[quote name='anado']moze powinni miec szczeniaczka,ktory latwiej sie dopasuje do rodziny,jesli rzeczywiscie kochaja psy a trzeba wierzyc ze tak jest.Marcel potrzebuje znac swoje miejsce w stadzie od samego wejscia do domu.Moze tego zabraklo u Marty i zaczal rzadzic?[/QUOTE]
No szczeniaczek czy jakis ratlerek poprostu dluzej by u nich pobyl i tyle bo pozniej znow pojawily by sie problemy z karnoscia psa.
Napewno slyszeliscie jak czasami ratlerki czy yorki teroryzują rodizne - a w takim domu to zapewne by się stało...
I tu nie problemem jest pies, jego gabaryty czy fakt jego ułożenia a zupełny brak podejcia do zwierzat.
Naprawde strach pomysleć jest co by z takiego szczeniaka wyrosło.... To wlasnie 50% schronisk jest zapełnonych przez takie domki bo chca a nie potrafia... a poznej: bo to glupi pies był:(