77 40 zł Aska7 100 zł -------------------- 258 zł [U]bazarek *zaby* :[/U] Maupa4 30 zł Asiuniap 100 zł Agagumi 30 zł -------------------- 160 zł [U]wpłaty inne:[/U] Przyjaciel 20 zł Szasztin 50 zł bagira@sara 40 zł Eliza S. (brak nicku) 25 zł Elzbieta G (brak nicku) 50 zł Erazm 200 zł ------------------------------- 385 zł [B]RAZEM: 803 zł[/B] koszt paliwa Pabianice-Kielce-Kraków (a dokładnie Prusy za Krakowem)-Chrzanów-Pabianice to ok 180 zł ( 600 km) [B][COLOR=red]konto Sally : 623 zł[/COLOR][/B] Pod koniec tygodnia prawdopodobnie Sally będzie u weta, pani ma się zorientować ile będzie kosztować sterylizacja i amputacja i czy mozna to wykonać razem. Wtedy podejmiemy decyzję jaką częśc tej kwoty przeznaczymy na leczenie Sally - resztę przeznaczymy zgodnie z życzeniem wpłacających. Wszystkim za pomoc ogromnie dziekuje![/quote] [SIZE=4]KONTO SALLY: 623 - 200 zł sterylizacja = 423 zl[/SIZE] zostala calkiem spora kwota, na co przeznaczamy? Amputacji nie będzie. Sunia śiwetnie sobie radzi, biega jak szalona i tamtejsci lekarze tiwerdza ze szkoda bolu i stresu dla psa.
  11. Mam znow dobre wiesci od Sally/Soni ma sie dobrze i coraz czesciej udaje jej sie podczas szalenstw zapomniec o strachu przed ludzmi i podchodzi by ja poglaskac.... Modliszko -Panstwo czekaja na zwrot kosztow sterylizacji- do tej pory nie otrzymali ich. [B]Co robimy z pozostala suma pieniedzy uzbieranych na sunie?[/B]
  12. szkoda ze nic nie wiemy.../.
×
×
  • Create New...