trzymam kciukasy
i czekam na wiesci jak bylo
nie dopytuje szczegołów - bo rozumie ze to tajemnica
ciesze sie ze moze raz na zawsze koszmar tych psów sie skonczy!
Crazy Lab -tak sobie mysle ze znasz to schronisko i osobisvcie widzialas Gratke to mozna by moze podac twoj nr telefon w spr adopcji psinki?
Bo te panie to chyba nie maja za priorytet ja wydac - ktos dzwoni a one zbijaja z tropu i podstawiaja innego psiaka...........diametralnie innego i odradzaja adopcje gratki ze niby bojazliwa ze niby kregoslup.....
Ta dziewczyna co sie zastanawia (miejmy nadzieje ze sie odezwie i 5 listopad bedzie jednym z piekniejszych dni -a dla gratki najpiekniejszy) wie o zekomym kregoslupie -i jej to nie przeszkadza...
ZA PIEKNE BY BYLO TO PRAWDZIWE BY 5 LISTOPAD WYPALIL...........
jesli UE btmogla by na Polsce przymus kastracji i sterylizacji to za jakies 10 lat nie bedzie tego problemu. Schroniska jesli beda to beda raczej przypominac hoteliki dla psiakow, male, przytulne, wygodnie i tylko na chwile dla psiaka
Dziekujemy ciociu desdemono za ogloszenie
Co do ogloszen w gazecie to bede działalać
Jak nie drzwiami to oknem jaknie oknem to kominem - musza dalej drukowac!
Pierwsze kroki juz wczoraj podjelam
DAMY RADE!
Halo haloooo??
*zaba* słyszysz coś o domku?
Bo ja nic ;(
Po Reno miał być w gazecie Kajtek .... mysle ze jednak uda sie i go wyedytowac
A kajtuś to sliczny psiak -wiec bedzie dobrze :D
Piekne fotki a psy jak modele wpatrzone w obiektyw
Ile one mają lat?
Bo bawia sie jak szczeniaki!!
Ciezko uwierzyc ze to ten sam Blind/Franek
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/6484/psiaki164resizeve0.jpg[/IMG][/URL]
11-13 listopad zabiara wszystkie zwierzeta z tego koszmaru??!!
Kurcze gdzies umkneła mi ta wiadomosc
Kto je zabier a- czyja to interwencja i gdzi eone pojda!
Prosze o informacje -martwie sie!