[quote name='Aga_Mazury']Bardzo się cieszę Blindziu, że zdążyłeś wyjechac ze schroniska przed wybuchem parwo....
szkoda, że nie wszystkie Okruszki zdążyły :( trzymajcie kciuki za te co jeszcze walczą...[/quote]
:placz::placz::placz:
psy nie sa w schronach szczepione?